MultiForums.gr  MultiHosting.gr  Multilabs.gr  MultiPolls.gr  Webstocks.gr  
Humanity forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3  ..  5
Συγγραφέας: Θέμα: Προβλήματα στον κήπο
gedelete
Τακτικό μέλος
**

Registered: 24-4-2006
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 12-7-2006 στις 03:51 Απάντηση με παράθεση
Προβλήματα στον κήπο

ΕΔΩ ΛΕΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΦΥΤΑ ΜΑΣ Ή ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ Ή ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΑΣ!
ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΥΤΑ!ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΟΥ ΤΕΤΡΑΝΥΧΟΣ.ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΥΞΙΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ(ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ,ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΦΥΤΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ) ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΟΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ!ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΓΙΑΣΕΜΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΑΝΤΙ ΝΑ ΞΕΡΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝΘΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΦΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΝΙΓΜΕΝΟΣ ΣΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ Ο ΚΗΠΟΣ ΜΟΥ ΩΣΤΟΣΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΦΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΞΕΡΑΙΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ.ΟΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΕΣ,ΟΙ ΦΟΥΞΙΕΣ,ΟΙ ΚΑΤΗΦΕΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΝΤΑΛΙΕΣ ΞΕΡΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΟΥ.ΤΟ ΑΓΙΟΚΛΗΜΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ.ΤΑ ΦΥΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΩ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΙΟΛΑΣ(ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΗΠΟ)ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΚΙ ΕΔΩ.
ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗΣ ΤΩΝ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ,ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΚΑΙ ΧΗΜΙΚΑ,ΜΑΤΑΙΑ ΟΜΩΣ!ΤΙ ΝΕΡΟ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΓΙΑΣΕΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ,Ο Π*****Σ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙ.ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΩΞΩ ΜΕ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΣ ΚΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΠΟΥ ΡΙΧΝΩ ΣΤΑ ΓΙΑΣΕΜΙΑ!
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
TheCat
Posting Freak

Registered: 22-5-2004
Member Is Offline

Διάθεση: ρουφιάνα

Εστάλη στις 12-7-2006 στις 06:12 Απάντηση με παράθεση

Τι είναι ο "τετράνυχος" ;;;;;

Μου ακούγεται σαν προϊστόρικό ζώο με τέσσερις οπλές...

Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first.
Mark Twain
gedelete
Τακτικό μέλος
**

Member Is Offline

Εστάλη στις 14-7-2006 στις 23:50 Απάντηση με παράθεση

ΤΕΤΡΑΝΥΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΕΝΤΟΜΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ ΤΑΧΥΤΑΤΑ ΤΙΣ ΖΕΣΤΕΣ ΚΑΙ ΞΗΡΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΛΗ Η ΤΕΤΡΑΝΥΧΟΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΠΟΖΥΜΑ ΤΟΥΣ ΧΥΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ.ΤΑ ΦΥΤΑ ΧΑΝΟΥΝ ΤΗ ΛΑΜΨΗ ΤΟΥΣ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΞΕΡΑΙΝΟΝΤΑΙ!ΔΥΣΚΟΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΔΙΑ ΓΥΜΝΟΥ ΟΦΘΑΛΜΟΥ ΚΙ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΕΓΕΝΘΥΤΙΚΟ ΦΑΚΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΩ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΩΝ ΦΥΛΛΩΝ,ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΒΛΗΘΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ!
gedelete
Τακτικό μέλος
**

Member Is Offline

Εστάλη στις 15-7-2006 στις 02:25 Απάντηση με παράθεση

ΤΕΤΡΑΝΥΧΟΙ ΣΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΤΡΑΠΕΖΙ!

gedelete έχει επισυνάψει αυτή την εικόνα:
tetranyxos.jpg - 25.38kb
gedelete
Τακτικό μέλος
**

Member Is Offline

Εστάλη στις 15-7-2006 στις 02:30 Απάντηση με παράθεση

ΑΜΠΕΛΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΙΝΟ ΤΕΤΡΑΝΥΧΟ!

gedelete έχει επισυνάψει αυτή την εικόνα:
1.jpg - 57.56kb
TheCat
Posting Freak

Registered: 22-5-2004
Member Is Offline

Διάθεση: ρουφιάνα

Εστάλη στις 15-7-2006 στις 08:24 Απάντηση με παράθεση

Πω πω καταστροφή!!!
Λες για αυτό να είναι λίγο χλωμό το ρηχόσπερμά μου;

Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first.
Mark Twain
gedelete
Τακτικό μέλος
**

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-7-2006 στις 22:39 Απάντηση με παράθεση

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΒΛΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΕΤΡΑΝΥΧΟ,ΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΜΕ ΜΕΓΕΝΘΥΤΙΚΟ ΦΑΚΟ ΤΗΝ ΚΑΤΩ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΩΝ ΦΥΛΛΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΕΙΣ.
ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΣ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΑΚΟ!ΤΑ ΕΛΑΦΡΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΡΑΣΜΟΣ Ή ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΕΡΑΜΑ ΤΩΝ ΦΥΛΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΒΟΛΗΣ ΑΠΟ ΤΕΤΡΑΝΥΧΟ.
frida
Νέο μέλος
*

Registered: 29-6-2006
Member Is Offline

Διάθεση: Απεριόριστη

Εστάλη στις 17-7-2006 στις 19:33 Απάντηση με παράθεση

Συνήθως από τετράνυχο μπορούν να προσβηθούν οι γαρδένιες και κάποια αλλα είδη φυτων με άνθη.Οι τριανταφυλλιές δεν επιρεάζοντααι από αυτόν.χρειαζετ
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger
frida
Νέο μέλος
*

Registered: 29-6-2006
Member Is Offline

Διάθεση: Απεριόριστη

Εστάλη στις 17-7-2006 στις 19:34 Απάντηση με παράθεση

χρειάζεται χρόνο για να καταπολεμηθεί και δυστιχως δραστικά φαρμακα.
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger
TC
from 0 to bitch in 2.7 secs

Registered: 24-5-2003
Member Is Offline

Διάθεση: onirama

Εστάλη στις 17-7-2006 στις 19:52 Απάντηση με παράθεση

Αυτό δεν είναι που κάνει τα φυτά σαν να είναι σκεπασμένα από λεπτό ιστό αράχνης?

Γλέντα τον εαυτό σου ωσάν νούμερο!

let Life happen
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
 Σελίδες:  1  2  3  ..  5

Go To Top