MultiForums.gr  MultiHosting.gr  Multilabs.gr  MultiPolls.gr  Webstocks.gr  
Humanity forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3
Συγγραφέας: Θέμα: Σαμοθράκη
Alice in Wonderland
fading to smile

Registered: 19-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: impenetrable

Εστάλη στις 27-6-2004 στις 20:26 Απάντηση με παράθεση
Σαμοθράκη

Νησί με ιστορία
Νησί με μυστήριο
Νησί με ομορφιά

Απωθημένο τόχω εδώ και καιρό, λέω να πάμε φέτος

Πληροφορίες πάσης φύσεως και προτάσεις για διαμονή θα γίνουν δεκτές με ενθουσιασμό :)

‘There's no sort of use in knocking and that for two reasons. First, because I'm on the same side of the door as you are; secondly, because they're making such a noise inside, no one could possibly hear you.'
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
speedy
speechless

Registered: 13-10-2003
Member Is Offline

Διάθεση: ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΗΣΗΣ!

Εστάλη στις 28-6-2004 στις 00:09 Απάντηση με παράθεση

ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΡΟΠΕΡΣΙ... ΠΕΡΑΣΑ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ..
ΠΟΛΥ ΧΥΜΑ ΝΗΣΙ... ΤΙ ΔΙΑΜΟΝΗ ΛΕΣ??
Η ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ CAMPING ΕΧΕΙ ΔΥΟ, ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΥΜΑ.. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ SAMOTHRAKI DANCE FESTIVAL ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΝΟΜΙΖΩ... ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ (ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ) ΟΤΑΝ ΕΦΕΥΓΑ ΕΓΩ ΜΑΖΕΥΟΤΑΝ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ FESTIVAL... ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ.. ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΗ Η ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΕΡΑΝΤΟ CAMPING, ΠΑΝΤΟΥ ΣΚΗΝΕΣ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΦΟΝΙΑ . ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΥΠΟΣ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΕΙΣΑΙ, ΠΑΝΤΩΣ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ, ΞΕΧΝΑ ΤΑ ΠΕΔΙΛΑ, ΚΑΙ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΑΚΙΑ, ΠΑΡΕ ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ, ΣΑΝΔΑΛΙΑ ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΙ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΑ.. ΞΕΧΝΑ ΤΗΣ ΞΑΠΛΩΣΤΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ CLUBING , ΕΚΕΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ Ή ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΣΤΑ ΘΕΡΜΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ... ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΤΣΙΚΙΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ.. ΧΜ.. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΥΣΤΑΖΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΘΥΜΗΘΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ.
Υ.Γ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΝΗΣΙ, ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ 4-5 ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΓΙ’ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΠΟΛΛΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΑΔΕΙΑΣ.. ΚΑΙ ΧΡΗΜΑ ΒΕΒΑΙΑ.. ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΒ/ΚΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΠΑΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟ...
ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ, ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΣ ΤΟ ΚΕΦΙ ΤΩΡΑ, ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ..

speedy έχει επισυνάψει αυτή την εικόνα:
samo8rakh.jpg - 18.37kb

ΟΚ
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
speedy
speechless

Member Is Offline

Εστάλη στις 28-6-2004 στις 00:15 Απάντηση με παράθεση

;)

speedy έχει επισυνάψει αυτή την εικόνα:
SAMNNN5.jpg - 43.82kb

ΟΚ
atomant
Τακτικό μέλος
**

Registered: 19-2-2004
Member Is Offline

Διάθεση: Στεγασμένη

Εστάλη στις 28-6-2004 στις 13:08 Απάντηση με παράθεση

Και αμα δεις κανενα να κοβει κανενα καρπουζι στις Βαθρες μην τρελαθεις!!!

Συνεχισε την ανηφορα και μετα απο 2 ωρες θα βρεις ενα ταβερνακι κατω απο το βουνο....της Κυρα Βαγγελιας......που στελνει μυνηματα ...."καπνου" απεναντι στον "BARBA YIORGO".....

:P:P

spider
πολυμέλος

Registered: 22-7-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Πως είπατε;

Εστάλη στις 28-6-2004 στις 13:17 Απάντηση με παράθεση

Πωπω..ρε Speedy...τι ομορφιά..

Να πας εκεί..και να ξεχαστείς να φύγεις......

...
Πάντα εσύ τ’αστεράκι καί πάντα εγώ τό σκοτεινό πλεούμενο
Πάντα εσύ τό λιμάνι κι εγώ τό φανάρι τό δεξιά
Τό βρεγμένο μουράγιο καί η λάμψη επάνω στά κουπιά
Ψηλά στό σπίτι μέ τίς κληματίδες
Τά δετά τριαντάφυλλα,καί τό νερό πού κρυώνει
Πάντα εσύ τό πέτρινο άγαλμα καί πάντα εγώ η σκιά πού μεγαλώνει
Τό γερτό παντζούρι εσύ,ο αέρας πού τό ανοίγει εγώ
Επειδή σ’αγαπώ καί σ’αγαπώ
Πάντα εσύ τό νόμισμα καί εγώ η λατρεία πού τό εξαργυρώνει:
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
speedy
speechless

Member Is Offline

Εστάλη στις 28-6-2004 στις 14:14 Απάντηση με παράθεση

ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΑΝ ΔΕΙ ΟΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΟΙ ΜΟΥΡΕΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΝΕΤ...

ΟΚ
Ανώνυμος
Επισκέπτης

Registered: Ποτέ
Member Is Offline

Εστάλη στις 28-6-2004 στις 15:56 Απάντηση με παράθεση

Αλίκη, η Σαμοθράκη είναι μαγικό νησί, αλλά θέλει ΠΟΛΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ.

Δε λέει να μη σκαρφαλώσεις στις βάθρες λχ, όμως αυτό απαιτεί πολύ κόπο και προσοχή, είναι επικίνδυνο κατσάβραχο ειδικά από τη δεύτερη και πάνω (δε λέγεται τυχαία το ποτάμι Φονιάς). Επίσης τρομερή είναι η ανάβαση στην κορφή του Φεγγαριού, αλλα και ιδιαίτερα επίπονη.

Επίσης είναι ένα νησί που το βιώνεις πράγματι καλύτερα αν κάνεις κάμπινγκ (σε αυτό που λέει η Σπιντυ), παρα σε δωμάτιο.

Αν παρόλα αυτα θες ηρεμία, υπάρχουν και παραλίες που πας με το ΙΧ και δε χρειάζεται περπάτημα, έχει καλά κοψίδια στα χωριά και βέβαια, έχει τα Θερμά, όπου σε κάποιο σημείο υπάρχει και μια υπαίθρια ανοιχτή βάθρα με ζεστό ιαματικό νερό (ρωτα το) όπου μπορείς να κάτσεις μέσα νύχτα και να κοιτάς τ αστέρια.

Alice in Wonderland
fading to smile

Registered: 19-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: impenetrable

Εστάλη στις 28-6-2004 στις 18:26 Απάντηση με παράθεση

Ωραία και θαυμαστά τα της Σαμοθράκης που λέτε, τα λέει και στο δίκτυο, τα λένε και όσοι πήγανε

Δεν με βλέπω να φτάνω στο Φεγγάρι βέβαια!

Σε τί υψόμετρο είναι οι πρώτες βάθρες? Μονοπάτι ντίπ? :o Κι αφού θέλει σκαρφάλωμα σε κατσάβραχο, πώς κουβαλιέται το καρπούζι? Παραμάσχαλα ή σε δισάκι στον ώμο? :D

Το κάμπινγκ αυτό στο πλατανόδασος έχει γειτνίαση με θάλασσα? Κολυμπιέται η θάλασσα στο κάμπινγκ? Η πρέπει να πάρει κανείς καραβάκι για να βρεθεί στις διάσημες Παχειά Αμμο, Βάτο όπως για την παραλία Κήπος?

Πρέπει να κάνω κρατήσεις ή θα βρώ επι τόπου διαμονή?

ΥΓ Οσο διαβάζω, τόσο ξεσηκώνομαι λέμε! Και θαρρώ πως ολόκληρο ένα καλοκαίρι δέν θα μου έφτανε να το χαρώ το νησί όπως θέλω!

Πείτε κι άλλα, πείτε κι άλλα!

‘There's no sort of use in knocking and that for two reasons. First, because I'm on the same side of the door as you are; secondly, because they're making such a noise inside, no one could possibly hear you.'
atomant
Τακτικό μέλος
**

Registered: 19-2-2004
Member Is Offline

Διάθεση: Στεγασμένη

Εστάλη στις 29-6-2004 στις 10:44 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by Alice in Wonderland
Ωραία και θαυμαστά τα της Σαμοθράκης που λέτε, τα λέει και στο δίκτυο, τα λένε και όσοι πήγανε

Σε τί υψόμετρο είναι οι πρώτες βάθρες? Μονοπάτι ντίπ? :o Κι αφού θέλει σκαρφάλωμα σε κατσάβραχο, πώς κουβαλιέται το καρπούζι? Παραμάσχαλα ή σε δισάκι στον ώμο? :D

Το κάμπινγκ αυτό στο πλατανόδασος έχει γειτνίαση με θάλασσα? Κολυμπιέται η θάλασσα στο κάμπινγκ? Η πρέπει να πάρει κανείς καραβάκι για να βρεθεί στις διάσημες Παχειά Αμμο, Βάτο όπως για την παραλία Κήπος?

ΥΓ Οσο διαβάζω, τόσο ξεσηκώνομαι λέμε! Και θαρρώ πως ολόκληρο ένα καλοκαίρι δέν θα μου έφτανε να το χαρώ το νησί όπως θέλω!

Ξεκινάς πάντα φυσικά από το «Κάστρο του Φονιά»! (Το «φυσικά» δεν έχει σχέση με το γνωστό «Φονιάδες των λαών, Αμερικάνοι», αλλά με την ομορφιά του τοπίου...). και από εκεί πολύ περπάτημα αφού δώσεις τον οβολό σου στο περίπτερο του δήμου για την διατήρηση της καθαριότητας (τα διατηρούν δε τόσο καθαρά τα μονοπάτια που σίγουρα θα δεις την περσινή μου ελβιελα….)

Η Σαμοθράκη είναι επίσης συνδεδεμένη και με τα Καβείρια Μυστήρια.

Ξέρετε τώρα τι ήταν αυτά. Ακολασίες!

Ετσι ακόμα και σήμερα, με την άγρια φύση και τους καταρράκτες του, το νησί κρύβει ένα μυστήριο. Νησί που εντυπωσιάζει.

Σκεφθείτε ότι εδώ θα κάνετε μπάνιο σε λίμνες με κρυστάλλινα νερά πάνω στα βουνά, στις περίφημες βάθρες που δημιουργούν οι καταρράκτες του Σάου, σε οργιαστικά πράσινο φόντο. Περπατώντας στη Σαμοθράκη νομίζεις ότι δεν βρίσκεσαι σε νησί.

atomant έχει επισυνάψει αυτή την εικόνα:
samo.jpg - 8.46kb

speedy
speechless

Member Is Offline

Εστάλη στις 29-6-2004 στις 14:10 Απάντηση με παράθεση

ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ.. ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΩ ΑΛΛΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΑΠΟΚΤΑΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΥΝΑΜΗ...

Σε τί υψόμετρο είναι οι πρώτες βάθρες? Μονοπάτι ντίπ? Κι αφού θέλει σκαρφάλωμα σε κατσάβραχο, πώς κουβαλιέται το καρπούζι?
ΕΧΕΙ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΚΑΛΕ... ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.. ΠΑΡΕ ΠΕΠΟΝΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.. ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ..
Παραμάσχαλα ή σε δισάκι στον ώμο?
ΣΑΚΙΔΙΟ ΠΛΑΤΗΣ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΣ , ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.. ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΑΙΝΤΕ...

ΔΕΝ ΚΟΛΥΜΠΙΕΤΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΤΑ CAMPING , ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ...ΣΤΗΝ ΠΑΧΙΑ ΑΜΜΟ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΜΑΞΙ, ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΟΝΟ ΠΕΤΡΑ, ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΕΤΡΕΣ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΠΕΤΡΑΔΑΚΙΑ..
ΣΤΟΝ ΒΑΤΟ ΠΑΣ ΜΕ ΚΑΡΑΒΑΚΙ (ΑΝ ΘΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΒΑΤΟ ΚΑΝΑ ΒΡΑΔΥ, ΧΩΡΙΣ ΡΕΥΜΑ Κ.Τ.Λ.) ΤΟ ΚΑΡΑΒΑΚΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ...
Η ΠΑΧΙΑ ΑΜΜΟΣ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ OTI ΕΙΝΑΙ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΜΑ.. ΑΝ ΘΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΦΩΤΟ (ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ) ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΑΜΑΞΙ ΣΤΗΝ ΠΑΧΙΑ ΑΜΜΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΝΕΒΑΣΜΑ (ΒΟΥΝΟ) , ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΚΑΜΙΑ 15-20 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΔΡΟΜΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ, ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.. ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ .,. Τ Ε Λ Ε Ι Α ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.. ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ 20-30 ΜΕΤΡΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΜΜΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ.. ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ.. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΣΚΗΝΕΣ (ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΝΟΥΝ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΦΟΝΙΑ ) ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΟΝΟΙ ...

ΧΜ.. ΓΙΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ.. ΕΓΩ ΕΙΧΑ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΑΓΕ ΤΟ DANCE FESTIVAL ΚΑΙ ΒΟΥΛΙΑΞΕ ΤΟ ΝΗΣΙ...

ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΟΛΑ... ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ...
ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΔΑΚΙ ΣΤΑ ΘΕΡΜΑ «Θέρμα ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΟΦΕΡΟΝΤΑΙ)

ΣΗΜΕΙΩΣΗ ... ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΣΤΑ ΚΑΒΕΙΡΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΕΝΙΩΣΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ.. ΒΡΕ ΛΕΣ...???
ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ... ΣΤΑΝΤΑΡ...

[Edited on 29-6-2004 από speedy]

ΟΚ
 Σελίδες:  1  2  3

Go To Top