MultiLabs.gr MultiHosting.gr Webstocks.gr MultiPolls.gr MultiRadio.gr  
fun forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  ..  502  503  504  505  506  466
Συγγραφέας: Θέμα: Πως ξυπνήσατε σήμερα ;
dodoni
insearch ofthe piece of mind

Registered: 8-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: rasta can dance.

Εστάλη στις 18-7-2012 στις 17:40 Απάντηση με παράθεση

κλασσικά, από ένα κουνούπι-στούκας.

In your head, in your head,
Zombie, zombie, zombie,
Hey, hey, hey. What's in your head, In your head,
Zombie, zombie, zombie?
Hey, hey, hey, hey, oh, dou, dou, dou, dou, dou...
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
marina
Δελφίνα !!!

Registered: 27-10-2004
Member Is Offline

Διάθεση: Απέραντα γαλάζια!

Εστάλη στις 19-2-2014 στις 13:29 Απάντηση με παράθεση

Πιασμένη και πεινασμένη.

Χρόνια χελιδόνια που πετάξατε...
που 'ναι η ευτυχία που μου τάξατε...;;;
Θα σ'αγαπώ όπoυ και νά'μαι...
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
valia
extra dry

Registered: 1-8-2005
Member Is Offline

Διάθεση: πεπ(ερ)όνι

Εστάλη στις 20-2-2014 στις 17:10 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by palabras
με πονοκέφαλο, πήρα ντεπόν, επιμένει

χθες βράδυ η γάτα μου έφερε στην κρεβατοκάμαρα περήφανη μια νυχτερίδα που έπιασε, ήταν ζωντανή ακόμα (η νυχτερίδα), ξύπνησα από έναν ήχο που κάνουν (οι νυχτερίδες) όταν είναι τσατισμένες, σα να τρίζουν τα δόντια τους, γνώριμος ήχος επειδή το έχει ξανακάνει (η γάτα)

τις άφησα μόνες στην κρεβατοκάμαρα κλείνοντας καλά την πόρτα και μεταφέρθηκα σε άλλο δωμάτιο, έλυσα ένα σουντόκου και πηγα να δω τις εξελίξεις, ανακάλυψα τη νυχτερίδα πίσω από το κομοδίνο ακίνητη, οκ, λέω η αφελής, αύριο την μαζεύω και την πετάω

εκεί που με έπαιρνε ο ύπνος γλυκά, ακούω έναν ελαφρό θόρυβο ,δεν είχε πεθάνει , τα γατιά έτρεξαν προς τα εκεί, την έσυραν δίπλα στο κρεβάτι, σε μια κρίση θάρρους παίρνω μια σκούπα κι ένα φαράσι για να την μαζέψω, αλλά μόλις την ακούμπησα (με τη σκούπα εννοείται που έχει μακρύ κοντάρι) άρχισε τα φλαπ φλαπ, μου φυγαν λίγα τσίσα, πέταξα σκουποφάρασα και ξαναέκλεισα την πόρτα μετακομίζοντας αλλού

έκανα μαύρο ύπνο για κανά 2ωρο, μπήκα κρεβατοκάμαρα να τσεκάρω, άφαντη η νυχτερίς! έφαγα τον τόπο και δεν τη βρίσκω, είναι τοσοδούλα και κατίμαυρη, φοβάμαι μήπως κατάφερε να κρεμαστεί κάτω από το στρώμα ή να σκαρφαλώσει κάπου και δεν τολμώ να μπώ κάτω από το κρεβάτι και να τσεκάρω

μετανιώνω που δεν παντρεύτηκα, θα το αναλάμβανε εκείνος...

:hope:

Μου 'χε ξεφύγει αυτό.
Α ρε Παλαμπράκι, σε πεθύμησα.

Όταν δε σε νοιάζει πού βρίσκεσαι, τότε δεν έχεις χαθεί.
Προφίλ μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger
Ektor
εξαρτημένο μέλος

Registered: 24-11-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Ελεγχόμενη

Εστάλη στις 21-2-2014 στις 10:50 Απάντηση με παράθεση

Τα ξημερώματα (στον ύπνο μου) ο θάνατος μου ψιθύρισε στο αυτί, "ζήσε" μου λέει, "έρχομαι"..!!

Οι βουλευτές και οι άγγελοι δεν έχουν φύλο!
Η ελευθερία του λόγου και του κώλου έχουν γίνει ένα και το αυτό!!
Βάλε ένα χαμόγελο στο πρόσωπό σου…..είναι τόσο ωραίο να είσαι χαρούμενος!!!
'Aβυσσος η ψυχή του διαδικτύου!!!!
Προφίλ μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
niriida
σεξαίσιο μέλος

Registered: 16-10-2005
Member Is Offline

Διάθεση: σεξτρεμιστική

Εστάλη στις 22-2-2014 στις 16:23 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by valia
Παράθεση:
Originally posted by palabras
με πονοκέφαλο, πήρα ντεπόν, επιμένει

χθες βράδυ η γάτα μου έφερε στην κρεβατοκάμαρα περήφανη μια νυχτερίδα που έπιασε, ήταν ζωντανή ακόμα (η νυχτερίδα), ξύπνησα από έναν ήχο που κάνουν (οι νυχτερίδες) όταν είναι τσατισμένες, σα να τρίζουν τα δόντια τους, γνώριμος ήχος επειδή το έχει ξανακάνει (η γάτα)

τις άφησα μόνες στην κρεβατοκάμαρα κλείνοντας καλά την πόρτα και μεταφέρθηκα σε άλλο δωμάτιο, έλυσα ένα σουντόκου και πηγα να δω τις εξελίξεις, ανακάλυψα τη νυχτερίδα πίσω από το κομοδίνο ακίνητη, οκ, λέω η αφελής, αύριο την μαζεύω και την πετάω

εκεί που με έπαιρνε ο ύπνος γλυκά, ακούω έναν ελαφρό θόρυβο ,δεν είχε πεθάνει , τα γατιά έτρεξαν προς τα εκεί, την έσυραν δίπλα στο κρεβάτι, σε μια κρίση θάρρους παίρνω μια σκούπα κι ένα φαράσι για να την μαζέψω, αλλά μόλις την ακούμπησα (με τη σκούπα εννοείται που έχει μακρύ κοντάρι) άρχισε τα φλαπ φλαπ, μου φυγαν λίγα τσίσα, πέταξα σκουποφάρασα και ξαναέκλεισα την πόρτα μετακομίζοντας αλλού

έκανα μαύρο ύπνο για κανά 2ωρο, μπήκα κρεβατοκάμαρα να τσεκάρω, άφαντη η νυχτερίς! έφαγα τον τόπο και δεν τη βρίσκω, είναι τοσοδούλα και κατίμαυρη, φοβάμαι μήπως κατάφερε να κρεμαστεί κάτω από το στρώμα ή να σκαρφαλώσει κάπου και δεν τολμώ να μπώ κάτω από το κρεβάτι και να τσεκάρω

μετανιώνω που δεν παντρεύτηκα, θα το αναλάμβανε εκείνος...

:hope:

Μου 'χε ξεφύγει αυτό.
Α ρε Παλαμπράκι, σε πεθύμησα.

Ούτε εγώ το 'χα πετύχει αυτό.

Θεά! :D

βασανίζομαι
karmenqueasy
εξαρτημένο μέλος

Registered: 16-12-2004
Member Is Offline

Διάθεση: χαρούμενη

Εστάλη στις 25-3-2014 στις 08:40 Απάντηση με παράθεση

Θεόστραβα.

Τσακώθηκα χτες με την αδερφή μου γιατί τής ξεφύτρωσαν κάτι παιδικά εφηβικά τραύματα και πόσο κακιά αδερφή ήμουν κι έτσι και μετα είδα στον ύπνο μου ότι έδινα πανελλήνιες. Είχε καιρό να δω αυτό το όνειρο. Είμαι τόσων χρονών γαιδούρα, έχω δόσει βαρβάτες εξετάσεις στη ζωή μου, έχω περάσει τόσα και ακόμα όταν αγχώνομαι βλέπω ότι δίνω πανελλήνιες. Υπάρχει κανας μουρλογιατρός στο μούλτι να μού δόκει διάγνωση;

~Και με τα χίλια βάσανα, πάλι η ζωή γλυκειά ναι~
 Σελίδες:  1  ..  502  503  504  505  506  466

WebHosting_2014

Go To Top