MultiForums.gr  MultiHosting.gr  Multilabs.gr  MultiPolls.gr  Webstocks.gr  
Humanity forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  ..  6  7  8
Συγγραφέας: Θέμα: Περιστέρια (δεκαοχτούρες)"αστικά παράσιτα"
tek
Posting Freak

Registered: 16-11-2005
Member Is Offline

Διάθεση: Cliche Guevara

Εστάλη στις 15-7-2006 στις 17:28 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by kostas1966
Επι του πρακτεου λοιπον ταισα με "μακαρονακι" (ποντικοφαρμακο) περιστερακια και δεκαοχτουριτσες.Δυο ντουζινες τουλαχιστον πρεπει να εξοντωθηκαν κι εσυ Thano66(αραγε ειμαστε συνομιληκοι?) εμεινες σε δυο αυγα?
Αυτα προ 2-3 εβδομαδων.Ομως πρεπει να επαναλαβω το "εγχειρημα" διοτι γεμισε παλι ο τοπος.
και λυμαινονται το χωρο ξανα.
Βαρατε.Πυρ κατα ριπας!
:D

εισαι λιγο βλακας εσυ... μηπως να καταναλωσεις λιγο απο το ''μακαρονακι'' εσυ και οι ομοιοι/ες σου δολοφονοι να γλυτωσουμε ως πλανητης απο τα παρασιτα.

με τη ευκολια βγαζετε το αχτι σας μερικοι/ες τραγικοι/ες στα ζωα... ισως να το κανατε και στους ανθρωπους αν δεν ηταν 'παρανομο'...

ουστ κωλανθρωποι.

Le monde fait de nous des putes. Νous ferons du monde un bordel!
[:il etait une fois l' homme].
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
tek
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 15-7-2006 στις 17:28 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by georion
ΠΑΝΤΟΤΕ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΤΗ ΦΥΣΗ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΜΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΑΚΡΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΟΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ.ΑΝ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΚΑΟΧΤΟΥΡΕΣ Ο ΤΟΠΟΣ ΕΙΧΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΕ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ Ή ΤΟΤΕ ΑΥΤΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΑ ΠΟΥΛΙΑ;ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΣΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΚΑΙΕΙ ΤΑ ΔΑΣΗ ΕΠΕΙΔΗ,ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ...ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΖΟΥΝΕ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΚΑΟΧΤΟΥΡΕΣ,ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΖΟΥΝΕ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ,ΤΑ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ,ΟΙ ΒΟΣΚΟΙ ΜΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΥΚΟΥΣ,ΟΙ ΨΑΡΑΔΕΣ ΜΙΣΟΥΝ ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΛΕΚΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥΣ...ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ.ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ;Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ.ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΤΟΤΕ ΟΧΙ ΖΩΟ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ!

με βρισκεις απολυτα συμφωνο.

tek
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 15-7-2006 στις 17:30 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by sotiria
Για να καταλάβω τώρα ... Όλοι εσείς που γράφετε για τις δεκαοχτούρες δεν ενοχλείτε με τις πράξεις σας τους υπόλοιπους. Δεν έχετε πότε πετάξει ενα αποτσίγαρο στο δρόμο, δεν έχετε φτύσει δημοσίως, δεν έχετε αφοδεύσει στη φύση, μαζεύετε τα κακά του σκύλου σας απο το δρόμο και καθαρίζετε καθημερινά την άμμο της γάτας σας ; Ανακυκλώνετε χαρτια και μπαταρίες, δεν χρησιμοποιείτε χλωρίνη, δεν χρησιμοποιείτε πλαστικές σακούλες ;

Σας πείραξαν οι δεκαοχτούρες τώρα .... Thanos66 εγώ έχω αυτοκίνητο που δεν έχει κλείσει χρόνο και στην οροφή του έχω ένα ωραιότατο σπάσιμο του χρώματος απο κουτσουλιά που αμέλησα να την αφαιρέσω αμέσως και έκανε τη ζημιά. Να βγω τώρα να ζητήσω την γενοκτονία των πτηνών;

συμφωνω επισης.

tek
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 15-7-2006 στις 17:34 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by thanos66
ΝΑΙ ΦΙΛΕ aprilios ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΒΡΗΚΑ ΣΑΚΟΥΛΑ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟ ΔΡΟΜΟ ΓΕΜΑΤΗ ΦΙΔΙΑ
ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑΝ.
ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ.
ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

καταρχας το φιδι δεν τρωει ανθρωπους.. οπως επισης δεν επιτιθεται κιολας... το φιδι εχει ενα συγκεκριμενο χωρο που τον αντιλαμβανεται ως δικο του (κ αυτο ειναι ο κυκλος που διαγραφεται με την ακτινα του τεντωμενου του σωματος).... αν μπει καποιος/α-κατι στον χωρο αυτο, το φιδι νοιωθει απειλουμενο και για αυτο επιτιθεται.

πολλοι/ες την εχουν πατησει γιατι πατησαν φιδι και λογικα αυτο γυρισε και τους/τις δαγκωσε, η γιατι πλησιασαν σε φωλια του (που μπορει να ειχε και νεογεννητα)... επισης 'λειτουργει' κ ως καλος 'καθαριστης' μιας και τρεφεται με ποντικια, κλπ...

τωρα για σπιτια ε δεν νομιζω να περιμενετε να καταλαβει το φιδι που μπηκε... στην τελικη τα σπιτια εχουν εισχωρησει στο οικιστικο περιβαλλον του φιδιου και οχι τα φιδια στο σπιτι.

η ενημερωση δεν βλαπτει. η αγνοια αντιθετως σκοτωνει.

υγ. επειδη παντως ειναι δυσκολο για καποιον/α που δεν ξερει να ξεχωρισει ενα δηλητηριωδες φιδι απο ενα μη, καλου κακου ας μην πλησιαζεται το φιδι, κ αν δεν μπορειτε να το διωξετε απο τον χωρο σας να φωναζετε καποιον/α ειδικο/η.

kostas1966
Τακτικό μέλος
**

Registered: 30-1-2005
Member Is Offline

Διάθεση: Natural

Εστάλη στις 16-7-2006 στις 21:39 Απάντηση με παράθεση

Το λοιπον ξερολα τεκ δεν θα ασχοληθω πολυ μαζι σου γιατι μπαινω για την πλακα μου εδω.
Παμε στα γρηγορα."...στην τελικη τα σπιτια εχουν εισχωρησει στο οικιστικο περιβαλλον του φιδιου και οχι τα φιδια στο σπιτι".Μαλιστα.Ετσι ειναι,δε λεω,ειρησθω εν παροδω ω γεγονε γεγονε.
Αρα,να μη χτισουν σπιτια οι ανθρωποι(που κακως,βεβαια,εκαψαν πρωτιστως τα δαση κλπ κλπ)για να μην ταρασουν την...ψυχικη γαληνη των φιδιων.Αυτο το σκεπτικο σου το αφηνω ασχολιαστο στην κριση του φιλοθεαμονος κοινου.
Παρακατω(βαριεμαι τα quote)συμφωνεις με georion.Ε,βεβαια,οποιος ειναι απεξω απ'το χορο πολλα τραγουδια ξερει.Αν ομως ησουν ψαρας,κτηνοτροφος κ.λπ. θα ειχες αλλη αποψη στα σιγουρα σου λεω!
Συμφωνησες και με τη Σωτηρια.Καλα κανεις.Οταν πιτσιλανε το δικο σου αμαξι και τη δικια σου τη μουτρακλα ναι.Κατανοητον.Στα δικα μου προσωπικα & περιουσιακα στοιχεια το κουμαντο το κανω εγω και μονον εγω αγαπητε.
Και για να τελειωνουμε(για την ωρα) το "λιγο βλακας" ή πολυ ή μετρια (κατα την εκαστοτε κριση
σου )κρατα το μεσα σου.Γιατι αυτοι οι χαρακτηρισμοι πανε καλυτερα στο πρωτο σου παιδι αν και οταν και αμα ...
Η αποψη μου για το θεμα ειναι αυτη που προανεφερα και αμα γουσταρεις.Αμα δεν γουσταρεις κουνιουνται τα Καλαβρυτα ωρε χαμινιον.
:cool:

Ζούμε σε κοινωνία παρακμής & σήψης.
Οι εταιρείες βυσσοδομούν στους γυάλινους πύργους τους για να μας αρπάξουν τα πορτοφόλια.
Να "τρως" καλά & να "σκεπάζεσαι".
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger
krino
Posting Freak

Registered: 4-7-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Αστειέμπορας

Εστάλη στις 16-7-2006 στις 21:46 Απάντηση με παράθεση

εσυ που χαθηκες???
η απουσια σου ητο μεγαλη ελλειψη λογω του αθυροστομου πνευματος που σε διακατεχει.....
φανταζομαι οτι θα ξαναρθεις κατα την ανοιξη μαζι με τα χελιδονια ε????

αντε να μην σε κραταμε.....

κανε το φαρμακο σου ζωη,
και την ζωη σου φαρμακο σου.
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
kostas1966
Τακτικό μέλος
**

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-7-2006 στις 21:59 Απάντηση με παράθεση

Αστειεμπορα τα ματια μου κοκινησαν,so far, απο τη σπιρταδα του λογου σου.
Αν θες να μου κανεις τη χαρη να μην ασχολεισαι με του δικου μου λογου εχει καλως.
Αν παλι οχι,θα παιξουμε το παιχνιδακι δούναι και λαβείν.Ετσι προς τερψην του φιλοθεαμονος κοινου.Ψηνεσαι?
Kαι,btw,ακομα με τον old ταχεις?Ακομα δεν βαρεθηκες?
Να ενας λογος που ερχομαι με τα ...χελιδονια οπως ειπες.Γιατι σας σιχαθηκε η ψυχη μου με τουτον τον ανουσιο καυγα σας του κ**ου.Αν και τελευταια ελλειψει χελιδονιων θα ερχομαι με τις...δεκαοχτουρες.Καθε μερα δηλαδη.(Αλλά μετα ξυπνησα).
;)
;)

Οι εταιρείες βυσσοδομούν στους γυάλινους πύργους τους για να μας αρπάξουν τα πορτοφόλια.
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger
tek
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-7-2006 στις 22:01 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Το λοιπον ξερολα τεκ δεν θα ασχοληθω πολυ μαζι σου γιατι μπαινω για την πλακα μου εδω.
Παμε στα γρηγορα."...στην τελικη τα σπιτια εχουν εισχωρησει στο οικιστικο περιβαλλον του φιδιου και οχι τα φιδια στο σπιτι".Μαλιστα.Ετσι ειναι,δε λεω,ειρησθω εν παροδω ω γεγονε γεγονε.
Αρα,να μη χτισουν σπιτια οι ανθρωποι(που κακως,βεβαια,εκαψαν πρωτιστως τα δαση κλπ κλπ)για να μην ταρασουν την...ψυχικη γαληνη των φιδιων.Αυτο το σκεπτικο σου το αφηνω ασχολιαστο στην κριση του φιλοθεαμονος κοινου.
Παρακατω(βαριεμαι τα quote)συμφωνεις με georion.Ε,βεβαια,οποιος ειναι απεξω απ'το χορο πολλα τραγουδια ξερει.Αν ομως ησουν ψαρας,κτηνοτροφος κ.λπ. θα ειχες αλλη αποψη στα σιγουρα σου λεω!
Συμφωνησες και με τη Σωτηρια.Καλα κανεις.Οταν πιτσιλανε το δικο σου αμαξι και τη δικια σου τη μουτρακλα ναι.Κατανοητον.Στα δικα μου προσωπικα & περιουσιακα στοιχεια το κουμαντο το κανω εγω και μονον εγω αγαπητε.
Και για να τελειωνουμε(για την ωρα) το "λιγο βλακας" ή πολυ ή μετρια (κατα την εκαστοτε κριση
σου )κρατα το μεσα σου.Γιατι αυτοι οι χαρακτηρισμοι πανε καλυτερα στο πρωτο σου παιδι αν και οταν και αμα ...
Η αποψη μου για το θεμα ειναι αυτη που προανεφερα και αμα γουσταρεις.Αμα δεν γουσταρεις κουνιουνται τα Καλαβρυτα ωρε χαμινιον.

αγαπητε δολοφονε αυτο που ειπα ηταν οτι ακριβως επειδη ο ανθρωπος με τις τσιμεντοκατασκευες του εχει εισχωρησει μεσα στο οικιστικο περιβαλλον πολλων ζωων, ειναι φυσικο να βρεθουν ζωα μεσα στο σπιτι. βεβαια τα ζωα δεν μπαινουν σε σπιτια με την προθεση να σκοτωσουν οπως καποιοι κωλανθρωποι σαν και του λογου σου.

και να ξερεις βλακας η οχι σε τιμα πολυ το οτι σκοτωσες με ποντικοφαρμακο καποια περιστερια. μπραβο ρε. ελπιζω η ανδρικη σου υποσταση να ενοιωσε καποια αναταση την ωρα εκεινη. μην πηγε τσαμπα η δυσκοιλιοτητα... να ειχε και τον οργασμο παρεα. αντε και οταν σκοτωσεις το επομενο ζωο να ξαναμπεις να περηφανευτεις. μονο φροντισε να ειναι ο σκυλος του γειτονα που 'εχεσε' μπροστα στην πορτα σου και αναγκαστηκες να τα πατησεις με αποτελεσμα να σου χαλασουν τα παπουτσια. αντε και εις ανωτερα.

οσο για τον ξερολισμο που μου προσαπτεις διαβασε κανα βιβλιο η δες κανενα ντοκυμαντερ στην τηλεοραση (το τελευταιο ειναι και τσαμπα) για να ενημερωθεις.

τωρα για τα περιστερια... επειδη ζω και εγω σε πολη, λογικα και 'μενα θα μου εχει κουτσουλησει το αυτοκινητο περιστερι, η την αυλη, κλπ... αλλο το να παω να καθαρισω το αυτοκινητο και αλλο να σκοτωσω ζωντανους οργανισμους εκδικητικα... φανταζομαι δε οτι εσυ η δεν 'αφοδευεις' η τα δικα σου τα διατηρεις σε καποια γυαλα με φορμολη και δεν καταληγουν στην θαλασσα η σε καμια χωματερη... σκεψου τωρα εκει που θα κολυμπας αμεριμνος να σου επιτεθει κανα κοπαδι ψαριων για τις ακαθαρσιες σου....

ελπιζω να σε καλυψα.

με τις υγειες σου.

kostas1966
Τακτικό μέλος
**

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-7-2006 στις 22:15 Απάντηση με παράθεση

Ανθρωποι,κωλανθρωποι κτλπ ειμαστε καλως κακως ολοι.Και εγραψα παραπανω(που το περασες στο ντουκου) οτι κακως καιμε τα δαση* κλπ(βαριεμαι αποψε μη με κουραζεις).
Σιγουρα ο ανθρωπος κωλανθρωπος μονο κακο κανει στη φυση γενικως και ειδικως σε χλωριδα πανιδα.Αυτο ομως δεν αλλαζει εαν δεν υπαρξει καποια δραματικη πλανητικη-συμπαντικη αλλαγη.Οπως εγινε με τους δεινοσαυρους καποτε.Και στη φυση μας,οπως θα ξερεις,το μεγαλο ψαρι τρωει το μικρο.Τι να κανουμε ο ανθρωπος κωλανθρωπος ειναι σημερα ναμπερ ουαν στη φυση.Οι δεκαοχτουρες ενοχλουν,λοιπον,τον ανθρωπο κωλανθρωπο(σαν κι εμενα και σαν πολλους στη δικη μου γειτονια και στο δικο μου περιβαλλον).Δε λεω να τις εξαφανισουμε σαν ειδος.Λεω οτι το μεροκαματο που παιρνω με ιδρωτα,αιμα και καημο δεν τους το δινω να το κοτσιλανε.Η επαγγελματικη μου στεγη επισης δεν θα γινει αποχωρητηριο.Ετσι το..."μακαρονακι"αποφασιζει γρηγορα.Καταλαβε με plssss(βεβαια και να μη με καταλαβεις δε θα χασει η βενετια βελονι,η αληθεια να λεγεται).
Και,οσο για τα ψαρια,αν μπορουσαν θα μας ξεκοκαλιζαν.Και οχι μονο για τις ακαθαρσιες μας αλλά γιατι ειμαστε...κωλανθρωποι.Κι εγω κι εσυ και ολοι.Εκτος κι αν εσυ εισαι...εξωγηινος.

*το να καιμε τα δαση γυριζει εναντιον μας,αυτο εννοω,μη παει το μυαλο σου οτι θελω να σωσω τα ζωα του,να ξηγιομαστε!

gedelete
Τακτικό μέλος
**

Registered: 24-4-2006
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 16-7-2006 στις 23:25 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Οι δεκαοχτουρες ενοχλουν,λοιπον,τον ανθρωπο κωλανθρωπο(σαν κι εμενα και σαν πολλους στη δικη μου γειτονια και στο δικο μου περιβαλλον).Δε λεω να τις εξαφανισουμε σαν ειδος.Λεω οτι το μεροκαματο που παιρνω με ιδρωτα,αιμα και καημο δεν τους το δινω να το κοτσιλανε.Η επαγγελματικη μου στεγη επισης δεν θα γινει αποχωρητηριο.Ετσι το..."μακαρονακι"αποφασιζει γρηγορα.Καταλαβε με plssss(βεβαια και να μη με καταλαβεις δε θα χασει η βενετια βελονι,η αληθεια να λεγεται).
Και,οσο για τα ψαρια,αν μπορουσαν θα μας ξεκοκαλιζαν.Και οχι μονο για τις ακαθαρσιες μας αλλά γιατι ειμαστε...κωλανθρωποι.Κι εγω κι εσυ και ολοι.Εκτος κι αν εσυ εισαι...εξωγηινος.

Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΣΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ (ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ!!!)ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑΚΟΥ ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΦΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑΪΖΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ!
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΩΝ ΠΟΝΤΙΚΟΦΑΡΜΑΚΩΝ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΩΣΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΙΑΣ ΓΑΤΑΣ.ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΑΥΤΟ!ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΔΥΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ Κ.Ο.Κ. ΤΟΤΕ ΣΕ 10 ΧΡΟΝΙΑ.............ΦΥΛΑΧΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΤΕ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΟΤΑΜΙΕΥΣΗ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΝΤΙΚΟΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΠΑΣΤΡΕΨΕΤΕ!!!
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
 Σελίδες:  1  ..  6  7  8

Go To Top