MultiForums.gr  MultiHosting.gr  Multilabs.gr  MultiPolls.gr  Webstocks.gr  
Humanity forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3  4  ..  83
Συγγραφέας: Θέμα: Προκλησεις προς την Radmila ..
Radmila
Posting Freak

Registered: 9-8-2005
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 30-10-2008 στις 21:08 Απάντηση με παράθεση

Θα σου απαντήσω πλήρως Κυριακή. Σήμερα δεν προλαβαίνω λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων, αύριο θα έχω πάρα
πολύ δουλειά στο σπίτι, Σάββατο θα πάρω την οικογένεια να πάμε παραλία να δούμε τα καινούργια πάρκα οπότε από Κυριακή και βλέπουμε

Πάρε μια φωτογραφία
εδώ από Θεσσαλονίκη

Σημείωσε όμως ότι ιστορία δεν είναι μόνο ότι έχει καταγραφεί στον φακό.
Γεγονότα που δεν έχουμε φωτογραφικό υλικό δεν μπορούμε έτσι να λέμε ότι δεν έγιναν και όποιος δεν έχει φωτογραφικό
υλικό είναι ψεύτης. Είναι γεγονός ότι και στην Αθήνα βρέθηκαν μαιντανοί φασιστοειδή να υποδεχθούν τους κατακτητές.

Για το 1, αυτό που ρωτάς είναι απ την φύση του ηλίθιο. Μόνο ένας βλαξ θα μπορούσε να σκέπτεται έτσι

Τους προδότες δεν τους αντιλαμβανόμαστε από τις δηλώσεις που κάνουν αλλά από τις πράξεις τους.
Άλλωστε οι προδότες δεν ασχολούνται καν με δηλώσεις κείμενα και λοιπές τυπικούρες. Κάνουν την προδοσία
και επειδή έχουν επίγνωση της πράξης τους δεν προβαίνουν ούτε σε ολομέλειες ούτε σε συνέδρια.

Δηλαδή σκέψου μια σύζυγος να συλλάβει επ αυτοφώρω τον σύζυγο να την κερατώνει και αντί
να τον χωρίσει επί τόπου, να αρχίσει να ψάχνει να βρει γραπτές δηλώσεις του με ποιες πήγε και
πότε πήγε και πόσες φορές πήγε και που πήγε αλλιώς δεν έχει αποδείξεις για το κέρατο…
Για όνομα του θεού…τι μυαλά κουβαλάς ρε c …

Για το 3, που να ξέρω;

Άλλο

Δεν μίλησα ούτε εγώ για πλαστές φωτογραφίες, είπα ότι σε περιόδους κατοχής και εισβολής η προπαγάνδα
του κατακτητή είναι σε θέση να δημιουργεί ότι φωτογραφία και φιλμ θέλει.

Παράθεση:
υ.γ. δε βαρεθήκατε να σκαλίζετε τα σκατά της Ελληνικής Ιστορίας....;

Εγώ εκτοράκο μου έχω βαρεθεί, με προκαλούν όμως, δεν μπορώ να αφήσω τα φασιστοειδή να λένε τέτοια.

Άλλωστε εγώ έχω ξεφύγει απ τα στενά όρια του ιστορικισμού, αν προσέξεις δεν βάζω στοιχεία αλλά κρίνω,
εξετάζω τις ψυχολογικές και πνευματικές πτυχές του ολοκληρωτισμού και τους θέτω ερωτηματικά βάση
αυτών που λένε.

Χρωστάω ένα καλό ποστ για τους γερμανοτσολιάδες και άλλο ένα για το "έθνος" εθνικισμό και εθνομηδενιστές
τα οποία τα έχω ξεκινήσει να τα γράφω, αλλά βλέπεις με προκαλούν τα καθάρματα.
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
aprilios
Posting Freak

Registered: 15-12-2004
Member Is Offline

Διάθεση: Ανθισμένη !!

Εστάλη στις 30-10-2008 στις 21:12 Απάντηση με παράθεση

Τι είπε τώρα το κομουνιστοσυμμωριτοειδές....κατακάθι;; :o

Don't make Monkeybusiness in Monkeydonia!!

υ.γ.: ΟΞΩ ΟΙ ΛΑΘΡΟΚΟΠΡΟΙ.... ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
Mittenwald
Εξαρτημένο μέλος

Registered: 10-11-2007
Member Is Offline

Διάθεση: Αντιφα-τική

Εστάλη στις 30-10-2008 στις 21:29 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by Radmila

Πάρε μια φωτογραφία
εδώ από Θεσσαλονίκη

Ξεχάσατε να σημειώσετε ότι είναι πολύ εύκολο να πλαστογραφηθούν τέτοιες φωτογραφίες.
Έτσι δεν είναι;

Vi Veri Veniversum Vivus Vici

Aut Viam Inveniam Aut Faciam

ΟΥΤΑΠΑΝΤΑΤΟΙΣΠΑΣΙΡΗΤΑ
水晶夜
oldjedai
Posting Freak

Registered: 19-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: ALZAMIENTO

Εστάλη στις 30-10-2008 στις 21:37 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Θα σου απαντήσω πλήρως Κυριακή. Σήμερα δεν προλαβαίνω λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων, αύριο θα έχω πάρα
πολύ δουλειά στο σπίτι, Σάββατο θα πάρω την οικογένεια να πάμε παραλία να δούμε τα καινούργια πάρκα οπότε από Κυριακή και βλέπουμε

Πάρε μια φωτογραφία
εδώ από Θεσσαλονίκη

Σημείωσε όμως ότι ιστορία δεν είναι μόνο ότι έχει καταγραφεί στον φακό.
Γεγονότα που δεν έχουμε φωτογραφικό υλικό δεν μπορούμε έτσι να λέμε ότι δεν έγιναν και όποιος δεν έχει φωτογραφικό
υλικό είναι ψεύτης. Είναι γεγονός ότι και στην Αθήνα βρέθηκαν μαιντανοί φασιστοειδή να υποδεχθούν τους κατακτητές.

Απο που φαινεται οτι ειναι η Θεσσαλονικη ;; Μπορει να ειναι καλιστα και τα Σκοπια ...

Δευτερον .... Απο Αθηνα , τι εχεις ;; Τιποτα ;; Εφοσον ΔΕΝ εχεις , ΔΕΝ μπορεις να "υποθετεις" ... Λες ψεμματα λοιπον ...

Για το 1, αυτό που ρωτάς είναι απ την φύση του ηλίθιο. Μόνο ένας βλαξ θα μπορούσε να σκέπτεται έτσι

Τους προδότες δεν τους αντιλαμβανόμαστε από τις δηλώσεις που κάνουν αλλά από τις πράξεις τους.
Άλλωστε οι προδότες δεν ασχολούνται καν με δηλώσεις κείμενα και λοιπές τυπικούρες. Κάνουν την προδοσία
και επειδή έχουν επίγνωση της πράξης τους δεν προβαίνουν ούτε σε ολομέλειες ούτε σε συνέδρια.

Αποδειξεις και εγγραφα ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ τα οποια ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ τους Γερμανους ...

Οτι ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ... το βγαζεις "ηλιθιο"...

Προφανως , ο βλακας εισαι εσυ ....

Δηλαδή σκέψου μια σύζυγος να συλλάβει επ αυτοφώρω τον σύζυγο να την κερατώνει και αντί
να τον χωρίσει επί τόπου, να αρχίσει να ψάχνει να βρει γραπτές δηλώσεις του με ποιες πήγε και
πότε πήγε και πόσες φορές πήγε και που πήγε αλλιώς δεν έχει αποδείξεις για το κέρατο…
Για όνομα του θεού…τι μυαλά κουβαλάς ρε c …

Ασε τα βλακωδη παραδειγματα .... Οι ερωτησεις , ειναι ΣΑΦΕΣΤΑΤΕΣ ....

ΑΝ ΔΕΝ μπορεις να απαντησεις . κανε την τρελλη .... ως συνηθως ..

Για το 3, που να ξέρω;

Μπα ;; Και για τα αλλα που ΔΕΝ ξερεις , κανεις τις οσες μυριες υποθεσεις ... Εδω κολλησες ;;
Και επειδη κολλησες , τορριξες στην τρελλιτσα ;;

Άλλο

Δεν μίλησα ούτε εγώ για πλαστές φωτογραφίες, είπα ότι σε περιόδους κατοχής και εισβολής η προπαγάνδα
του κατακτητή είναι σε θέση να δημιουργεί ότι φωτογραφία και φιλμ θέλει.

Παράθεση:
υ.γ. δε βαρεθήκατε να σκαλίζετε τα σκατά της Ελληνικής Ιστορίας....;

Εγώ εκτοράκο μου έχω βαρεθεί, με προκαλούν όμως, δεν μπορώ να αφήσω τα φασιστοειδή να λένε τέτοια.

Άλλωστε εγώ έχω ξεφύγει απ τα στενά όρια του ιστορικισμού, αν προσέξεις δεν βάζω στοιχεία αλλά κρίνω,
εξετάζω τις ψυχολογικές και πνευματικές πτυχές του ολοκληρωτισμού και τους θέτω ερωτηματικά βάση
αυτών που λένε.

Φυσικα και ξεφυγες απο τα ιστορικα στοιχεια ... Αφου ΔΕΝ σε βολευουν σε οσα υποστηριζεις ....
Τωρα , το τι εξεταζεις , ας το αφησουμε ...

Χρωστάω ένα καλό ποστ για τους γερμανοτσολιάδες και άλλο ένα για το "έθνος" εθνικισμό και εθνομηδενιστές

Ελα , αντιγραψε τα καλα , για να σε ξεμπροστιασω , αλλη μια φορα ..

:D

ΖΗΤΩ η Μανωλαδα ..

''Σκοπός της εισαγωγής ξένων εργατών απο τους εργοδότες είναι η διαιώνιση της σκλαβιας''

Καιρος οι πολιτες να παρουν τις τυχες τους στα χερια τους ... ΟΞΩ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ .

ΟΞΩ οι ΕΑΜΟΒΟΥΛΓΑΡΟΙ και οι ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ...που μολυνουν την χωρα .

Από το βιβλίο “Εγχειρίδιο Βλακείας”
Μόνο σαν ειρωνικό σχόλιο μπορεί να γίνει δεκτό πως όποιος απομνημόνευσε μια ντάνα βιβλία και τσέπωσε ένα χαρτί έγινε αυτομάτως επιστήμων. Άλλο μνήμη και πολυγνωσία και εντελώς άλλο η σκέ­ψη- το φωνάζουν αιώνες οι αρχαίοι (Ηρά­κλειτος, Δημόκριτος), το λέει γουστόζικα και η ξένη παροιμία, «γνώσεις χωρίς μυα­λό είναι γάιδαρος φορτωμένος βιβλία».
oldjedai
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 30-10-2008 στις 21:40 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by Mittenwald
Παράθεση:

Πάρε μια φωτογραφία
εδώ από Θεσσαλονίκη

Ξεχάσατε να σημειώσετε ότι είναι πολύ εύκολο να πλαστογραφηθούν τέτοιες φωτογραφίες.
Έτσι δεν είναι;

:cool:

Εσυ , μπρε Μιττεν που εισαι κοσμογυρισμενος .... για πε να μαθω και εγω ....

Τι βλεπεις στην φωτο της Radmila ;; Μην ειναι η Τσιμισκη ;; Μην ειναι η παραλιακη ;; Μην ειναι η Εγνατια ;; Η Κασσανδρου μηπως ;;

Λογω ηλικιας , καταλαβαινεις , δεν μπορω να διακρινω καλα ...

ΖΗΤΩ η Μανωλαδα ..

''Σκοπός της εισαγωγής ξένων εργατών απο τους εργοδότες είναι η διαιώνιση της σκλαβιας''

Καιρος οι πολιτες να παρουν τις τυχες τους στα χερια τους ... ΟΞΩ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ .

Μόνο σαν ειρωνικό σχόλιο μπορεί να γίνει δεκτό πως όποιος απομνημόνευσε μια ντάνα βιβλία και τσέπωσε ένα χαρτί έγινε αυτομάτως επιστήμων. Άλλο μνήμη και πολυγνωσία και εντελώς άλλο η σκέ­ψη- το φωνάζουν αιώνες οι αρχαίοι (Ηρά­κλειτος, Δημόκριτος), το λέει γουστόζικα και η ξένη παροιμία, «γνώσεις χωρίς μυα­λό είναι γάιδαρος φορτωμένος βιβλία».
oldjedai
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 31-10-2008 στις 12:33 Απάντηση με παράθεση

Ημερα 3 ..

ΖΗΤΩ η Μανωλαδα ..

Ektor
Posting Freak

Registered: 24-11-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Ελεγχόμενη

Εστάλη στις 31-10-2008 στις 15:32 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by oldjedai

Ημερα 3 ..

την 5η έχει και εκτέλεση;:D

Οι βουλευτές και οι άγγελοι δεν έχουν φύλο!
Η ελευθερία του λόγου και του κώλου έχουν γίνει ένα και το αυτό!!
Βάλε ένα χαμόγελο στο πρόσωπό σου…..είναι τόσο ωραίο να είσαι χαρούμενος!!!
'Aβυσσος η ψυχή του διαδικτύου!!!!
oldjedai
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 31-10-2008 στις 15:45 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by Ektor
Παράθεση:
Originally posted by oldjedai

Ημερα 3 ..

την 5η έχει και εκτέλεση;:D

Μπα ...οχι .... περιμενουμε την 9η .... Τα εννιαμερα που λενε ...

ΖΗΤΩ η Μανωλαδα ..

Adler
Εξαρτημένο μέλος

Registered: 29-11-2007
Member Is Offline

Διάθεση: Κεφάτη

Εστάλη στις 31-10-2008 στις 18:26 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
....

Φρόντισε όμως να τηρήσεις την υπόσχεσή σου...

Άλλωστε αν δεν υπήρχαν τα δικά σου ποσταρίσματα, δεν θα υπήρχε κίνητρο για επίσκεψη στο multi...
oldjedai
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 31-10-2008 στις 19:36 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by Adler
Παράθεση:
....

Φρόντισε όμως να τηρήσεις την υπόσχεσή σου...

Άλλωστε αν δεν υπήρχαν τα δικά σου ποσταρίσματα, δεν θα υπήρχε κίνητρο για επίσκεψη στο multi...

Πες κι'αλλα , παπαγαλακι ..... Τοσο κοροϊδο που ειναι θα τσιμπησει στα σιγουρα ...

Τοσο καιρο που ποσταριζε , δεν την τιμουσες .... τωρα το σκεφτηκες ;;

Ρε την φουκαριαρα ....

ΖΗΤΩ η Μανωλαδα ..

Σελίδες:  1  2  3  4  ..  83

Go To Top