MultiForums.gr  MultiHosting.gr  Multilabs.gr  MultiPolls.gr  Webstocks.gr  
Humanity forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3  4  ..  30
Συγγραφέας: Θέμα: Ομαδες , γκρουπες και γκρουπουσκουλα..
dorian7
Love ζόρι

Registered: 14-11-2003
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 13:20 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by Shadow

Κι αυτούς που έχουν ΦΤΗΝΟ χιούμορ που τους πετάτε;

Φωνάζουμε τους επαγγελματίες του είδους, σαν την αφεντιά σου, για να το αγοράσουν και να το μεταπωλήσουν πιο ακριβά.
ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ...
ΔΕΝ Μ' ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ "ΚΩΦΟΥΣ" ΕΚ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΩΣ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΗ ΣΤΗΛΗ ΜΕ ΤΑ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΟΝΤΑ

Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
Shadow
Εξαρτημένο μέλος

Registered: 18-2-2004
Member Is Offline

Διάθεση: ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ...

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 13:36 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by dorian7
Παράθεση:
Originally posted by Shadow

Κι αυτούς που έχουν ΦΤΗΝΟ χιούμορ που τους πετάτε;

Φωνάζουμε τους επαγγελματίες του είδους, σαν την αφεντιά σου, για να το αγοράσουν και να το μεταπωλήσουν πιο ακριβά.
ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ...
ΔΕΝ Μ' ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ "ΚΩΦΟΥΣ" ΕΚ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΩΣ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΗ ΣΤΗΛΗ ΜΕ ΤΑ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΟΝΤΑ

ΧΑ!Να υποθέσω πως δεν σου άρεσε το δικό μου "χιούμορ"; :D :D

Καλά....Θα πάρω λίγο από το δικό σου.....Πες μου σε πόσα χρόνια να έρθω να κάνω πλάκα με την ηλικία σου.... :D :D

Τι ωραία που ειν' η αγάπη μου,με το καθημερνό της φόρεμα κι ένα χτενάκι στα μαλλιά,κανείς δεν ήξερε πως είναι τόσο ωραία
Κοπέλες του ʼουσβιτς του Νταχάου κοπέλες μην είδατε την αγάπη μου;
Την είδαμε σε μακρινό ταξίδι,δεν είχε πια το φόρεμά της ούτε χτενάκι στα μαλλιά

Τι ωραία που ειν' η αγάπη μου,η χαϊδεμένη από τη μάνα της και τ' αδελφού της τα φιλιά,κανείς δεν ήξερε πως είναι τόσο ωραία
Κοπέλες του Μαουτχάουζεν κοπέλες του Μπέλσεν,μην είδατε την αγάπη μου;
Την είδαμε στην παγερή πλατεία μ' ένα αριθμό στο άσπρο της το χέρι,με κίτρινο άστρο στην καρδιά.
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member 's Yahoo
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
Εξαρτημένο μέλος

Registered: 13-2-2004
Member Is Offline

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 14:47 Απάντηση με παράθεση

Kαλο ειναι να ακουγονται οι αποψεις ..κι αν δεν μας αρεσουν ..να μη τις διαβαζουμε..και μακρια απο ομαδες...απλα χαντακωνουν οτιδηποτε καλο...
Ανώνυμος
Επισκέπτης

Registered: Ποτέ
Member Is Offline

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 15:21 Απάντηση με παράθεση

E, εγω τα λεγα αλλα ποιος με ακουγε η μαλλον, ποιον συμφερε να μ΄ακουσει;
Εν παση περιπτωση, εγω ειπα και το εννοω οτι, δε ξανα ασχοληθω με τετοιου ειδους προβληματισμους και οτιδηποτε εχει σχεση μ΄αυτη την κλικα.

Ενδεικτικα να αναφερω οτι οταν ''τα χωνα'' σε καποιους (εστω με τον τροπο μου)...η κλικα εσπευσε να με αποθησει-διαολοστειλει. Η μη κλικα ομως, μου εστειλε πολλα μηνυματα συμπαραστασης...που φυσικα ποτε δε θα δημοσιοποιουσα το περιεχομενο.

Φεροντε σαν μωρα. Εχεις 6000 μηνυματα; Εισαι ανωτατος στην ιεραρχια μας. Εχει ταυτιστει ο ενας με τον αλλον. Συντηρητισμος, βλεπεις...κατι το νεο, τους ενοχλει...το ζηλευουν βαθεια μεσα τους (δε μιλαω προσωπικα για εμενα).

Το μονο που εχει να κανει ενας που δεν ανηκει στο λεγομενη ''κλικα'' ... μιλα ομορφα, νορμαλ και μη δινεις σημασια σε κανεναν...αφησε τους να ''τραγουδανε'' (κατι που παραδεχομαι, δε το επραξα απο την αρχη).

Υγ. *** Dorian7 ομολογουμενως, επειδη παρακουλουθω το ''χιουμορ'' σου (οπως το αποκαλεις), ειναι πραγματι χαριτωμενο...μονο που...χρονολογειτε απο προιστορικες εποχες. Εγω παντως θα το αποκαλουσα πονηραδα και οχι χιουμορ. Ξεπερασμενη πονηραδα μαλιστα, γιατι πλεον εχεις καταντησει κουραστικη,βαρετη,πληκτικη σε σημειο που καποιος αντικριζοντας τα μηνυματα σου..απλως τα προσπερναει χωρις να τα διαβασει (θελει κουραγιο και δυναμη να αλλαξει καποιος το μη αποδεκτο στιλ του).

Υγ.2 Επ΄ευκαιριας, να ζητησω και μια συγνωμη, απ΄οσους εχω αθελα μου προσβαλλει. Ημουν επιπολαιος.

dorian7
Love ζόρι

Member Is Offline

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 19:47 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by Analyzer
E, εγω τα λεγα αλλα ποιος με ακουγε η μαλλον, ποιον συμφερε να μ΄ακουσει;
Εν παση περιπτωση, εγω ειπα και το εννοω οτι, δε ξανα ασχοληθω με τετοιου ειδους προβληματισμους και οτιδηποτε εχει σχεση μ΄αυτη την κλικα.

Ενδεικτικα να αναφερω οτι οταν ''τα χωνα'' σε καποιους (εστω με τον τροπο μου)...η κλικα εσπευσε να με αποθησει-διαολοστειλει. Η μη κλικα ομως, μου εστειλε πολλα μηνυματα συμπαραστασης...που φυσικα ποτε δε θα δημοσιοποιουσα το περιεχομενο.

Φεροντε σαν μωρα. Εχεις 6000 μηνυματα; Εισαι ανωτατος στην ιεραρχια μας. Εχει ταυτιστει ο ενας με τον αλλον. Συντηρητισμος, βλεπεις...κατι το νεο, τους ενοχλει...το ζηλευουν βαθεια μεσα τους (δε μιλαω προσωπικα για εμενα).

Το μονο που εχει να κανει ενας που δεν ανηκει στο λεγομενη ''κλικα'' ... μιλα ομορφα, νορμαλ και μη δινεις σημασια σε κανεναν...αφησε τους να ''τραγουδανε'' (κατι που παραδεχομαι, δε το επραξα απο την αρχη).

Υγ. *** Dorian7 ομολογουμενως, επειδη παρακουλουθω το ''χιουμορ'' σου (οπως το αποκαλεις), ειναι πραγματι χαριτωμενο...μονο που...χρονολογειτε απο προιστορικες εποχες. Εγω παντως θα το αποκαλουσα πονηραδα και οχι χιουμορ. Ξεπερασμενη πονηραδα μαλιστα, γιατι πλεον εχεις καταντησει κουραστικη,βαρετη,πληκτικη σε σημειο που καποιος αντικριζοντας τα μηνυματα σου..απλως τα προσπερναει χωρις να τα διαβασει (θελει κουραγιο και δυναμη να αλλαξει καποιος το μη αποδεκτο στιλ του).

Υγ.2 Επ΄ευκαιριας, να ζητησω και μια συγνωμη, απ΄οσους εχω αθελα μου προσβαλλει. Ημουν επιπολαιος.

anwmalyzer το μόνο που ζηλεύω είναι η βαθειά και έμφυτη γνώση του συντακτικού και της γραμματικής που έχεις , καθώς και τον σαφή, λιτό, ανάλαφρο και γλαφυρό τρόπο έκφρασής σου.
Τι θα γίνεις είπαμε όταν βγάλεις το δημοτικό; Αεροπόρος;

JaneDoe
Posting Freak

Registered: 12-3-2004
Member Is Offline

Διάθεση: In your face

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 20:07 Απάντηση με παράθεση

xmmm.....επειδη βλεπω οτι δεν εχει τελειωμο η ιστορια του υ2υ...μπορειτε να με αποκαλειτε πλεον,η ρουφιανα...

ωωπς σορυ,η ρουφιανα-μαλ...ω.

Αν σου κατσω θα σκασεις;
krino
Posting Freak

Registered: 4-7-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Αστειέμπορας

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 20:13 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by dorian7anwmalyzer το μόνο που ζηλεύω είναι η βαθειά και έμφυτη γνώση του συντακτικού και της γραμματικής που έχεις , καθώς και τον σαφή, λιτό, ανάλαφρο και γλαφυρό τρόπο έκφρασής σου.
Τι θα γίνεις είπαμε όταν βγάλεις το δημοτικό; Αεροπόρος;

Φανταζομαι οτι το πιο απλο πραγμα σε τουτο τον πλανητη, ειναι καποιος να προσπαθει να μειωσει καποιον προσβαλοντας τον σε οτιδηποτε στραβο βρει πανω στον υποτιθεμενο αντιπαλο του, οχι σε αυτα που εκφραζει αλλα στο οτι ειναι ανορθογραφος, η στο οτι η χωριστρα του ειναι στραβια....

Φυσικα καμια σχεση ολα αυτα με σεβασμο προς τον αλλον η εν πασει περιπτωση διαθεση διαλογου....

Καλα ολα αυτα μιας και πλεον ειναι καθημερινη στρατηγικη επιβιωσης σε ολα τα πλαισια μιας κοινωνιας, το συναντας δηλαδη μπροστα σου συνεχεια.
Οταν ομως αυτο γινεται και απο αυτους που θελουν να βαφτιζονται σαν κομμουνιστες, ε ας κρατησει οποιος νομιζει και μια πισινη....

Ο Κομμουνισμος θελει πρωτιστως, να αναζωπυρωθουν οι καταπιεσμενες αναγκες μας λογω του Καπιταλισμου και οχι να προσπαθουμε να βγαλουμε το ματι του αλλου...

Τωρα αν πω, για τον καθενα μας συμφωνα με τις αναγκες του μαλλον θα ειναι οφ τοπικ, σωστα????

ε αντε ας πουμε οτι δεν το ειπα κιολας...

;)

Κρινο

[Edited on 30-6-2004 από krino]

κανε το φαρμακο σου ζωη,
και την ζωη σου φαρμακο σου.
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
oldjedai
Posting Freak

Registered: 19-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: ALZAMIENTO

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 20:18 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by JaneDoe
xmmm.....επειδη βλεπω οτι δεν εχει τελειωμο η ιστορια του υ2υ...μπορειτε να με αποκαλειτε πλεον,η ρουφιανα...

ωωπς σορυ,η ρουφιανα-μαλ...ω.

:D

Λυπαμαι , αν καταλαβες οτι ξανααφερομαι στο θεμα του u2u....αυτο , ανηκει σε αλλο θεμα και εχει κουβεντιαστει εκει....
Η παρουσα αναφορα σε γκρουπουσκουλα , εχει τελειως διαφορετικο νοημα...

Χωρις χαρακτηρισμους....προς το παρον

:cool:

ΖΗΤΩ η Μανωλαδα ..

''Σκοπός της εισαγωγής ξένων εργατών απο τους εργοδότες είναι η διαιώνιση της σκλαβιας''

Καιρος οι πολιτες να παρουν τις τυχες τους στα χερια τους ... ΟΞΩ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ .

ΟΞΩ οι ΕΑΜΟΒΟΥΛΓΑΡΟΙ και οι ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ...που μολυνουν την χωρα .

Από το βιβλίο “Εγχειρίδιο Βλακείας”
Μόνο σαν ειρωνικό σχόλιο μπορεί να γίνει δεκτό πως όποιος απομνημόνευσε μια ντάνα βιβλία και τσέπωσε ένα χαρτί έγινε αυτομάτως επιστήμων. Άλλο μνήμη και πολυγνωσία και εντελώς άλλο η σκέ­ψη- το φωνάζουν αιώνες οι αρχαίοι (Ηρά­κλειτος, Δημόκριτος), το λέει γουστόζικα και η ξένη παροιμία, «γνώσεις χωρίς μυα­λό είναι γάιδαρος φορτωμένος βιβλία».
Ektor
Posting Freak

Registered: 24-11-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Ελεγχόμενη

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 20:19 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by oldjedai
:D

Ειναι γεγονος ( εγω ειμαι αμυγδαλο ),

:cool:

Αγαπητό "αμύγδαλο", τώρα σε πήρα είδηση, απόγευμα, αλλά απ΄την ώρα είδα ότι σηκώθηκες και συ πρωί πρωί για τσίσα όπως και γω..

Πολύ θα ήθελα να απαντήσω σοβαρά, αλλά πρόσφατα έκανα δηλώσεις "μόνο μπαχαλοθέματα, τέρμα τα σοβαρά".

Έχεις απόλυτο δικαιο, εδώ μέσα γίνεται της "πουτάνας" και του "πούστη"!!

Τώρα που έχουμε την αναγνώριση και τις ευλογίες του κ.κ.Χριστόδουλου τα πράγματα θα γίνουν χειρότερα.

Καλοκαίρι έρχεται και η ζέστη βαράει!!

Καί μένα μου στέλνουν U2U όλες οι παρθένες και μου ζητάνε να μονάσουν στη μονή που θα εγκαινιαστεί μετά το καλοκαίρι απ' τον κ.κ. Χριστόδουλο,
αν δεν κάνω λάθος θα την ονομάσει Μονή της Αγίας Μουλτομπαχάλης, λές και έχω τα μέσα !!

Παρακαλώ μη μου ζητάτε χάρες, δεν κάνω διακρίσεις, όλες και όλους σας
δέχομαι με χαρά ότι και αν γράφετε για μένα.

:mad::mad::mad:

[Edited on 30-6-2004 από Ektor]

[Edited on 30-6-2004 από Ektor]

Οι βουλευτές και οι άγγελοι δεν έχουν φύλο!
Η ελευθερία του λόγου και του κώλου έχουν γίνει ένα και το αυτό!!
Βάλε ένα χαμόγελο στο πρόσωπό σου…..είναι τόσο ωραίο να είσαι χαρούμενος!!!
'Aβυσσος η ψυχή του διαδικτύου!!!!
dorian7
Love ζόρι

Member Is Offline

Εστάλη στις 30-6-2004 στις 20:26 Απάντηση με παράθεση

Έχουμε και λέμε:
Γκρουπούσκουλο Oldjedai:
Οldjedai
Kάστρο