MultiForums.gr  MultiHosting.gr  Multilabs.gr  MultiPolls.gr  Webstocks.gr  
Humanity forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3  4  ..  47
Συγγραφέας: Θέμα: Τρομοκράτες χτυπούν στο Λονδίνο;
BOBTAILBOBY
Posting Freak

Registered: 27-2-2004
Member Is Offline

Διάθεση: THEA

Εστάλη στις 7-7-2005 στις 13:46 Απάντηση με παράθεση

ΦΟΒΕΡΕς ΠΡΟΒΛΕΨΕΙς !!!

ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΔΥΜΟ ΤΗς ΠΑΡΑΣΚΕΥΗς ΣΤΟΝ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟ?

ΚΟΙΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΗς ΓΕΛΙΟΤΗΤΑς ΠΑΝΤΑ.

ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΜΕΤΡΑ.

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ Η ΜΥΣΤΙΚΗ ΛΟΝΔΡΕΖΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟΥς ΒΛΑΧΟΕΓΓΛΕΖΟΥς Ο ΠΑΝΣΟΦΟς

ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ ΕΜΑΝΥΕΛ.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ Η ΟΙ ΑΡΑΒΕς ΟΙ ΦΤΑΙΧΤΕς ΤΗς ΚΑΤΑΣΤΑΣΗς ΑΥΤΗς.

ΕΓΩ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΥς ΑΡΑΒΕς ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΟΜΑΙ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΑ ΕΠΙΣΗς ΕΧΩ "ΒΑΦΤΙΣΤΕΙ" ΚΑΙ ΕΧΕΙς ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΗς ΤΙΜΗς ΜΟΥ ΟΤΙ ΟΣΟΥς ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥς ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΠΑΡΙΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΟΠΟΙΑςΔΗΠΟΤΕ ΤΡΜΑΚΡΑΤΙΚΗς ΕΝΕΡΓΕΙΑς

Μη φοβασαι.Θα σε προστατεψω εγω.
ειναι βαρια η πουτσα του κεμαλ???ο κρινο τη δοκιμασε και ξερει;)
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
atomant
Τακτικό μέλος
**

Registered: 19-2-2004
Member Is Offline

Διάθεση: Στεγασμένη

Εστάλη στις 7-7-2005 στις 13:48 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by krino
Atomant,

Οι μονοι που δεν μπορεσαν να το προβλεψουν ειναι οι ονειροφαντασμενοι Εγγλεζοι που νομιζουν οτι μπορουν ακομα και σημερα να λειτουργουν με αποικιοκρατικο χαρακτηρα....

Ο καθενας οπως εστρωσε θα κοιμηθει, και επισης οτι σπειρει θα θερισει.

Μπρε Κρίνο το είχαν προβλέψει

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/politics/3515312.stm

αυτο που δεν πρόβλεψαν τα "σαινια¨του Μ5 ηταν τα παιδιά του πλανητομαλάκα που ηρθαν πριν απο καιρό στο Λονδινο - Σκωτια για την "ασφαλεια" των 8.........

Και τον Ιουνη τους εριξαν μερικά ψίχουλα (σύλληψη στο Λονδινο) μερικών υποψήφιων "τρομοκρατών".......

:P
blueNebula
~

Registered: 31-5-2004
Member Is Offline

Διάθεση: elusive

Εστάλη στις 7-7-2005 στις 13:51 Απάντηση με παράθεση

http://www.bbc.co.uk/worldservice/images/2005/07/20050707090232_41276407_kingscross1_203.jpg

-> Πολλαπλές εκρήξεις στο Λονδίνο <-

BBC:

Πανικό, συνωστισμό και γενική παράλυση προκάλεσαν οι εκρήξεις που σημειώθηκαν στη βρετανική πρωτεύουσα, κατά την πρωϊνή ώρα αιχμής όταν εκατοντάδες χιλιάδες άτομα μεταβαίνουν στη δουλειά τους.

Εκρήξεις έλαβαν χώρα στους σταθμούς Κινγκς Κρος, Λίβερπουλ Στριτ, Όλγκεϊτ Ιστ, Έτζγουερ Ρόουντ, Ράσελ Σκουέρ και Μόργκεϊτ και σε τουλάχιστον ένα λεωφορείο, το οποίο καταστράφηκε ολοσχερώς.
Στα νοσοκομεία του Λονδίνου έχουν μεταφερθεί δεκάδες άτομα. Στο νοσοκομείο Σεντ Μέρι βρίσκονται σύμφωνα με πληροφορίες τουλάχιστον τέσσερα άτομα με διαμελισμένα σώματα, καθώς και αρκετά άλλα με σοβαρά εγκεφαλικά τραύματα.

Ο σταθμός Λίβερπουλ Στριτ, ας σημειωθεί, βρίσκεται στο κέντρο της οικονομικής περιφέρειας του Λονδίνου, όπου εδρεύουν οι περισσότερες τράπεζες και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Ολόκληρο το δίκτυο του μετρό έχει κλείσει και έχουν εκκενωθεί ακόμη και σταθμοί του προαστιακού σιδηρόδρομου, ενώ ολόκληρη η βρετανική πρωτεύουσα έχει παραλύσει. Η υπηρεσία μεταφορών του Λονδίνου ανακοίνωσε ότι διακόπτει τα δρομολόγια όλων των λεωφορείων στο κέντρο του Λονδίνου.

Αυτόπτες μάρτυρες κάνουν λόγο για πολλούς τραυματίες, αλλά μέχρι στιγμής είναι άγνωστος ο αριθμός των ατόμων που τραυματίσθηκαν σοβαρά.

http://www.rainymood.com/
blueNebula
~

Member Is Offline

Εστάλη στις 7-7-2005 στις 13:53 Απάντηση με παράθεση

Η Pops και ο Eric δεν είναι επίσης Λονδίνο; Έχει κανεις τα τηλεφωνα τους να βεβαιωθεί αν είναι καλά;

krino
Posting Freak

Registered: 4-7-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Αστειέμπορας

Εστάλη στις 7-7-2005 στις 14:00 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by atomant
Μπρε Κρίνο το είχαν προβλέψει

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/politics/3515312.stm

αυτο που δεν πρόβλεψαν τα "σαινια¨του Μ5 ηταν τα παιδιά του πλανητομαλάκα που ηρθαν πριν απο καιρό στο Λονδινο - Σκωτια για την "ασφαλεια" των 8.........

Και τον Ιουνη τους εριξαν μερικά ψίχουλα (σύλληψη στο Λονδινο) μερικών υποψήφιων "τρομοκρατών".......

:P

Σοβαρη προβλεψη εκαναν.....
τουλαχιστον για να την αποτρεψουν.
Ουτε να την αποτρεψουν μπορεσαν (με τα σουπερ - ντουπερ μηχανηματα τους) ουτε να αλλαξουν πορεια στην πολιτικη τους.

Οκ την τρως στο κωλο και στανιαρεις, απλο το θεμα.

Η Pops που την πηρα τηλ, δεν απανταει....

κανε το φαρμακο σου ζωη,
και την ζωη σου φαρμακο σου.
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
krino
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 7-7-2005 στις 14:03 Απάντηση με παράθεση
Τελευταια Νεα.....

Λονδίνο, Βρετανία 07/07/2005 14:43 (ΑΠΕ-Ρόιτερ)

Βρετανία-εκρήξεις. Η αστυνομία δεν γνωρίζει αν χρησιμοποιήθηκαν καμικάζι βομβιστές. Δύο νεκροί, 185 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός.
Η αστυνομία ανακοίνωσε πως δεν γνωρίζει ακόμη αν καμικάζι βομβιστές βρίσκονται πίσω από τη σειρά επιθέσεων που σημειώθηκε σήμερα στο Λονδίνο.

"Δεν γνωρίζουμε. Είναι πολύ νωρίς για να πούμε. Θα ήταν σφάλμα να σχολιάσουμε", δήλωσε εκπρόσωπος της αστυνομίας.

Αστυνομικοί και νοσοκομειακοί αξιωματούχοι δήλωσαν πως έχουν σκοτωθεί τουλάχιστον δύο άνθρωποι και πολλοί έχουν τραυματιστεί από τις εκρήξεις.

Η αστυνομία ανακοίνωσε ότι δύο άνθρωποι σκοτώθηκαν σε έκρηξη στο σταθμό Ολντγκέιτ Ιστ. Γιατρός στο σταθμό είπε πως τουλάχιστον 90 είναι οι τραυματίες.

Από το Βασιλικό Νοσοκομείο στο ανατολικό Λονδίνο ανακοινώθηκε ότι νοσυλεύονται 95 άνθρωποι. Δέκα βρίσκονται σε σοβαρή κατάσταση ενώ η κατάσταση επτά άλλων χαρακτηρίζεται κρίσιμη.

Αρκετά άλλα νοσοκομεία έκαναν γνωστό πως νοσηλεύουν τραυματίες από τις εκρήξεις, αλλά αρνήθηκαν να ανακοινώσουν αριθμούς.

κανε το φαρμακο σου ζωη,
krino
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 7-7-2005 στις 14:04 Απάντηση με παράθεση

Ρώμη, Ιταλία 07/07/2005 14:52 (ΑΠΕ-Γαλλ.Πρακτ.)

Βρετανία-Ιταλία. Τουλάχιστον 50 νεκροί από τις επιθέσεις στο Λονδίνο, σύμφωνα με το ιταλό υπουργό Εσωτερικών Πιζάνου.
Ο ιταλός υπουργός Εσωτερικών Τζουζέπε Πιζάνου δήλωσε σήμερα στη Ρώμη πως οι επιθέσεις στο Λονδίνο "προκάλεσαν τουλάχιστον 50 νεκρούς", μετέδωσε το ιταλικό πρακτορείο ειδήσεων ANSA.

Ερωτηθείς από το Γαλλικό Πρακτορείο από πού έχει την πληροφορία αυτή, ο υπουργός δήλωσε πως "δεν αποκαλύπτει ποτέ τις πηγές του".

"Αντιμετωπίζουμε πράξεις πολύ μεγάλης σοβαρότητας (...) που έχουν μέχρι στιγμής προκαλέσει το θάνατο τουλάχιστον 50 ανθρώπων", δήλωσε ο Πιζάνου προς το ANSA κατά την άφιξή του σε συνέδριο στη Ρώμη.

κανε το φαρμακο σου ζωη,
blueNebula
~

Member Is Offline

Εστάλη στις 7-7-2005 στις 14:05 Απάντηση με παράθεση

http://news.bbc.co.uk/media/images/41277000/jpg/_41277449_bus_close_reader.jpg

Ένα από τα λεωφορεία...

BBC: In pictures, London Blasts (Πατήστε τα βελάκια.)

Ας ελπίσουμε να είναι καλά.. Αν καταφέρετε να επικοινωνήσετε γράψε το, αν δεν σου κάνει κόπο..

krino
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 7-7-2005 στις 14:07 Απάντηση με παράθεση
and the news πεφτουνε βροχη...

Σωρος τα τηλεγραφηματα απο τα πρακτορεια ειδησεων σε ολο το κοσμο..........

Μιλάνο, Ιταλία 07/07/2005 15:00 (ΑΠΕ-Ρόιτερ)

Βρετανία-Ιταλία-εκρήξεις. ʼγνωστη οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη για τις επιθέσεις στο Λονδίνο εξ ονόματος της αλ-Κάιντα, μετέδωσε το ANSA.
Μια ως τώρα άγνωστη οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη εξ ονόματος της αλ-Κάιντα για τη σειρά των εκρήξεων που σημειώθηκαν στο Λονδίνο, μετέδωσε το ιταλικό πρακτορείο ειδήσεων ANSA.

Η "Μυστική Οργάνωση του Τζιχάντ της αλ-Κάιντα στην Ευρώπη" ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση με δήλωσή της στο Ίντερνετ και προειδοποιήσε την Ιταλία και τη Δανία να αποσύρουν τα στρατεύματά τους από το Ιράκ και το Αφγανιστάν, μετέδωσε το ANSA.

Αυτή η διεκδίκηση ευθύνης δεν μπορεί να επαληθευτεί και δεν δημοσιοποιήθηκε σε κάποια από τις ιστοσελίδες που χρησιμοποιεί συνήθως η αλ-Κάιντα.

κανε το φαρμακο σου ζωη,
krino
Posting Freak

Member Is Offline

Εστάλη στις 7-7-2005 στις 14:08 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by blueNebula

Ας ελπίσουμε να είναι καλά.. Αν καταφέρετε να επικοινωνήσετε γράψε το, αν δεν σου κάνει κόπο..[/color]

Βεβαιως, εστειλα μυνημα ελπιζω να μου απαντησει.

Αλλα η Pops ειναι γερο σκαρι...

κανε το φαρμακο σου ζωη,
 Σελίδες:  1  2  3  4  ..  47

Go To Top