MultiForums.gr  MultiHosting.gr  Multilabs.gr  MultiPolls.gr  Webstocks.gr  
Humanity forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  ..  44  45  46
Συγγραφέας: Θέμα: ...Eπειδή είμαι γυναίκα....
JaneDoe
Posting Freak

Registered: 12-3-2004
Member Is Offline

Διάθεση: In your face

Εστάλη στις 7-5-2004 στις 21:53 Απάντηση με παράθεση

Σφουγγι,εσυ οπως μου ξεφυγες?(λενε οτι εισαι και ωραια)
φερε δω την κοτσιδα σου να στην τσουρομαδησω!

Αν σου κατσω θα σκασεις;
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
sougar
Η a U n T e D

Registered: 20-4-2003
Member Is Offline

Διάθεση: φασόλι

Εστάλη στις 7-5-2004 στις 21:56 Απάντηση με παράθεση

Κορίτσα ηρεμία.
Το ότι δεν ταιριάζουμε σημαίνει απλώς ότι δεν θα συμπεθεριάσουμε.
Κατά τα άλλα δεν θα έχουμε κανένα πρόβλημα.

υ.γ. Μην τους ακούς. Κακοήθειες.

My heroes are dead.
They died in my head.
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
oldjedai
Posting Freak

Registered: 19-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: ALZAMIENTO

Εστάλη στις 7-5-2004 στις 22:08 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by JaneDoe

(εγω θα ξεμαλλιασω τον γερο αν συνεχιζει να πεταγεται σαν π***η,οπου του μυριστει κρινος ακομα και εξ αγχιστειας)

Το συγκεκριμενο λουλουδι ΔΕΝ το μυρισε ανδρας...αν θυμαμαι τα θρησκευτικα μου καλα....οπως κει το ....μηλο...η Ευα το "εφαγε"..

Ολντι.....δεν εισαι ενδιαφερων.
παρτο χαμπαρι βρε αδερφε...

Μα ακομα δεν καταλαβατε οτι δεν με ενδιαφερει η κριση και η κριτικη σας μανταμ ;;

Κιαν δεν εχεις ξαναδει τετοια συμπεριφορα απο χρηστη προς χρηστη,κοιττα τα ποστς ΣΑΣ.

Οχι και ΜΑΣ.....αλλος , θαμων του ΒΑΡ Κουκλες , μιλουσε για "μπετατζηδες"....και καταπιε το σαλιο του...
Εκτος και αν ...ευλογως σας διεφυγε...μανταμ..

ΔοΔονι με ενοχλει και με παρενοχλει.Θελω να με υπερασπιστειτε.Που ειναι τα δικαιωματα μου να προστατευτω απο τα σχολια του?Ηρθε μεχρι και το αλαβαστρος νετ!
με ακολουθει!!

Μεγαλη φαντασια εχετε...οτι σας ακολουθω...δεν πειραζει...ομως .Αν και εχω την απορια ....τι απο σας με εκανε να σας "ακολουθησω" ;;Προς αποφυγη παντως παρεξηγησεως , ακολουθησα την προσκληση , προκληση του Αλαβαστρου , αν και τελικα απευθυνοταν αλλου...Σας λυθηκε η απορια ;;
Οσο για την παρενοχληση ....ιντερνετικα μιλατε φανταζομαι...καθε αλλη υποψια ...μακρυα απο εμενα...Και , ναι , ενδιαφερομαι να μαθω το τι αποτελεσμα θα φερει η ...διαμαρτυρια σας...

Θα σβυνω και γω τα ποστς του οπως κανει και κεινος,εαν ξανααπαντησει σε μενα χωρις να του εχω απευθυνει το λογο!
εχω δικαιωματα!

Αν εχετε ανοιξει εσεις το θεμα...και βεβαια εχετε καθε δικαιωμα...Και θα ηθελα να το κανετε ...να το απολαυσω..

Με παρενοχλει!! Αν το εκανα....τιμη σας..

:cool:

ΖΗΤΩ η Μανωλαδα ..

''Σκοπός της εισαγωγής ξένων εργατών απο τους εργοδότες είναι η διαιώνιση της σκλαβιας''

Καιρος οι πολιτες να παρουν τις τυχες τους στα χερια τους ... ΟΞΩ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ .

ΟΞΩ οι ΕΑΜΟΒΟΥΛΓΑΡΟΙ και οι ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ...που μολυνουν την χωρα .

Από το βιβλίο “Εγχειρίδιο Βλακείας”
Μόνο σαν ειρωνικό σχόλιο μπορεί να γίνει δεκτό πως όποιος απομνημόνευσε μια ντάνα βιβλία και τσέπωσε ένα χαρτί έγινε αυτομάτως επιστήμων. Άλλο μνήμη και πολυγνωσία και εντελώς άλλο η σκέ­ψη- το φωνάζουν αιώνες οι αρχαίοι (Ηρά­κλειτος, Δημόκριτος), το λέει γουστόζικα και η ξένη παροιμία, «γνώσεις χωρίς μυα­λό είναι γάιδαρος φορτωμένος βιβλία».
sougar
Η a U n T e D

Registered: 20-4-2003
Member Is Offline

Διάθεση: φασόλι

Εστάλη στις 7-5-2004 στις 22:12 Απάντηση με παράθεση

Όλα αυτά μας τα λες υποθέτω "Επειδή είσαι γυναίκα".

Για τα χρώματα της ʼνοιξης, ποιά είναι η γνώμη σου;

My heroes are dead.
They died in my head.
oldjedai
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 7-5-2004 στις 22:32 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by sougar

Για τα χρώματα της ʼνοιξης, ποιά είναι η γνώμη σου;

:D

Ενας τροπος για να αντιληφθεις το πως καποιος αντιμετωπιζει ενα προβλημα , ειναι το να προσπαθησεις να μπεις στο "πετσι" του...να προσπαθησεις να σκεφτεις οπως και αυτος...
Το να προσπαθησει ομως καποιος να μπει στο "πετσι" μιας γυναικας , ειναι κατι το αδυνατο , μιας και ο τροπος που σκεφτεται μια γυναικα ειναι απολυτα ξενος προς τον τροπο που σκεφτεται ενας αντρας...
Η θεωρια , οτι αντρες και γυναικες ειναι 2 διαφορετικα εξωγηϊνα ειδη , καταδικασμενα να συνυπαρχουν στον πλανητη Γη , εχει σοβαροτατα επιχειρηματα.
Καποιοι , επιστημονες ανθρωπολογοι , κανοντας ερευνες , διατυπωσαν την θεωρια οτι οι γυναικες , σαν ειδος , βρισκονται επι της γης καπου 60.000 χρονια πριν απο τους αντρες....

Οποτε μανταμ Ζαχαρενια μου ειναι πρακτικα αδυνατον να ικανοποιησω την υποθεση σας...Λυπαμαι...

Για τα χρωματα της Ανοιξης , παντα μου εκανε εντυπωση το "βελουδινο" βαθυ πρασινο στα δεντρα του δασους...

Παραμενω πιστος οπαδος της φρουτοκρεμμας...

ΖΗΤΩ η Μανωλαδα ..

''Σκοπός της εισαγωγής ξένων εργατών απο τους εργοδότες είναι η διαιώνιση της σκλαβιας''

Καιρος οι πολιτες να παρουν τις τυχες τους στα χερια τους ... ΟΞΩ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ .

Μόνο σαν ειρωνικό σχόλιο μπορεί να γίνει δεκτό πως όποιος απομνημόνευσε μια ντάνα βιβλία και τσέπωσε ένα χαρτί έγινε αυτομάτως επιστήμων. Άλλο μνήμη και πολυγνωσία και εντελώς άλλο η σκέ­ψη- το φωνάζουν αιώνες οι αρχαίοι (Ηρά­κλειτος, Δημόκριτος), το λέει γουστόζικα και η ξένη παροιμία, «γνώσεις χωρίς μυα­λό είναι γάιδαρος φορτωμένος βιβλία».
JaneDoe
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 7-5-2004 στις 22:38 Απάντηση με παράθεση

Δεν μπορω να καταλαβω αυτην την εμμονη με τις οποιες σεξουαλικες προτιμησεις του αλλου χρηστη.....

Ισως γιαυτο απαντας και στο "ειμαι γυναικα"(νομιζω οτι το βρηκα σφουγγι)

Α ρε κρινο λεβεντοπαιδο!
Καις καρδιες!!!

Αν σου κατσω θα σκασεις;
oldjedai
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 7-5-2004 στις 22:48 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:

Δεν μπορω να καταλαβω αυτην την εμμονη με τις οποιες σεξουαλικες προτιμησεις του αλλου χρηστη.....

Μα που ειδατε την εμμονη μανταμ ;; Εγω , απαντησα ζητωντας να μην με συμπεριλαμβανετε στην λεξη ΜΑΣ....Οσο για τις σεχουαλικες προτιμησεις "του αλλου" χρηστη , δεν με αφορουν διολου...η σημειωση ( απο δημοσιως λεχθεντα και γραφεντα στο Μουλτι ) ηταν απλα για να προσδιορισω επακριβως για ποιον μιλουσα προς αποφυγην παρεξηγησεων...
Ελπιζω τωρα να καταλαβατε.....

Ειναι γεγονος οτι τα μεγαλα πνευματα συναντωνται , στα συμπερασματα τους , αλλα αυτη την φορα γελαστηκατε...Δεν νομιζω να εχω απασχολησει το θεμα πολλες φορες...
Εξηγησα δε στην κυρια Ζαχαρενια...το γιατι..

Α ρε κρινο λεβεντοπαιδο!
Καις καρδιες!!!

Ομιλειτε εκ πειρας ;; Συγχαρητηρια....χαιρομαι ιδιαιτερως για σας..

:P :cool:

ΖΗΤΩ η Μανωλαδα ..

krino
Posting Freak

Registered: 4-7-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Αστειέμπορας

Εστάλη στις 7-5-2004 στις 23:02 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:

Α ρε κρινο λεβεντοπαιδο!
Καις καρδιες!!!

Πληζ μην μου το χαλας...
Ειπα Λεβεντομορφος.... Εχει ενα κλικ διαφορα...

Τωρα οτι καιω... ε ετσι φαινεται....

Και κοιτα να δεις, το σημαντικο ειναι να μην ασχολησαι εσυ με κανενα και να ασχολουνται ολοι μαζι σου...
Προσωπικα μου ειναι αδιαφορο εως κουραστικο να ασχολουμε εγω με αλλους που δεν μου κανει κεφι βρε αδερφε... Τουλαχιστον σε προσωπικο επιπεδο. Την πλακα μου θα την κανω με εκεινους που γουσταρω τους υπολοιπους ας κοψουν τον λαιμο τους, δικο τους θεμα.

Σημασια εχει τι πιστευεις εσυ για τον εαυτο σου Τζενακι και οχι οι αλλοι....

κανε το φαρμακο σου ζωη,
και την ζωη σου φαρμακο σου.
oldjedai
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 7-5-2004 στις 23:15 Απάντηση με παράθεση
Για τις κυριες Ζαχαρενια και Αγνωστη Τζεϊν..

Παράθεση:
Originally posted by Sugar

Παράθεση:

Πληροφοριακα κυριες μου , στο "θεμα σας" εχω 2 απαντησεις στην σελιδα 15 , 3 στην σελιδα 16 , 4 στην σελιδα 23 οπου ειμαστε τωρα συν την παρουσα...Συνολο 10...στις 457 περιπου , καπου 2,5%...
Οπως αντιλαμβανεστε...ασχολουμαι κυριως με αλλα θεματα...η ενασχοληση μου στο "θεμα σας"...ηταν περιστασιακη...λογω καποιας κακης συμπεριφορας...

Το ποιοι ειναι οι "σταρ" του θεματος σας , δεν με αφορα , ουτε με ενδιαφερει...απευθυνθειτε σε αυτους διοτι μαλλον αυτοι γραφουν με μεγαλη ορεξη ### στο "ειμαι γυναικα" ###.

ΖΗΤΩ η Μανωλαδα ..

JaneDoe
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 8-5-2004 στις 09:26 Απάντηση με παράθεση

ΜΟderator on

Προς ολους(και εμενα)θα ηθελα ναεπανελθουμε στο θεμα,υπαρχουν μυρια δωματια για την αυτοαναλυση του χαρακτηρα σας/μας κλπ και για τις κακιουλες

Moderator off

αλλωστε εκει παω τωρα

:P

Αν σου κατσω θα σκασεις;
 Σελίδες:  1  ..  44  45  46

Go To Top