MultiForums.gr  MultiHosting.gr  Multilabs.gr  MultiPolls.gr  Webstocks.gr  
Humanity forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3
Συγγραφέας: Θέμα: Σαμοθράκη
Alice in Wonderland
fading to smile

Registered: 19-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: impenetrable

Εστάλη στις 29-6-2004 στις 17:42 Απάντηση με παράθεση

Speedy, είσαι αστεράτη, σε προσλαμβάνω επίσημο ταξιδιωτικό οδηγό μου :)

καλέ....

θα συννενοηθείτε καμμιά φορά?

η γρήγορη λέει πως έχει μονοπάτι και να μήν ανησυχώ, η δρομάς λέει πώς έχει κατσάβραχο επικίνδυνο και ο μέρμηγκας είναι όπως πάντα ποιητής

παίξτε μπουνιές άν θέλετε, αλλά καταλήξτε: να ανησυχώ ή νά μήν ανησυχώ?
(εκτός κι άν πήγατε απο διαφορετική πλαγιά ο καθένας)

Λοιπόν, στο Ιερό των Μεγάλων Θεών θα πάω την πρώτη κιόλας μέρα.
Αν νοιώσω τίποτα περίεργο, θα πηγαίνω κάθε μέρα, ώστε όταν με το καλό γυρίσω, να σας εξηγήσω τα πάντα για τα Καβείρια. :D

(ο Δόν μπορεί να έχει έτοιμα τα ρόζ πουά δια πάν ενδεχόμενον)

‘There's no sort of use in knocking and that for two reasons. First, because I'm on the same side of the door as you are; secondly, because they're making such a noise inside, no one could possibly hear you.'
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
Ανώνυμος
Επισκέπτης

Registered: Ποτέ
Member Is Offline

Εστάλη στις 29-6-2004 στις 18:53 Απάντηση με παράθεση

Ως την πρωτη βάθρα βάθρα το μονοπάτι είναι βατό, άνετο. Το ίδιο και για τη Γριά Βάθρα δίπλα. Για τη δεύτερη είναι λίγο πιο απότομο. Απο κει και πανω εντελώς κατσαβραχο, αλλα αρκεί η δεύτερη για να πάθεις κολούμπρα, μείνε ως εκεί. Επίσης για το Φεγγαρι είναι πολύ ανηφορικό, αλλά διακριτό. Να μην ανησυχείς. Δωμάτιο θα βρεις ανετα χωρίς να κλείσεις να δεν πέσεις στα φεστιβάλ. Και να ΜΗΝ ανησυχείς μωρε, στη Σαμοθράκη να ανησυχήσεις είναι σα να αρχίσεις τις προσευχές μέσα σε μπαρ!

Φρόντισε να πας με γεμάτο φεγγάρι να σεληνιαστείς τελείως. Στο δρόμο προς τους Κήπους θα δεις κάτι εγκατελειμένα...τανκς! Μπες!
Παρε μαζί αιώρα, θα με θυμηθείς. Στις εκβολές του φονιά, δίπλα από τον Πύργο, έχει δυο δέντρα στις δύο όχθες, τη δένεις και αιωρείσαι πανω απο το ποταμι (ειναι στενό σε ένα σημειο κάπου 15-20 μέτρα πριν εκβάλει. Επίσης στο λιμάνι δίπλα έχει μια γλώσσα ξηράς με ανεμόμυλους (σύγχρονους, μεταλικούς) αν όμως έχει φεγγάρι, το τοπίο (και) εκεί στην άκρη της γλώσσας είναι απόκοσμο, έχει πλάκα. Η παχιά αμμος κατά τη γνώμη μου δε λέει και πολλά, μέτρια είναι. Γενικά δεν έχει τις καλύτερες παραλίες, αλλα το νησί αυτο δεν είναι το μέρος που πας για τρομερή αμμουδιά αλλά για την ιδιαίτερη φύση του.

speedy
speechless

Registered: 13-10-2003
Member Is Offline

Διάθεση: ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΗΣΗΣ!

Εστάλη στις 29-6-2004 στις 23:10 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by Alice in Wonderland
Speedy, είσαι αστεράτη, σε προσλαμβάνω επίσημο ταξιδιωτικό οδηγό μου :)

η γρήγορη λέει πως έχει μονοπάτι και να μήν ανησυχώ, η δρομάς λέει πώς έχει κατσάβραχο επικίνδυνο και ο μέρμηγκας είναι όπως πάντα ποιητής

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ... ΕΧΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΕΣ ΚΟΚΚΙΝΟ... ΠΑΝΤΟΣ ΑΝ ΜΠΛΕΚΟΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΕ ΤΟ MULTI ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΕΣ ΠΛΑΚΑ , ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΕΦΤΕ.. ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΜΕ Η΄ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΩΝ..

ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΡΟΣ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ.. ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΝΟΜΑ (Ο ΒΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΞΕΡΩ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΝΗ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ) ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΟΥΜΕ SPEEDY-BEACH .. ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΑΒΑΚΙ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΒΑΤΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΧΙΑ ΑΜΜΟ... ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΑΒΑΚΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΖΗΜΙΑ ... ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ CAM Ή ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ.. ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΙΝΙ ΚΑΤΑΡΡΑΧΤΕΣ ΝΑ ΧΥΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ.. (ΣΕ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟ ΞΕΡΩ) ...
ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΝΙΑ... ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΤΟΥ ΦΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΞΕΚΙΝΑΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΚΗΝΕΣ.. ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΞΥΡΙΖΕΙ ΤΟ Μ**** ΤΗΣ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ (ΤΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΕΓΩ.. ... ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ.. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΤΑΡΡΑΧΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΠΟΤΑΜΙ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ... ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ... ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ ΕΚΕΙ.. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΚΡΑΥΓΗ «Α!!!!!!!!!!!» ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΟΣ ΤΟ ΝΕΡΟ... ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΜΕ ΚΑΠΩΣ ΣΑΝ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΧΟΙΝΙ ΝΑ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ 10 ΜΕΤΡΑ. .ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ.. ΡΙΞΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ.. ΑΝ ΘΕΣ ΣΤΗΣΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΚΗΝΗ.. ΝΑΙ ΝΑΙ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΟΣΜΟΣ... ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ-ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΑ ΞΕΚΙΝΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ..
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ.. ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ?? ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΜΕΣΟΝ ΘΑ ΠΑΣ? ΚΑΙ ΤΙ ΕΠΟΧΗ...
ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΠΕΡΥΣΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ? ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ...

Φρόντισε να πας με γεμάτο φεγγάρι να σεληνιαστείς τελείως. Στο δρόμο προς τους Κήπους θα δεις κάτι εγκατελειμένα...τανκς!

ΚΑΙ ΚΑΤΣΙΚΕΣ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΟΥΝ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ... ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΑΝΚΣ ..
ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ... ΤΟ ΝΗΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΥΡΑ.. ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΚΗΠΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΗΝ ΠΑΧΙΑ ΑΜΜΟ...

[Edited on 29-6-2004 από speedy]

ΟΚ
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
Alice in Wonderland
fading to smile

Member Is Offline

Εστάλη στις 29-6-2004 στις 23:42 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by speedy
ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΜΕ Η΄ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΩΝ..

Νά κάνετε, να κάνετε! Αυτά τα πόστς θα τα εκτυπώσω να τα έχω μαζί μου μήπως ξεχάσω καμμιά λεπτομέρεια! Χωρίς πλάκα!

ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΡΟΣ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ..

Εσύ έγραψες πως για τις βάθρες έχει μονοπάτι, ο νομάδας έγραψε κατσάβραχο επικίνδυνο

ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΝΟΜΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΟΥΜΕ SPEEDY-BEACH ..

Το όνομα κατακυρώνεται, με το ένα, με το δύο, με το τρία!

ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΞΥΡΙΖΕΙ ΤΟ Μ**** ΤΗΣ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ (ΤΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΕΓΩ.. ...

Φωτογραφίες επιτρέπονται? Αλλιώς να πώ του Πάνου να μαζέψει την κάμερα...

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ.. ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ?? ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΜΕΣΟΝ ΘΑ ΠΑΣ? ΚΑΙ ΤΙ ΕΠΟΧΗ...

Σκέφτομαι να πάω τέλη Ιούλη ή αρχές Αυγούστου, με αμάξι (φέρρυ απο Καβάλα μάλλον), και σκέφτομαι να μείνω σε μιά πανσιόν έξω απο την Καμαριώτισσα που βρήκα στο δίκτυο

ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΠΕΡΥΣΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ? ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ...

Πέρισυ πήγα στη Σύρο.... (περνάω καλέ κυρία?)

‘There's no sort of use in knocking and that for two reasons. First, because I'm on the same side of the door as you are; secondly, because they're making such a noise inside, no one could possibly hear you.'
speedy
speechless

Member Is Offline

Εστάλη στις 29-6-2004 στις 23:52 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Παράθεση:
Originally posted by Alice in Wonderland

Νά κάνετε, να κάνετε! Αυτά τα πόστς θα τα εκτυπώσω να τα έχω μαζί μου μήπως ξεχάσω καμμιά λεπτομέρεια! Χωρίς πλάκα!

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ. ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.. ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑΜΕ.. ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΝΗΣΙ.. ΚΑΝΑ ΧΑΡΤH ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ..ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΕΙ.. ΑΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ.. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗΣ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ.. ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΣΟΥ ΛΕΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ.. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΔΑΜΕ Ή ΔΕΝ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ..

Εσύ έγραψες πως για τις βάθρες έχει μονοπάτι, ο νομάδας έγραψε κατσάβραχο επικίνδυνο
Α! ΜΑΛΙΣΤΑ.. ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.. ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ... ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ.. ΤΙ ΑΝΤΟΧΕΣ ΕΧΕΤΕ..

Το όνομα κατακυρώνεται, με το ένα, με το δύο, με το τρία!

ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΣΑΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΕΙΣ ΔΥΝΑΤΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ... ΟΚ??

Φωτογραφίες επιτρέπονται? Αλλιώς να πώ του Πάνου να μαζέψει την κάμερα...

ΟΛΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ, ΜΗΝ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ...

Σκέφτομαι να πάω τέλη Ιούλη ή αρχές Αυγούστου, με αμάξι (φέρρυ απο Καβάλα μάλλον), και σκέφτομαι να μείνω σε μιά πανσιόν έξω απο την Καμαριώτισσα που βρήκα στο δίκτυο
ΧΜ.. Ε! ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ.. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΠΑΝΣΙΟΝ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΚΛΕΙΣΕ ΤΗΝ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ CAMPING??

Πέρισυ πήγα στη Σύρο.... (περνάω καλέ κυρία?)

ΧΜ.. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΕΡΝΑΣ., ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΥΡΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ.. ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ «ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΟΥ ΛΕΓΑΤΕ» ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ.. ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ.. ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΜΑΞΙ ΟΛΑ ΟΚ...

ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ CAMPING ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΙ Η ΜΕΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΠΛΑΝΗ ΣΚΗΝΗ.. ΓΥΡΩ ΣΤΑ 18 .. Ο ΚΩΣΤΗΣ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΣΚΑΣΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ, ΗΡΘΕ Η ΜΕΝΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ ΓΙΑ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑΝ ΣΤΟ CAMPING... ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΚΟΠΟ ΤΟΥ... ΑΚΟΜΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΝ ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ Ο ΚΩΣΤΑ ΕΧΥΝΕ... ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΔΙΠΛΑ «ΧΥΝΩ, ΧΥΝΩ, ΧΥΝΩ, ΧΥΝΩ, ΧΥΝΩ ΑΓΑΑΑΑΑΑΠΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.....» :P:P:P:P

ΟΚ
speedy
speechless

Member Is Offline

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 00:00 Απάντηση με παράθεση

Α!! ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΧΙΑ ΑΜΜΟ...
Έχει βάλει και φίλος πιο πάνω ανάλογη φωτο.. δεν σου κάνουμε πλάκα υπάρχουν..

speedy έχει επισυνάψει αυτή την εικόνα:
katsikia.jpg - 60.72kb

ΟΚ
speedy
speechless

Member Is Offline

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 00:04 Απάντηση με παράθεση

ΦΤΟΥ ΓΑΜΩΤΟ.. ΗΜΟΥΝ ΑΦΗΡΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΩΤΟ..
Σ Υ Γ Ν Ω Μ Η

ΟΚ
Alice in Wonderland
fading to smile

Member Is Offline

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 00:08 Απάντηση με παράθεση

:D:D:D

Νάχαμε να λέγαμε ιστορίες καμπίστικες σπίντυ μου!

Μιά παραλία ολόκληρη να κάνει το γέλιο της αρκούδας απο τέτοια και απο άλλα!

Αχ αξέχαστα!

ΥΓ Ο λόγος που δέν πάω κάμπινγκ είναι οτι ο Πάνος πάνω απο δυό μέρες δέν θα το άντεχε, οπότε τί να στήνουμε και να ξεστήνουμε για να πάμε στην πανσιόν μετά... αφού οι αποστάσεις είναι μικρές και υπάρχει αμάξι, όλα καλά!

Είμαι σίγουρη πως η Σαμοθράκη θα με ξετρελλάνει περισσότερο απο ότι όλους εσάς μαζί! Με την τρέλλα που με δέρνει για τέτοια μαγικά πράγματα και χύμα καταστάσεις, ήδη είμαι υπ ατμόν!

:D

Νάστε καλά που συνδράματε!

speedy
speechless

Member Is Offline

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 00:11 Απάντηση με παράθεση

ΟΚ ΤΟΤΕΣ.. ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ, ΚΑΤΙ ΘΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΟΥΜΕ..
ΕΓΩ ΦΕΤΟΣ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΦΑΡΑΓΓΙ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΙΑΣ...

ΟΚ
candygirl
Jelly Bean

Registered: 22-10-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Meeeeeooow!

Εστάλη στις 13-7-2004 στις 14:53 Απάντηση με παράθεση

http://www.samothraki.gr/info.htm

Πήγα Σαμοθράκη πριν 3 χρόνια και πέρασα φανταστικά!

Χύμα στο κύμα...με μπλουζάκι, σορτσάκι και αθλητικό παπούτσι... Οι πιο light αποσκευές μου στην ιστορία. Ουτε καν ζελέ για τα μαλλιά (με φαντάζεσαι χωρίς hair gel?). Τέσπα....

Eμεινα σε ένα συμπαθητικό δωμάτιο στα Θέρμα.
Ζήλεψα όσους κατασκήνωναν ψιλοπαράνομα στο πλατανόδασος...
Εφαγα καταπληκτικό γιαουρτόμελο.
Ηπια πεντανόστιμη Αριανι.
Γυρισα Θεσσαλονίκη πιο υγιής απο ποτέ.

Να πάτε!

I'm such a good lover because I practice a lot on my own.
(Woody Allen)
 Σελίδες:  1  2  3

Go To Top