MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3  ..  8
Συγγραφέας: Θέμα: Οέο οέο με αρχηγό τον Τέο, πρωτάθλημα θα πάρουμε ΠΑΟΚ ολέ ολέο
OpenYourEyes
09-02-1998

Registered: 29-8-2004
Member Is Offline

Διάθεση: o.o

Εστάλη στις 22-7-2005 στις 01:47 Απάντηση με παράθεση
Οέο οέο με αρχηγό τον Τέο, πρωτάθλημα θα πάρουμε ΠΑΟΚ ολέ ολέο

Θοδωρής Ζαγοράκης (νεοαποκτηθέντας ποδοσφαιριστής του ΠΑΟΚ)
"Θέλω καταρχήν να ευχαριστήσω το Θεό που με έχει γερό και που με αξίωσε να ζήσω αυτήν τη μέρα, η οποία θα μείνει για πάντα χαραγμένη στη μνήμη μου. Πάντα λαχταρούσα την επιστροφή μου στην ομάδα που αγαπώ, στη μεγαλύτερη ομάδα της Ελλάδος, τον ΠΑΟΚ. Αυτό έγινε πραγματικότητα και είμαι πραγματικά χαρούμενος.

Γνωρίζω ότι ο κόσμος με αγαπάει, όλοι ξέρουν ότι κι εγώ έχω τον ΠΑΟΚ στην καρδιά μου και παρόλο που ορισμένοι έλεγαν ότι δεν είναι η καλύτερη λύση για την επαγγελματική μου καριέρα, εγώ ακολούθησα το συναίσθημά μου και ήρθα στο πραγματικό μου σπίτι. Θα προσπαθήσουμε όλα τα παιδιά να κάνουμε το καλύτερο ώστε να φέρουμε τον ΠΑΟΚ στην κορυφή. Πρέπει ο κόσμος που λατρεύει αυτήν την ομάδα να σταθεί δίπλα μας και να μην έχουμε φαινόμενα που κάνουν κακό στην ομάδα. Στεναχωρέθηκα όταν έμαθα ότι στην πρώτη εμφάνισή μας στην Τούμπα θα αγωνιστούμε κεκλεισμένων των θυρών.

Εγώ ήρθα στον ΠΑΟΚ να παίξω ποδόσφαιρο, να βοηθήσω, να αγωνιστώ με πάθος για την ομάδα που αγαπάω. Το σίγουρο είναι ότι δε θα χρειαστώ χρόνο προσαρμογής, γιατί ο ΠΑΟΚ είναι το σπίτι μου. Χρειάζεται όμως υπομονή από όλους. Μάθαινα πάντα τι συμβαίνει εδώ, παρόλο που βρισκόμουν μακριά. Δεν θέλω να πω πολλά λόγια γιατί αυτή τη στιγμή είμαι συγκινημένος και νιώθω αμήχανα. Θέλω ειλικρινά να ζητήσω συγγνώμη από τον κόσμο που ήρθε στο αεροδρόμιο να με δει και τελικά ταλαιπωρήθηκε, αλλά όπως είδατε όλοι αυτό ήταν κάτι που δεν μπορέσαμε να το ελέγξουμε".

paokfc.gr

http://img.photobucket.com/albums/v11/vatas/zagorakhspaok-1.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v11/vatas/zagorakhspaok-4.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v11/vatas/zagorakis2107_1.jpg

Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger
STAURITO
Β΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 6-8-2003
Member Is Offline

Διάθεση: ουφ!!

Εστάλη στις 24-7-2005 στις 15:56 Απάντηση με παράθεση

Θα κανουμε φετος τιποτε καλυτερο η μια απ τα ιδια;Παντως παιχτες εχει πια καλυτερους...

Σταυραξ , η Φωνη με τα χιλια ..προσωπα!!
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
ottokrates
Γερμανια Ερχομαστε

Registered: 10-1-2005
Member Is Offline

Διάθεση: πρωταθλητρια

Εστάλη στις 25-7-2005 στις 09:17 Απάντηση με παράθεση

οσο και καλους [παιχτες να παρει εχει μεινει πολυ πισω ο παοκ σε σχεση με παο ,οσφπ!
το καλυτερο που μπορει ειναι η τριτη θεση!
παντως πιστευω θα δουμε καλα ματς απο παοκ,αεκ,ξανθη ,ηρακλη!!!!
μαζι με τους δυο πιστευω πως σχηματιζουν την εξαδα!!!!!!!!!

οεο!
οεο!
αρχηγο τον τεο!
πρωταθλημα θα παρετε
:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
παοκ ολε ολεο

ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member 's Aim
OpenYourEyes
09-02-1998

Member Is Offline

Εστάλη στις 9-8-2005 στις 21:12 Απάντηση με παράθεση

Σοβαρα τωρα, δεν υπαρχει περιπτωση να μπουμε στην δυαδα. Καλη μπαλα να δουμε ομως υπαρχει περιπτωση.

Το τσιμπησα επιτελους χθες το διαρκειας.

Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger
greektotti
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 20-11-2003
Member Is Offline

Διάθεση: GIALOROSSIKI

Εστάλη στις 11-8-2005 στις 06:42 Απάντηση με παράθεση

ένα πράγμα μόνο...
Όλα καλά αλλά αυτόν τον Κωσταντινίδη τι τον ήθελαν ρε καρντάσι????
Δηλαδή μιλάμε ότι επιστροφή στο παρελθόν με άσχημο τρόπο...και μη μου πεις για το γκολ εκείνο στη Λεωφόρο γιατί από τότε πέρασαν χρόνια...

www.asroma.gr
www.asroma.forumup.gr
http://clubs.pathfinder.gr/ASROMA1927
Προφίλ μέλους E-Mail User Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
OpenYourEyes
09-02-1998

Member Is Offline

Εστάλη στις 11-8-2005 στις 23:29 Απάντηση με παράθεση

Αυτη ηταν μαλακια. Τον πηρανε επειδη δεν τους βγηκε ο Καραλιτς σαν αριστερο χαφ που τον πηραν αλλα αποδειχτηκε σεντερ φορ και χρειαζομασταν μπακ απ του Σικαμπαλα και ο χρονος περασε κιολας. Αμα δεν υπηρχε το παρελθον ενταξει. Βεβαια τον πηραν για 1 συν 1 οποτε σε ενα χρονο μπορουν να τον διωξουν και να παρουν εναν αλλο.

ArpaTZon
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 1-7-2005
Member Is Offline

Διάθεση: No γαβρ accepted...

Εστάλη στις 12-8-2005 στις 08:54 Απάντηση με παράθεση

Κάτι μου λέει οτι θα δούμε καλή μπάλλα απο τον ΜΠΑΟΚ φέτος !

αντε να δούμε, ηρεμία χρει'αζεται αυτη η ομάδα.

Να μ' αγαπάς όπου και νά 'μαι... '
εγω θα σε θυμάμαι...
TZON
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
dodoni
insearch ofthe piece of mind

Registered: 8-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: rasta can dance.

Εστάλη στις 12-8-2005 στις 09:07 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by OpenYourEyes
Αυτη ηταν μαλακια. Τον πηρανε επειδη δεν τους βγηκε ο Καραλιτς σαν αριστερο χαφ που τον πηραν αλλα αποδειχτηκε σεντερ φορ και χρειαζομασταν μπακ απ του Σικαμπαλα και ο χρονος περασε κιολας. Αμα δεν υπηρχε το παρελθον ενταξει. Βεβαια τον πηραν για 1 συν 1 οποτε σε ενα χρονο μπορουν να τον διωξουν και να παρουν εναν αλλο.

Και όχι μόνο αυτό. Έκαναν "καλή" γκάφα. όχι μόνο δε πήραν χαμπάρι ότι αγόρασαν επιθετικό αντί για χαφ αλλά δε πήραν χαμπάρι ότι ο παίκτης δεν είναι καν αριστεροπόδαρος αλλά δεξιοπόδαρος. Ακούγεται ότι θα τον δώσουν δανεικό για ένα χρόνο.

In your head, in your head,
Zombie, zombie, zombie,
Hey, hey, hey. What's in your head, In your head,
Zombie, zombie, zombie?
Hey, hey, hey, hey, oh, dou, dou, dou, dou, dou...
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
OpenYourEyes
09-02-1998

Member Is Offline

Εστάλη στις 21-8-2005 στις 23:01 Απάντηση με παράθεση

ΟΕΟ ΟΕΟ ΜΕ ΓΟΥΜΕΝΟ ΣΕ ΛΕΩ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ, ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΕΩ

sougar
Η a U n T e D

Registered: 20-4-2003
Member Is Offline

Διάθεση: φασόλι

Εστάλη στις 22-8-2005 στις 01:57 Απάντηση με παράθεση

Με γκολ του Φουτσίνι στο 48' και του μικρού Χριστοδουλόπουλου στο ΄75, με κεφαλιά - ψαράκι, κέρδισατε την ΑΕΚ στο φιλικό.

ʼντε και στο πρωτάθλημα τέτοιες νίκες...

My heroes are dead.
They died in my head.
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
takis
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 7-6-2005
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 22-8-2005 στις 10:34 Απάντηση με παράθεση

O PAOK EXEI KALOYS PAIXTES ALLA ATYXHSE POLY FETOS ME TON KARAGEWRGIOY. O AN8RWPOS EINAI ANEKDOTO, SE POLY AKATALLHLH STIGMH BRE8HKE STON PAOK
AKOY LEEI DENEIMASTE ETOIMOI... KALA RE FILE, KSEKINAS PROETOIMASIA DYO BDOMADES PRIN TOYS YPOLOIPOYS KAI LES DEN PROLABAINEIS?
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
OpenYourEyes
09-02-1998

Member Is Offline

Εστάλη στις 22-8-2005 στις 12:22 Απάντηση με παράθεση

Θα δουμε, εχει μεγαλη ευκαιρια να δειξει αν μπορει και να φτιαξει καριερα στον ΠΑΟΚ. Εχει πολλους και καλους παιχτες ΚΑΙ στον παγκο και ενταξει να ουμε, θα δουμε. Παντως εαν ο Αγγελος δεν ειχε την τρελα του, και εβαζε μονο το ψυχολογικο ντοπαρισμα, που μπορει να παρει το 200% του παιχτη και τις τεχνικες του γνωσεις, θα μπορουσα να πω οτι σιγουρα παμε να προσπαθησουμε να μπουμε στην δυαδα. Και μην ξεχνας οτι εχει απο πισω και ενα Σαραφη, ενα Κωστικο.

Ο Κωνσταντινιδης χθες μας θυμισε τον παλιο σβουρα του ΠΑΟΚ, οχι του βαζελου. Εγω τον εβριζα και δεν μου αρεσε η κινηση αλλα φανηκε χθες οτι μπορει το παιδι.

Και γι'αυτο που ειπες οτι ειπε ο Καραγεωργιου ηταν οντως λαθος και το γυρισε και αυτος και οι παιχτες.

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΕΥΡΩ, ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΕΥΡΩ, ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΟΠΟΥΛΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΔΙΠΛΟ

Εντιτ-Α, και χθες ο Ζαγορακης τον εφαγε τον Λυμπεροπουλο για πρωινο με μερεντα. Οπως ο Χαραλαμπους τον Lakis. Και ακομα ο Τεο δεν ειναι 100% ετοιμος. Ειναι γυρω στο 30-40%. Σε 15-20 μερες θα ειναι πιο κινητικος και θα κατεβαζει και πιο πολυ μπαλα.

takis
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 7-6-2005
Member Is Offline

Εστάλη στις 22-8-2005 στις 14:22 Απάντηση με παράθεση

KALA GIA MENA APO OSO EXW DEI O ZAGORAKHS EINAI POLY METRIOS WS TWRA.
DRAMA OMWS NA XEIS TOSO KALH AMYNA KAI NA XEIS TERMA TON TOROYFOGLOY....

O KARAGEWRGIOY TI GNWSEIS EXEI DEN KSERW. ALLA ENA GERARD, ENA MARKARIAN H AKOMA KI ENA MATZOYRAKH MPOROYSE NA TON PAREI O GOYMENOS... ME TON HRAKLH STO FILIKO DEN MPOROYSAN NA PAROYNE TA PODIA TOYS META APO KANA MHNA PROETOIMASIA...
OpenYourEyes
09-02-1998

Member Is Offline

Εστάλη στις 22-8-2005 στις 16:20 Απάντηση με παράθεση

Σε ειπα, σε 20 μερες θα χτυπησει 100%. Αφου εχασε τα 2/3 της προετοιμασιας και να σου πω το χρειαζοταν να μεινει λιγο εκτος. Οσο για τον τορουφογλου, περσυ εαν εξαιρεσεις την αρχη της χρονιας που κανεις δεν βλεποταν, εβγαλε καλη χρονια και ο Φερναντεζ απο πισω ειναι και αυτος καλος. Του χρονου, μπορει και φετος πιο μετα, θα ειμαστε με τον 1.94 Φερναντεζ.

Θα δειξει φετος..... και στην τελικη εχει και ενα Ζαγορακη μεσα στο γηπεδο. Δεν ειναι λιγο πραγμα να εχεις καποιον μεσα που να δεινει κατευθηνσεις σε ολη την ομαδα. Με τον Ηρακλη ηταν λογικο και το περιμεναμε λογο προετοιμασιας και επειδη οι 20 στους 11 ηταν καινουργιοι και θελουν χρονο για να βρεθουν στο γηπεδο.

zografos
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 13-2-2004
Member Is Offline

Εστάλη στις 24-8-2005 στις 16:33 Απάντηση με παράθεση

Ο Τορουφογλου περυσι εκανε 38263 λαθη ΛΙΓΟΤΕΡΑ απο τον Ρουφηχτογκολιδη.
Το διπλο στην Ξανθη θα το παρουμε.
Καλουτσικη ομαδα εχουμε τελικα, και το καλυτερο ειναι οτι φαινεται πως υπαρχουν πολλα περιθωρια βελτιωσης.
 Σελίδες:  1  2  3  ..  8

Go To Top