MultiForums.gr  MultiHosting.gr  Multilabs.gr  MultiPolls.gr  Webstocks.gr  
Humanity forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2
Συγγραφέας: Θέμα: Εγκυμοσύνη Σκυλιών
esperanza
¡Ay!

Registered: 15-2-2006
Member Is Offline

Διάθεση: 3

Εστάλη στις 1-12-2006 στις 18:32 Απάντηση με παράθεση

Georion
Aυτό που λες το έχω ακούσει απο πολλούς, αλλά είναι αλήθεια ;
To μητρικό ένστικτο θα την άφηνε να μην ξαναθηλάσει ;

Δεν τα έχω αγγίξει επειδή τα βλέπω τόσο μικρά και ευαίσθητα που δεν υπάρχει λόγος.
Μια χαρά ειναι !

Η ηδονικότερη απόλαυση της αχρονίας - αυτό λέγεται έκσταση. Και πίσω απ' την έκσταση, είναι κάτι άλλο, δυσεξήγητο. Κάτι σαν στιγμιαίο κενό, όπου συνωθούνται όλα όσα αγαπώ.
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
karmenqueasy
Posting Freak

Registered: 16-12-2004
Member Is Offline

Διάθεση: χαρούμενη

Εστάλη στις 1-12-2006 στις 20:47 Απάντηση με παράθεση

Να ρωτήσω κάτι, μερικώς σχετικό με το παρόν θέμα: οι σκύλες, αντιλαμβάνομαι, έχουν κι αυτές σε τακτά διαστήματα έμμηνο ρύση; Πόσο κρατά; Τι φροντίδες πρέπει να κάνει το αφεντικό της για την υγιεινή της;

~Και με τα χίλια βάσανα, πάλι η ζωή γλυκειά ναι~
gedelete
Τακτικό μέλος
**

Registered: 24-4-2006
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 3-12-2006 στις 04:18 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by esperanza
Georion

Δεν τα έχω αγγίξει επειδή τα βλέπω τόσο μικρά και ευαίσθητα που δεν υπάρχει λόγος.
Μια χαρά ειναι !

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑ! ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΕΝΟΣ ΖΩΟΥ Ή ΑΚΟΜΗ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΝ ΝΟΙΩΘΕΙ ΠΙΕΣΜΕΝΟ, ΤΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙ. ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΖΩΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.
palabras
Ο

Registered: 31-3-2004
Member Is Offline

Διάθεση: No alarms.No surprises.

Εστάλη στις 3-12-2006 στις 11:51 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Georion

Μια χαρά ειναι !

Με τις δικές μου γάτες δεν έχει συμβεί ποτέ αυτό.

I try not to drink too much, because when I'm drunk, I bite
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger
palabras
Ο

Member Is Offline

Εστάλη στις 3-12-2006 στις 11:56 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by karmenqueasy
Να ρωτήσω κάτι, μερικώς σχετικό με το παρόν θέμα: οι σκύλες, αντιλαμβάνομαι, έχουν κι αυτές σε τακτά διαστήματα έμμηνο ρύση; Πόσο κρατά; Τι φροντίδες πρέπει να κάνει το αφεντικό της για την υγιεινή της;

http://www.interpet.gr/themata/ktiniatrika/ktiniatrika_themata/gav%20sex_240905.htm

Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger
gedelete
Τακτικό μέλος
**

Member Is Offline

Εστάλη στις 3-12-2006 στις 21:27 Απάντηση με παράθεση

ΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ Ο ΟΙΣΤΡΟΣ ΣΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙ ΑΠΟ 7 ΕΩΣ 12 ΜΕ 14 ΗΜΕΡΕΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ, ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΠΑΝΤΑ.
gedelete
Τακτικό μέλος
**

Member Is Offline

Εστάλη στις 3-12-2006 στις 21:51 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by palabras
Παράθεση:
Georion

Μια χαρά ειναι !

Με τις δικές μου γάτες δεν έχει συμβεί ποτέ αυτό.

ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΖΩΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΟΥ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΠΙΕΣΜΕΝΑ ΑΦΟΥ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΑΝ. ΩΣΤΟΣΟ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ (ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ) Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΗΣ. ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΕΙ ΣΤΙΣ ΕΞΩΠΟΡΤΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΩΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ.ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΓΕ ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΟΥΣΕ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΑΛΛΗ. ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΤΑΚΤΙΚΗ. ΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΟΥΣ ΑΚΑΛΥΠΤΟΥΣ. ΑΝ ΔΕΙ ΠΩΣ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΑΚΑΛΥΠΤΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΡΙΞΕ ΔΕΝ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΙΧΝΕΙ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ΑΚΑΛΥΠΤΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΕΙ.
ΑΦΟΥ ΟΜΩΣ ΕΠΙΑΣΑ ΤΗ ΓΑΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΑΤΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΠΑΛΙ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΑΘΡΕΦΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ, ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΕΙ, ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΥΤΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΝΕ.
ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΙ ΓΑΤΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΖΩΑ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ.
karmenqueasy
Posting Freak

Registered: 16-12-2004
Member Is Offline

Διάθεση: χαρούμενη

Εστάλη στις 4-12-2006 στις 09:50 Απάντηση με παράθεση

Παλ και γκεο, ευχαριστώ...δηλαδή, να ξαναρωτήσω για να δω αν το κατάλαβα καλά: περίοδος ίσον οίστρος, καναδυό φορές το χρόνο. Σωστά;

Αν είναι στειρωμένο το θυλυκό δεν έχει οίστρο...εξ ίσου σωστά;

Αν ρωτάω βλακείες, συμπαθάτε με, δεν έχω γνώσεις σχετικά με σκυλιά...

~Και με τα χίλια βάσανα, πάλι η ζωή γλυκειά ναι~
palabras
Ο

Member Is Offline

Εστάλη στις 4-12-2006 στις 20:02 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by georion
ΑΦΟΥ ΟΜΩΣ ΕΠΙΑΣΑ ΤΗ ΓΑΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΑΤΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΠΑΛΙ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΑΘΡΕΦΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ, ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΕΙ, ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΥΤΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΝΕ.

Έτσι λειτουργούν και οι αδέσποτες της πυλωτής μας.

Το έχω γράψει κι αλλού, αυτή που έχω τώρα ακόμα και στειρωμένη καθόταν να τη "θηλάσει" ένα γατάκι που κουβάλησα στο σπίτι, παρότι της είχε πληγιάσει τη θηλή...(δάκρυα μού ρχονται όποτε το σκέφτομαι)

palabras
Ο

Member Is Offline

Εστάλη στις 4-12-2006 στις 20:05 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by karmenqueasy
Παλ και γκεο, ευχαριστώ...δηλαδή, να ξαναρωτήσω για να δω αν το κατάλαβα καλά: περίοδος ίσον οίστρος, καναδυό φορές το χρόνο. Σωστά;

Αν είναι στειρωμένο το θυλυκό δεν έχει οίστρο...εξ ίσου σωστά;

Αν ρωτάω βλακείες, συμπαθάτε με, δεν έχω γνώσεις σχετικά με σκυλιά...

σωστά

μια γνωστή μου φοράει στη σκύλα της βρακί για να μη λερώνει με αίματα καναπέδες κι αυτοκίνητο, φοβερό θέαμα :D

στο σάιτ που παρέθεσα πιο πάνω διάβασα και το εξής: κάποιες σκύλες, παρότι σε κατάλληλες μέρες, δεν κάθονται σε αρσενικά και κύρια αιτία είναι η ....προσκόλληση με το αφεντικό τους :o

(και πέφτει το άσμα: εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλοοοοοοοοος :D )

Σελίδες:  1  2

Go To Top