MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3  4  ..  6
Συγγραφέας: Θέμα: ΑΕΛ ΚΥΠΕΛΛΟ
SOTOS
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 31-12-2004
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 15-2-2005 στις 04:19 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by Filathlos
Ρε Σώτο άσε να πει και κανένας τη γνώμη του. Μπάστακας είσαι;
Φόρουμ είναι εδώ και φόρουμ σημαίνει ανταλλαγή απόψεων....

-- ΕΜΠΟΔΙΣΑ ΕΓΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ ?
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ?

-- ΜΗΠΩΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΩ -ΕΓΩ- ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ Η' ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ?
ΓΙΑΤΙ ? ΔΕ ΣΕ ΑΡΕΣΟΥΝ Ε ?

-- ΚΑΙ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ .. ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ?
ΤΣΕΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ?

ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΒΑΛΕΤΑΙ ..ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΞΑΝΑΠΑΝΤΗΣΩ ..

Η ΑΕΛ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
SOTOS
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Member Is Offline

Εστάλη στις 15-2-2005 στις 04:35 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by zografos
Πολυ αγριαδα πουλανε ΜΕΡΙΚΟΙ οπαδοι της ΑΕΛ και (οτ)αν ανεβουν στην Α΄μπορει να φανε τιποτα σουτια σε καμια Τουμπα κανενα Χαριλαου για να ηρεμησουν.

(ΦΙΛΑΘΛΕ ΑΠΟΘΕΩΣΕ ΜΕ)

ΑΜΑΝ ...... ΜΗΠΩΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ?!
ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΩ , ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ?
ΜΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ... ΓΙΑΤΙ ?
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ .. ΗΡΕΜΟΣ ΕΙΜΑΙ .. ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ''ΦΑΩ ΣΟΥΤΙΑ'' ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ...

Παράθεση:
Originally posted by zografos
Ακριβως αυτο λεω. Απορω με τον βιολα πως βγηκε τοσο σοβαρος.
Ελατε να πουλησετε τρελα εσεις που γαματε και δερνετε.

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ CYBER ΧΟΥΛΙΓΚΑΝΙΣΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΑΠΕΙΛΩ ΟΥΤΕ ΒΡΙΖΩ ..
ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΑ ΑΛΛΟ SITE ..

ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΒΛΕΠΩ ΕΣΕΝΑ , ΤΟΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΦΤΑΣΜΕΝΟ ΟΠΑΔΟ , ΝΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΕΙ-ΑΠΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΣΙΜΠΑΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΖΩΓΡΑΦΕ .. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΘΕΩΣΕΙΣ .. ΝΟΥΜΕΡΟ Ε ΝΟΥΜΕΡΟ ..

Η ΑΕΛ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ
dodoni
insearch ofthe piece of mind

Registered: 8-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: rasta can dance.

Εστάλη στις 15-2-2005 στις 07:52 Απάντηση με παράθεση

Μάγκες, έχουμε μια χαρά ήρεμο φόρουμ, δεν έχουμε φασαρίες ούτε κόντρες.
Χαλαραααά λοιπόν...

ΥΓ. Να σας παρακαλέσω επίσης να γράφετε με ελληνικούς χαρακτήρες και όχι με greeklish. Το συνηθιζουμε εδώ.
Ευχαριστώ.

In your head, in your head,
Zombie, zombie, zombie,
Hey, hey, hey. What's in your head, In your head,
Zombie, zombie, zombie?
Hey, hey, hey, hey, oh, dou, dou, dou, dou, dou...
SOTOS
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Member Is Offline

Εστάλη στις 15-2-2005 στις 16:16 Απάντηση με παράθεση

H ΕΠΟ όρισε τον αγώνα ΑΕΛ – Ξάνθης, στο πλαίσιο της προημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος, για την Πέμπτη 10/3 και ώρα 7 μ.μ. Ο επαναληπτικός θα διεξαχθεί στην Ξάνθη στις 23/3

ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ , ΑΦΟΥ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ..

ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ , ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟ 0 ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ , ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΞΑΝΘΗ ...

---ΡΕ dodoni ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ..
ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ''ΗΡΕΜΙΑ'' ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ .. ΟΥΤΕ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ''ΦΑΣΑΡΙΕΣ'' ..

οσο υπαρχει : ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΕΛ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ

Η ΑΕΛ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ
viola17583
Όλα είναι μια ιδέα!

Member Is Offline

Διάθεση: Πάλι τα ίδια?

Εστάλη στις 15-2-2005 στις 16:27 Απάντηση με παράθεση

o παπαδούλης είπε χθες οτι μάλλον θα το δείξουν ζωντανά και το παιχνίδι με την ξάνθη....τα δικαιώματα μετάδοσης του αγώνα τα έχει η ΝΕΤ....

http://www.youtube.com/watch?v=da2dnHm3vHk
Προφίλ μέλους E-Mail User Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
zografos
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 13-2-2004
Member Is Offline

Εστάλη στις 15-2-2005 στις 17:23 Απάντηση με παράθεση

το ΦΙΛΑΘΛΕ ΑΠΟΘΕΩΣΕ ΜΕ αναφεροταν στο πρεντιξιον.
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
Bellerefon
Β΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 9-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Μυλοποταμίτικη

Εστάλη στις 15-2-2005 στις 23:22 Απάντηση με παράθεση

Δυο μηνυματάκια.

Αδερφέ, η παρέμβασή σου ήταν αναγκαία (και για μια ακόμη φορά άκρως ευγενική). Αλλά έχει ένα λάθος.

Έγραψες: "Μάγκες, έχουμε μια χαρά ήρεμο φόρουμ, δεν έχουμε φασαρίες ούτε κόντρες".

Το σωστό - σύμφωνα με τα παραπάνω είναι κατά τη γνώμη μου: "Μάγκα (SOTOS), έχουμε μια χαρά ήρεμο φόρουμ, δεν έχουμε φασαρίες ούτε κόντρες".
Και όχι τόσο το σωστό αλλά το δίκαιο. Τόσο καιρό που ο Vio έχει δημιουργήσει και συντηρήσει τα θέματα με την ΑΕΛ γιατί δεν δημιουργήθηκε κανένα πρόβλημα? Δεν είναι προφανώς ότι όλοι συμφωνούμε με τον Vio, αλλά σεβόμαστε την άποψή του, αφού και εκείνος σέβεται εμάς. Και αυτός είναι και ο κανόνας στη μεγάλη πλειοψηφία των μηνυμάτων στο πράσινο δωμάτιο.
Γιατί όπως είπε και ο Φίλαθλος: "Φόρουμ είναι εδώ και φόρουμ σημαίνει ανταλλαγή απόψεων....", κάτι που προφανώς αγνοεί ο SOTOS. Ατράνταχτη απόδειξη του παραπάνω το εξής: Στο συγκεκριμένο μήνυμα με τίτλο "ΑΕΛ ΚΥΠΕΛΛΟ" έχουν καταθέσει την άποψη τους ο dodoni, o Bellerefon, o Filathlos, o zografos. Κατάφερε (γιατί περί κατορθώματος πρόκειται) να προσβάλλει, ειρωνευτεί, τσακωθεί, βρίσει και με τους τέσσερις. Σε κάποιο άλλο μήνυμα δε, και με τον greektotti. Πρόφανώς όλοι εμείς έχουμε άδικο και αυτός δίκιο. Δεν συμπεριέλαβα τον Vio και τον justice γιατί υποστηρίζουν Λάρισα και σύμφωνα με την υπογραφή του SOTOS "Η ΑΕΛ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ" δεν πρόκειται ποτέ να δημιουργηθεί πρόβλημα.

Αχ να 'μουν στο φουστάνι σου κουμπί μαλαματένιο, χάντρα στο κομπολόι σου το μαργαριταρένιο...
Bellerefon
Β΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 9-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Μυλοποταμίτικη

Εστάλη στις 16-2-2005 στις 00:21 Απάντηση με παράθεση

Όσο για σένα SOTOS τί να πω...

ʼλλος kourtembeu (σωστά το έγραψα?) μας βρήκε...
Ας κάνω μια προσπάθεια να σου ξαναμίλησω όμορφα (επειδή είναι στο χαρακτήρα μου - αν και δε σου αξίζει).

Έγραψες: "ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙΣ 3 ΣΕΙΡΕΣ ( τον περασαμε στο τσακ κτλ. ) ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΥΝΝΟΗΜΕΝΟ , ΑΠΑΞΙΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ .."

Έγραψα κάτι λάθος ή άδικο? Στο τσακ δεν πέρασε η ΑΕΛ? Κέρδισε στο πρώτο παιχνίδι 2-0 και στο δέυτερο έχασε 2-1. Μάλιστα στο ματς της Ριζούπολης, ο Απόλλων προηγήθηκε 2-0 (Ροντρίγκο 5' και 50' και η ΑΕΛ μείωσε με πέναλτι στο 85). Αν αυτό δεν συνιστά πρόκριση στο τσακ... Και τώρα που μου το θύμισες, για ποιό λόγο να μην απαξιώσω την πρόκριση, όταν όλη η Λάρισα ονειρεύεται κατάκτηση του τροπαίου και περνάει το Απολλωνάκι στο τσακ με μια νίκη και μια ήττα? Έναν Απόλλωνα, που αυτή τη στιγμή παλέυει στην Β' εθνική για την σωτηρία του και η ΑΕΛ για την κατάκτηση του τίτλου στην Β' Εθνική.

'Εγραψες: "ΓΙΑ ΤΟ ΑΕΛ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ & ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ - ΑΕΛ , ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ Ε ?
ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΠΟ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ( διοτι ΔΕΝ ξερεις ) ΑΛΛΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΑΓΧΩΔΗΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ ΡΕΒΑΝΣ ...
ΤΣΟΥ ΡΕ ΛΑΚΗ ... "

Πρώτον παρ' όλη την μια σειρά, μπορείς να διαβάσεις ότι θεωρώ την πρόκριση της ΑΕΛ δίκαιη και μάλιστα πολύ άξια, μιας και επιτεύχθηκε απέναντι σε μια πάρα πολύ καλή ομάδα Α' Εθνικής. Αν δεν μπορείς να διαβάσεις, δεν φταίω. Εγώ τα γράμματα τα έμαθα μικρός. Όσο για την αγχώδη πρόκριση στη ρεβάνς, εγώ απλώς θα παραθέσω τα γεγονότα. Πρώτο ματς στη Λάρισα 3-1 και δεύτερο ματς στη Νεάπολη 1-0 υπέρ της Χαλκηδόνας, η οποία έιχε και δοκάρι στο 75'. Το γκολ το έβαλε στο 95' είναι αλήθεια, αλλά η κατοχή της μπάλας σε όλο το δεύτερο ημίχρονο ήταν μονόπλευρη. Όταν στο πρώτο ματς κερδίζω 3-1, και στη ρεβάνς χάνω 1-0, τότε λοιπόν έχω μια αγχώδη πρόκριση υπέρ μου. Από πολύ παλιά και αυτό.

'Εγραψες: "ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕ , ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ , ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΔΙΚΑΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΑΡΗ - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΟΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ .. "

Εγώ δεν έγραψα ότι είναι σχετικά εύκολος αντίπαλος. Έγραψα ότι είναι ευκολότερος συκριτικά με το άλλο γκρούπ του Κυπέλλου, που έχει Πανιώνιο, ΑΕΚ, Ολυμπιακό και είχε Ηρακλή και Παναθηναικό. Και επίσης, ότι θα είναι σαφώς ευκολότερος σε σχέση με την Ξάνθη. Η μήπως εξισώνεις τον ΑΡΗ ή την ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ, με μια από τις καλύτερες (κοινά αποδεκτό) ομάδες του πρωταθλήματος? Πάλι δεν διάβασες προσεκτικά λοιπόν.

Έγραψες: "---ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΡΕ ΦΛΩΡΕ ?
ΒΡΗΚΕΣ ΕΣΥ 2 ΝΙΚΕΣ ΚΑΙ 2 ΗΤΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΛ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Ε ?
ΚΑΙ ΤΑ ΓΚΟΛ 6-4 Ε ?
ΑΝΤΕ ΡΕ ΤΡΑΒΑ ΓΙΑ ΜΠΙΡΙΜΠΑ , ΕΠΟΧΙΑΚΕ ΦΙΛΑΘΛΕ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ ...."

Εγώ δεν έγραψα πουθενά ότι δεν παρακολουθώ (ίσα ίσα το αντίθετο). Όσο για την ειρωνεία σου όσον αφορά τα στατιστικά, έχω να σου πω ότι όσο και αν δεν σου αρέσει, στη Β' φάση η ΑΕΛ έχει 2 νίκες (2-0 τον Απόλλωνα και 3-1 την Χαλκηδόνα) και 2 ήττες (2-1 από τον Απόλλωνα και 1-0 από την Χαλκηδόνα). Και επειδή και την Αριθμητική την έμαθα από μικρός, αυτό κάνει 6 γκολ υπέρ και 6 γκολ κατά.

Όσο για όλους τους χαρακτηρισμούς που χρησιμοποίησες, ΔΕΝ σου τους επιστρέφω για τον απλό λόγο ότι δεν σε γνωρίζω. Εσύ που με ξέρεις, και αφού σε κάνανε (οι βρισιές) να νιώσεις καλύτερα, καλά έκανες και τους χρησιμοποίησες. Ο μόνος τρόπος για να τις αποφύγει κανείς είναι, προφανώς, να σου λέει ναι σε ότι λες και να είναι ΛΑΡΙΣΑ. Γιατί η ΑΕΛ μας ενώνει...

Α, και κάτι τελευταίο. ΕΙΜΑΙ φίλαθλος του καναπέ. Του καναπέ μεν, αλλά φίλαθλος. Τί να πάω να κάνω άλλωστε στο γήπεδο? Να βρεθώ με ανθρώπους σαν και σένα (δυστυχώς κατάφερες να δώσεις το στίγμα σου)? Όλες οι ομάδες έχουν τέτοιους - και είστε και σε "άνθηση" ρε γαμώτο...

Αχ να 'μουν στο φουστάνι σου κουμπί μαλαματένιο, χάντρα στο κομπολόι σου το μαργαριταρένιο...
SOTOS
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-2-2005 στις 02:24 Απάντηση με παράθεση

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΑΡΧΕΣ ( και δεν με αφηνουν να την πεφτω σε λουλουκες ) ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΥΛΑΚΙ ... (εγραψες-εγραψα-γραψαμε -σε γραφουμε ...)

---ΕΓΡΑΨΕΣ :"Φόρουμ είναι εδώ και φόρουμ σημαίνει ανταλλαγή απόψεων....", κάτι που προφανώς αγνοεί ο SOTOS.

ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ MODERATOR H' ADMIN ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ?
ΕΣΒΗΣΑ ΕΓΩ ΚΑΝΕΝΟΣ ΤΟ POST Η' ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΕΝΑ EDIT ?
AΠΛΑ ΑΠΑΝΤΩ ..
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΦΑΣΑΡΙΟΖΟ , ΜΑΓΚΑ , ΑΓΕΝΗ ΚΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΟ Ε ?

---ΕΓΡΑΨΕΣ:Στο συγκεκριμένο μήνυμα με τίτλο "ΑΕΛ ΚΥΠΕΛΛΟ" έχουν καταθέσει την άποψη τους ο dodoni, o Bellerefon, o Filathlos, o zografos. Κατάφερε (γιατί περί κατορθώματος πρόκειται) να προσβάλλει, ειρωνευτεί, τσακωθεί, βρίσει και με τους τέσσερις. Σε κάποιο άλλο μήνυμα δε, και με τον greektotti. Πρόφανώς όλοι εμείς έχουμε άδικο και αυτός δίκιο.

(γραμματικο λαθος : να βρισει και τους τεσσερις η' να βριστει και με τους τεσσερις και οχι να βρισει και με τους τεσσερις !!)

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑΝ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ..
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ , ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ Ο filathlos , ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ ΑΦΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΩ , KAI ΕΣΠΕΥΣΕ Ο ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΟΥΤΙΑ ...

ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ 4 ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ...
ΟΧΙ ΜΕ 4 ΑΛΛΑ ΜΕ 5.000.004 ...
ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ?
ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΣΕ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΕΛ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ , ΣΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΙΜΟΥΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ , ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ...
Ε .. ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ? ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ? ΑΠΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΔΕ Η' ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ?
ΚΑΝΕ ΟΠΙΣΘΕΝ ΡΕΕΕΕ !!

---ΕΓΡΑΨΕΣ :Αν δεν μπορείς να διαβάσεις, δεν φταίω. Εγώ τα γράμματα τα έμαθα μικρός. Όσο για την αγχώδη πρόκριση στη ρεβάνς, εγώ απλώς θα παραθέσω τα γεγονότα. Πρώτο ματς στη Λάρισα 3-1 και δεύτερο ματς στη Νεάπολη 1-0 υπέρ της Χαλκηδόνας, η οποία έιχε και δοκάρι στο 75'. Το γκολ το έβαλε στο 95' είναι αλήθεια, αλλά η κατοχή της μπάλας σε όλο το δεύτερο ημίχρονο ήταν μονόπλευρη. Όταν στο πρώτο ματς κερδίζω 3-1, και στη ρεβάνς χάνω 1-0, τότε λοιπόν έχω μια αγχώδη πρόκριση υπέρ μου. Από πολύ παλιά και αυτό.

ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΠΑΛΙ .. ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ..
ΑΠΟ ΤΟ ΡΑΔΙΟ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΣ Ε ?
Η' ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ...?

ΑΕΛ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ : ΕΝΩ ΤΟ ΣΚΟΡ ΕΙΝΑΙ 3-0 , ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΕΝΑΛΤΥ ΣΤΟ 92 ...3-1

ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΑΕΛ : ΕΝΩ ΤΟ ΣΚΟΡ ΕΙΝΑΙ 0-0 , ΣΕ ΕΝΑΕΡΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ , ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΧΟΡΤΟ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΑΕΛ ΑΙΜΟΦΥΡΤΟΣ ..ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΕΝ ΤΗΡΟΥΝ ΤΟ ΦΑΙΡ ΠΛΑΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ .. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΤΗΣ ΑΕΛ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΛΟΓΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ ΠΑΙΚΤΗ ΤΗΣ ΑΕΛ ΠΟΥ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ ..
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ? ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ..
Η ΑΕΛ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΜΕ 9 !!! ΚΑΙ ΣΤΟ 95' ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΦΑΟΥΛ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ 1-0 ...
ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΑΛΛΑ 3ΠΛΟ ΚΑΤΑΓΜΑ ΣΤΟ ΖΥΓΩΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΣΠΕΥΣΜΕΝΗ ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΕΝΙΣ ΣΕΡΜΠΑΝ ( ΠΡΩΝ ΠΑΙΚΤΗ ΤΗΣ ΒΑΛΕΝΘΙΑ ..)
ΟΠΟΤΕ ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ''ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ'' ΣΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΚΑΤΙ ΕΛΕΙΠΕ .. Ε ?

---ΕΓΡΑΨΕΣ :Εγώ δεν έγραψα πουθενά ότι δεν παρακολουθώ (ίσα ίσα το αντίθετο). Όσο για την ειρωνεία σου όσον αφορά τα στατιστικά, έχω να σου πω ότι όσο και αν δεν σου αρέσει, στη Β' φάση η ΑΕΛ έχει 2 νίκες (2-0 τον Απόλλωνα και 3-1 την Χαλκηδόνα) και 2 ήττες (2-1 από τον Απόλλωνα και 1-0 από την Χαλκηδόνα). Και επειδή και την Αριθμητική την έμαθα από μικρός, αυτό κάνει 6 γκολ υπέρ και 6 γκολ κατά.

ΑΦΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΑΘΕ ΟΤΙ ΣΤΗΝ Α' ΦΑΣΗ Η ΑΕΛ ΕΠΑΙΞΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟ ... ΔΕ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ΑΥΤΟ ? ΜΑ ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ ''ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ'' ..
ΤΙ ΣΚΑΤΑ , ΔΕ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ Ε ?

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ -ΑΕΛ :1-3
ΑΕΛ- ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ :2-1

OΠΟΤΕ ΚΑΝΕ ΠΑΛΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΣΟΥ ..
ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ , ΤΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ .. ΕΜΕΙΣ ...

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ..
ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΟΠΑΔΟΣ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ ... ΤΟ ΕΧΑΣΕΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ..

ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΘΕΛΕΙΣ .. ΟΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΕΛΕΙΣ..

ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΑΕΛ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΕΛ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙΣ ...Η' ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ...

Α .. ΚΑΙ ΠΟΥ'ΣΑΙ .. ( για ολα αυτα περι γραμματων και αριθμητικης ) :

ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ''ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ'' ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ...ΕΝΩ ΟΠΑΔΟΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΟΡΦΩΤΟ ΚΑΙ ΑΓΕΝΗ ..

Η ΑΕΛ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ
LYRIKOS
ενας αλλα λεων
*

Registered: 8-9-2003
Member Is Offline

Διάθεση: σκωπτικη....

Εστάλη στις 18-2-2005 στις 14:51 Απάντηση με παράθεση

Kalispera se olous...paei kairos pou egrapsa to teleytaio mou post edw ayto omws de simainei oti den parakolouthw kai den diavazw me prosoxi tis apopseis twn paidiwn edw mesa.....

tha ithela na kanw merikes paratiriseis prwta stous admin tou forum........
xwris na thelw na foresw ton mandya tou xerola kai tou anthrwpou pou ta gnwrizei ola thewrw oti ayti ti stigmi se kanena tomea tis zwis mas den yparxei ayto pou leme "dimokratia" idiws kai stin pio kathari morfi tis....giati to lew ayto ....dioti edw mesa pou opws thelete na lete einai ena forum oper kai simainei antallagi apopsewn den fainetai na isxyei kanenas kanonas gia ayto....telika aytoi pou grafoun edw mesa tha prepei na "ypakoun"se kapoious "agrafous" kanones i oxi ?

den exw kanena provlima eilikrina me to na lene otidipote theloun oi opoioidipote.....exw provlima omws me ton tropo pou ekfrazontai....etsi opws paei to pragma se ligo symperifores tou typou "kourtembeu" kai "sotou" tha katalixoun na ginoun o kanonas kai oi normal symperifores i exairesi......

pros theou den thelw me ayta ta logia oute na kanw ton kamposo oute na pw pws prepei na kanoun ti douleia tous oi admin....apla ekfrazw tin diki mou apopsi gia to thema pou dimiourgithike (pali) me tin ael kai gia to ti aisthisi apokomizw apo tetoiou eidous symperifores....sti zwi mou ematha na leitourgw me kapoious kanones kai na sevomai..... kyriws to teleytaio...

ayta oson afora stin topothetisi mou genikotera........

eidikotera twra tha ithela na anaferthw se ayton ton asteio typisko pou akouei sto onoma SOTOS.......kai lew asteio dioti mono etsi tha mporousa na ton xaraktirisw (an mou epitrepetai na xaraktirizw)apo tis apantiseis pou dinei......

prwta prwta diateinetai oti einai anthrwpos me arxes....an den apatwmai ayto einai emmesi anafora stin anatrofi pou pire apo tin oikogeneia tou kai to steno en genei perivallon tou.......an imoun omws kapoios apo ayto to perivallon tha erxomoun se poly dyskoli thesi an kapoios pou diavaze ta minimata tou me rwtouse ti simainei loulouka kai pousti (lexeis pou dilwnoun amesa to poso kales arxes exei parei o ferelpis aytos neos)

kai twra se eythi logo.......epidi thelw na pisteyw oti eimai kalos sti geografia mexri twra nomiza oti i larissa exei kampo kai oxi vouna gia ayto se parakalw mi deixneis allo ti vounisia katagwgi sou ......dystyxws oi perissoteroi filoi sou exoun idi exafanistei apo ti gi mporeis omws na tous deis apo tin tileorasi(se parapempw sto animal planet kai discovery channel xwris vevaia na paraleipsw tous flintstones)

pera omws apo tin plaka mou thimizeis ta skiaxtra pou vazan sta xwria gia na tromazoun genikws kai pou ousiastika itan wsei paronta se opoiadipote allagi ......katalave loipon oti ayti i stasi den vgazei pouthena.....oxi oti me endiaferei vevaia ....ayto pou kyriws me endiaferei einai oti den prepei pleon na ginontai dektes tetoiou eidous symperifores

me apla ellinika:i mathe na milas omorfa i vgale ton skasmo......

kai kati teleytaio ......epidi mas trellanes opws kai o prokatoxos sou me ta elinika sou mathe oti i lexi opados einai akrws arnitiki kai oti morfwmenos kai opados i eygenis kai opados einai sximata oxymwra.........

με τετοιο avatar ξεχναω τα παντα...........
SOTOS
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Member Is Offline

Εστάλη στις 19-2-2005 στις 04:11 Απάντηση με παράθεση

ΚΑΙ ΟΙ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ ΚΑΤΑΦΘΑΝΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΙΝΟ ΕΧΘΡΟ ....

ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΠΟΡΟΙΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΕΙ ΚΑΛΕΙ ΑΝΟΙΚΤΑ ΤΟΥΣ admin ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΤΟ ΠΡΑΞΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ....

ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ...?

ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ? ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ .. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ... (σε ενα δημοκρατικο φορουμ )

ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΜΗΠΩΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ?

ΣΑΣ ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΨΑΞΕΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΣΤΣ ΜΟΥ .. ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΥ ΧΥΔΑΙΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ...

ΠΟΥΣΤΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ... ( εκτος αν εννοεις την εκφραση ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ? χαρακτηρισμο .. αν ειναι ετσι ασε τα φορουμ και τις μπαλλες και τραβα κατηχητικο .. παρεα με τον γιοσακη .. )

ΑΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΤΟΣΟ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΚΑ ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ ... ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΜΥΓΑ ...

ΕΜΠΟΔΙΣΑ ΕΓΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ ? ΖΗΤΗΣΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ admins ΝΑ ''ΕΛΕΞΟΥΝ'' ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ , ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ?

ΟΧΙ !!

ΑΠΛΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΖΩ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 10 ΜΕΤΡΩΝ .. ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΕΡΚΙΔΕΣ .. ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ...

ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ .. ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ...

ΕΙΧΑΤΕ ΣΥΝΙΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΤΕ 4 ΑΤΟΜΑ ... ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ... 4 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΘΕΛΕΤΕ .. ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΛΟΓΟ ...ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΟΥΛ ...
ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΕΙΔΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙΣ ΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ ΟΛΩΝ .. ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ ..

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΠΙΚΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ , ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΕΝΩ ΣΕ ΑΛΛΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΜΜΙΑ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ...

ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ .. ΑΠΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ... ΑΛΛΟΙ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟ ...
ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ....ΧΑΣΑΝ ΤΟ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑΝ ΑΦΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ...
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΤΑΞΗΣ ..

ΟΣΟ ΓΙΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ (τα συμπερασματα δικα μας ...) ..... :

ΑΠΟ LYRIKOS
---eidikotera twra tha ithela na anaferthw se ayton ton asteio typisko pou akouei sto onoma SOTOS.......kai lew asteio dioti mono etsi tha mporousa na ton xaraktirisw (an mou epitrepetai na xaraktirizw)apo tis apantiseis pou dinei......
---prwta prwta diateinetai oti einai anthrwpos me arxes....an den apatwmai ayto einai emmesi anafora stin anatrofi pou pire apo tin oikogeneia tou kai to steno en genei perivallon tou.......an imoun omws kapoios apo ayto to perivallon tha erxomoun se poly dyskoli thesi an kapoios pou diavaze ta minimata tou me rwtouse ti simainei loulouka kai pousti (lexeis pou dilwnoun amesa to poso kales arxes exei parei o ferelpis aytos neos)
---dystyxws oi perissoteroi filoi sou exoun idi exafanistei apo ti gi mporeis omws na tous deis apo tin tileorasi(se parapempw sto animal planet kai discovery channel xwris vevaia na paraleipsw tous flintstones)
---pera omws apo tin plaka mou thimizeis ta skiaxtra pou vazan sta xwria gia na tromazoun genikws
---me apla ellinika:i mathe na milas omorfa i vgale ton skasmo......

ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΣΟΥ ΠΩΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ .. ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ...

ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ... ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ... ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ !!!

Η ΑΕΛ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ
viola17583
Όλα είναι μια ιδέα!

Member Is Offline

Εστάλη στις 19-2-2005 στις 12:48 Απάντηση με παράθεση

2 πράγματα μου την σπάνε στο ιντερνετ:

-αυτοι που το παίζουν οτι τα ξέρουν όλα ενω δεν ξέρουν τίποτα.(ευτυχώς δεν εχω βρεί τετοιο χρήστη ακόμα)
-και αυτοι που παρεμβαίνουν προσπαθόντας να πείσουν τον άλλο να αλλάξει συμπεριφορά (αλλοι χρήστες ειναι πιο επιθετικοί αλλοι πιο φιλυσηχοι).....

και βέβαια δεν μ'αρεσει να υπάρχουν βωμολοχίες οταν διαβάζω ενα ποστ αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι ο καθένας έχει επιλέξει ενα δικο του τρόπο γραφης χαρακτηριστικό....

Το θέμα γράφει "ΑΕΛ-ΚΥΠΕΛΛΟ" και έχει μετονομαστει σε "επικρίνεται τον SOTO και τον κάθε σότο"

σαν ex-moderator έμαθα να συγκρατώ τα πόστ μου να μην είναι επιθετικά....

φίλε Bellerefon σου εχω πει και αλλες φορές οτι μου αρέσει πολύ να βλέπω τους αυθεντικούς διαλόγους σου με επιχειρήματα
φιλε Soto τα πόστ σου είναι λίγο επιθετικά......εμένα αυτο δεν με πειράζει καθόλου αφού αναφέρεσε στην ομάδα που υποστηρίζω.επίσης χρησιμοποιείς επιχειρήματα.

κυριε Lyriko δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω γιατι επέλεξες να γράψεις ενα τετοιο πόστ.........προσπάθησες να επικρίνεις τον SOTO ή τους admin του φόρουμ?
επίσης τα επιχειρήματα που χρησιμοποιείται είναι πολύ γενικά....μιλάμε για την ΑΕΛ και εσείς κάνετε μια γενική εισαγωγη για το τι΄ισχύει γενικά στη ζωη και μετά περνάτε σε προσωπική επίθεση εναντίον του χρήστη SOTOS βγάζοντας και συμπεράσματα για την οικογενειά του
{an den apatwmai ayto einai emmesi anafora stin anatrofi pou pire apo tin oikogeneia tou kai to steno en genei perivallon tou.......an imoun omws kapoios apo ayto to perivallon tha erxomoun se poly dyskoli thesi an kapoios pou diavaze ta minimata tou me rwtouse ti simainei loulouka kai pousti (lexeis pou dilwnoun amesa to poso kales arxes exei parei o ferelpis aytos neos)}

και για την βουνίσια καταγωγή του όπως λέτε!

δυστυχώς δεν γεννηθήκαμε όλοι τέλειοι!

και ευτυχώς είμαστε ΧΩΡΙΑΤΕΣ (VILLANS)!!!

Προφίλ μέλους E-Mail User Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
LYRIKOS
ενας αλλα λεων
*

Registered: 8-9-2003
Member Is Offline

Διάθεση: σκωπτικη....

Εστάλη στις 20-2-2005 στις 20:00 Απάντηση με παράθεση

kalispera kai pali......file viola einai sigouro oti to thema edw einai i ael kai to kypello omws opws eipes poly swsta egw anaferthika se kati poly pio geniko ....ston tropo pou grafei kaneis edw mesa....

eipes oti ta post tou sotou einai epithetika alla esena de se peirazei mias kai anaferontai stin omada pou ypostirizeis..alitheia ti simainei ayto?oti tha anexesai na vrizei to atomo ayto i opoiosdipote allos edw mesa?oi alloi dld einai xazoi pou ekfrazontai me allon tropo ?giati loipon den symmorfwnetai o kyrios me ayto to pragma?poios milise alitheia gia fimwsi i logokrisia kati gia to opoio paraponethike.....egw apla paraponethika gia ton tropo tou...alla kai sto finale an theleis na vlepeis tetoia post dikaiwma sou...emena prosvalloun tin aisthitiki mou ......kai kati alllo gine ligo pio prosektikos otan diavazeis ena post dioti an den to katalaveis odigeisai se lathos symperasmata....otan anaferomai se vounisia katagwgi ennow mia symperifora sygekrimenh....mia symperifora pou den dexetai ton dialogo kai antithetes apopseis...(epitelous diavase kala ta post gia na deis pws arxise to olo thema)

tha zitisei o kyrios sygnwmmi apo ton bellerefon pou ton apokalese opws ton apokalese?den eimai synigoros kanenos kai oute thelw na ginw...vlepw omws oti synexizetai mia praktiki pou den vgazei pouthena....pes tin apopsi sou kai terma ...ta kosmitika epitheta ti ta thes?

edw o asteios pige na mas peisei oti to loulouka kai to pousti einai lexeis pou xrisimopoiountai gia ekdilwseis avrotitas kai sympatheias metaxy atomwn.....re koita na deis kati orgia pou iparxoun simera.......

oso gia sena kyrie soto ektos tou oti mou prokaleses fovero ponokefalo me tin tromeri orthografiki sou deinotita(ante palikkari mou na pareis kanena grafw kai mathainw apo to dimotiko mpas kai matheis pws grafontai oi lexeis)tha ithela arage na dw tin ekfrasi twn oikeiwn sou proswpwn otan tha xestomizeis oxi mono aytes tis lexeis kai ayto to apileitiko yfosse otdipote antitheto apo tis apopseis sou.....kaneis de milise asxima gia tin oikogeneia sou oute kai prokeitai...mi vlepeis fantasmata ekei pou den yparxoun......

kai kati teleytaio....tin epomeni fora pou tha grapseis vale kapoion na to kanei ayto...kapoion omws pou xerei gia na min ektethei kai aytos ......kopike kai i ekpompi tis xoukli.....krima........

zitw sygnwmi pou grafw me greeklish alla as opsetai to pc....

με τετοιο avatar ξεχναω τα παντα...........
Filathlos
Κώστας Δαβουρλής

Registered: 2-3-2004
Member Is Offline

Διάθεση: Είσαι η λύπη και η χαρά μου, είσαι το πιο ωραίο πράγμα στα όνειρα μου

Εστάλη στις 21-2-2005 στις 13:49 Απάντηση με παράθεση

Λοιπόν παιδιά δεν βγάζει πουθενά. Αφήστε τα παιδιά να μιλάνε για την ΑΕΛ και όποιος θίγεται ας μιλάει με U2U με αυτόν που θεωρεί ότι τον έθιξε.
Και sorry που το ξεκίνησα εγώ αλλά είχα τα νεύρα μου εκείνη τη μέρα...
Αυτά...

Ευρώπη,πίκρες,υποβιβασμοί η ψυχή για πάντα κοκκινόμαυρη...
http://www.axaioi3.gr
viola17583
Όλα είναι μια ιδέα!

Member Is Offline

Εστάλη στις 7-3-2005 στις 21:50 Απάντηση με παράθεση

την πέμπτη με αντίπλαο την ξάνθη και ότι καλό ας βγεί απο αυτό το παιχνίδι!

δυστυχώς θα είμαι τορίνο και δεν θα μπορέσω να πάω στο ματσ!;)

Σελίδες:  1  2  3  4  ..  6

Go To Top