MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3  4  ..  9
Συγγραφέας: Θέμα: φιλαθλοι ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
vaggos
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 22-3-2006
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 24-3-2006 στις 09:16 Απάντηση με παράθεση

http://home.asda.gr/images/WestAthens/logos/logo_xaidari.jpg

HAIDARI UBER ALLES!
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
vaggos
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 24-3-2006 στις 09:21 Απάντηση με παράθεση

εκανα μια δοκιμη με την εικονα !

HAIDARI UBER ALLES!
vaggos
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 24-3-2006 στις 10:56 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by vaggos
εκανα μια δοκιμη με την εικονα !
καλο το αβαταρ;

HAIDARI UBER ALLES!
vaggos
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 24-3-2006 στις 10:58 Απάντηση με παράθεση

http://www.epae.org/ConImgs/team_logos/xaidari.jpg

HAIDARI UBER ALLES!
vaggos
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 24-3-2006 στις 10:58 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by vaggos
Text

HAIDARI UBER ALLES!
vaggos
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 24-3-2006 στις 10:59 Απάντηση με παράθεση

HAIDARI UBER ALLES!
aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 21-3-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΜΟΝΟ ΧΑΪΔΑΡΙ!!!

Εστάλη στις 24-3-2006 στις 11:40 Απάντηση με παράθεση

Μαγκες, σκεφτειτε από φετος τρόπους για να οργανωθει καλυτερα η εξδρα του χρόνου...
Καινουρια πανό, σημαίες, κασκολ, τυμπανο, φωνη... Ολα αυτά απαιτούνται για να υπαρχει καλυτερη στηριξη στην ομαδα...
Τελος παντων...
Εγω σημερα θα κανω φορματ στον υπολογιστη μου σε ένα φίλο μου και μαλλον θα ειμαι χωρις κομπιουτερ το Π/Σ/Κ
Θα τα ξαναπουμε την Κυριακή το βραδυ μαλλον, αφου απαιτείται λίγος χρόνος για να ξαναπεραστουν όλα τα προγραμματα στο pc..
Eλπίζω να τα ξαναπουμε μετα το διπλο στις Σερρες...

ΕΕΕ! ΟΟΟ! ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΙ - ΔΡΟΜΟΚΑΪΤΕΙΟ!!!
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
xaidariotis
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Διάθεση: ΑΓΡΙΑ!!!!

Εστάλη στις 24-3-2006 στις 16:34 Απάντηση με παράθεση

τι εγινε σου πηδηξανε το pc οι ιοι? αν δε σκασεις νταβατζιλικι στα αντι-virus καθε χρονο αυτα παθαινεις

forum οπαδών ΑΟΧ :

http://haidari.thoforum.com/
xaidariotis
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 24-3-2006 στις 17:18 Απάντηση με παράθεση

νεα πανό για το γηπεδο του Δασους δεν προκειτε να φτιαχτουν γιατι δεν χωρανε και γιατι δεν τα βλεπει κανεις εκει που τα κρεμαμε. Θα προτεινα λοιπον να μπαινουν τα πανό στα καγκελα καπου απέναντι απότην εξέδρα για να τα βλέπει ο κόσμος και να μπαινει το μικροβιο στους πιτσιρικαδες να φτιαξουν κι αλλα δικά τους. Εγω οταν ημουν πιτσιρικάς φτιαξαμε πανο και καναμε το ιδιο στο Σιδηρόπουλο.

forum οπαδών ΑΟΧ :

xaidariotis
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 24-3-2006 στις 17:27 Απάντηση με παράθεση

θελω να προτεινω κατι ακομα αλλα δεν το γραφω εδω θα το στειλω με e-mail στο site του ΑΟΧ (οποτε ρωτα το Μπαλοδημα περι τινος προκειτε).

forum οπαδών ΑΟΧ :

OeO?
Ερασιτέχνης παίκτης

Registered: 25-3-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 25-3-2006 στις 12:58 Απάντηση με παράθεση

Καταρχην καλησπερα σε ολους σας....πολυ καλη προσπαθεια αυτο το φορουμ, μονο που υπαρχει σημαινει πολλα για την ομαδα και τον κοσμο της...και προπαντον πολιτισμενο.....ακολουθησα το μαγικο λινκ απο το site....

Ειμαι δασιωτης, πηγαινα απο παλια στο γηπεδο για την ομαδα, φετος που μου το επιτρεπουν και οι υποχρεωσεις δεν εχω χασει παιχνιδι εντος...τελοςπαντον επι το διαταυτα...προσωπικα μου αρεσει η κερκιδα του χαιδαριου...γιατι απολαμβανεις μπαλα (οταν παιζετε καλη μπαλα), μια ωραια κυριακη στο γηπεδο....με λιγα λογια ο κοσμος παει για το ποδοσφαιρο ως θεαμα, ετσι οπως πρεπει να ειναι το ποδοσφαιρο για μενα....γι'αυτο και θα διαφωνισω με εξεδρες για τους φανατικους, συλλογους οπαδων που νομιζουν οτι η ομαδα τους ανηκει κτλπ....θελω να πηγαινω στο γηπεδο και τα ματ να ειναι γλαστρα, η ξανθια αστυνομικινα να ψωνιζει απο την καντινα, να της κοβει και καμια πλακα..με λιγα λογια το ποδοσφαιρο οπως ειναι στην ευρωπη, οπου ο κοσμος παει για το θεαμα και δεν ειναι ενα γκρουπ κομπλεξικων που εκφραζουν και διοχετευουν την προσωπικη τους πικρα και καταντια μεσα απο την μαζα της κερκιδας...τραγικο......τωρα που η ομαδα ακομα δεν εχει γινει συνειδηση στον Χαιδαριωτη και ειναι νωρις, πιστευω πως αυτο αξιζει να διαφυλαχτει.

Επισης γουσταρω τρελα το γηπεδο του Δασους....πρωτα απ΄ ολα ειναι καταπληκτικο οικοπεδο, αλλοι στο ανω δασος πληρωνουν μοιρια για τετοια θεα.....το γηπεδο αυτο προσωπικη αποψη μπορει να γινει στολιδι με λεφτα βεβαιως και εξυπνο αρχιτεκτονικο σχεδιασμο.....ειναι μοναδικο και λογω της θεα και της μορφολογιας της περιοχης μπορει να αποτελεσει εμπορικο πλεονεκτημα για την ΠΑΕ, διαφημιση για την ομαδα.

αυτα τα ολιγα προς το παρον και παλι συγχαριτηρια για το φορουμ....
xaidariotis
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 25-3-2006 στις 18:38 Απάντηση με παράθεση

καλως ηρθες ΟeΟ
σε γενικες γραμμές συμφωνω μ αυτα που λες και συμπληρωνουν αυτα που ειπα σε προηγουμενη τοποθετηση μου. Απλα θελω να πω οτι η ενεργη υποστηριξη χωρις ακροτητες (δηλαδη με φωνες και συνθηματα) μονο καλό κανει και στην ομάδα αλλά και στην δημιουργία ευχαριστης γηπεδικής ατμοσφαιρας.
Οσο για το γηπεδο προτιμώ το Σιδηροπουλουγιατι είναι καθαρα ''ποδοσφαιρικό'' αλλα αν το Δασος βελτιωθει θα ναι καλό σημερα όμως δεν προσφερεται για πολλά.
Επιπλεον (καποια που διορθωνονται) το κυλικειο είναι απαραδεκτο, δεν εχει τουαλετες (εχει?) και μερικες φορές τα καθισματα είναι βρομικα. Αν εφτιαχνε ενα κιοσκι εκει κοντα το θεαθηναι για καφε ειτε καθιστο ειτε στο χερι θα εκανε χρυσες δουλειες
Φιλε ελπιζω να βοηθησεις με τη συμμετοχή σου να αυξηθει αυτό το φορουμ και να εχουμε τις αποψεις και γνωμες σου για την ομαδα.

forum οπαδών ΑΟΧ :

aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Διάθεση: ΜΟΝΟ ΧΑΪΔΑΡΙ!!!

Εστάλη στις 25-3-2006 στις 21:11 Απάντηση με παράθεση

Να' μαι κι εγω απο ξενο υπολογιστη...
Καλως ορισες φίλε ΟeO.
Λοιπον, οσο αφορα το γηπεδικο... Το γηπεδο στο Δασος μπορει να εχει την πιο ωραια θεα στην Αθηνα, ομως η ομαδα προκοπη δεν προκειται να δει απο εκει. Το γηπεδο της ομαδας πρεπει να εινει το Σιδηροπουλου, αφου η εδρα της ομαδας πρεπει να ειναι μεσα στον πολεοδομικο της ιστο. Μια ομαδα για να ειναι βιωσιμη και να εχει μελλον πρεπεινα εχει γηπεδο, το οποιο θα εκμεταλλευεται και θα της φερνει εσοδα. Αυτό στο Δασος δεν προκειται ποτε να γινει. Κακα τα ψεματα, οι Χαιδαριωτες του κεντρου και της Γρηγορουσας δεν ανεβαινουν ευκολα στο Δασος. Περυσι στο Σιδηροπουλου, με τον καφε στο χερι απο Αινιγμα, Κατι σαρκ κλπ, ανεβαιναν στο Σιδηροπουλου επιδη ηταν διπλα τους και το εβλεπαν σαν συνεχεια της Κυριακατικης βολτας τους.
Τα πραγματα ομως δεν τα βλεπω καλα... Φετος ο μ.ο. εισιτηριων ειναι γυρω στα 500. Αν συνεχιστει αυτο και του χρονου, πιστευετε πως η ΠΑΕ θα ειναι βιωσιμη; Θα αντεξει η διοικηση να χρηματοδοτει συνεχως μια ομαδα σε μια πολη της οποιας οι κατοικοι αδιαφορουν για τον εκπροσωπο της στη Β Εθνικη; Λυπαμαι που το λεω, ομως ειμαι απαισιοδοξος για το μελλον της ομαδας και το κατα ποσο θα συνεχισει να ειναι βιωσιμη οικονομικα. Πρεπει ο κοσμος να συμπαρασταθει 10 φορες περισσοτερο στην ομαδα μας τη νεα χρονια για να μπορεσει να σταθει η ομαδα οικονομικα σε τοσο ψηλο επιπεδο...
Τελος παντων, ας μη γινω μαντης κακων κι ας ελπισω οτι στα δυο εναπομειναντα παιχνιδια στο Χαιδαρι, ο κοσμος να σταθει κοντα στην ομαδα, να γεμισει το γηπεδο και να δωσει μια νοτα αισιοδοξιας για του χρονου...

ΕΕΕ! ΟΟΟ! ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΙ - ΔΡΟΜΟΚΑΪΤΕΙΟ!!!
dodoni
insearch ofthe piece of mind

Registered: 8-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: rasta can dance.

Εστάλη στις 25-3-2006 στις 21:22 Απάντηση με παράθεση

Ρε παιδιά, για να είμαι ειλικρινής, δεν έχω ασχοληθεί με την ομάδα σας ποτέ. Δε ξέρω, ούτε τι χρώματα φοράτε. Ομως, διαβάζω τις συζητήσεις σας εδώ, και με όλη αυτή τη κουβέντα για το γήπεδο με την ωραία θέα, μπήκα στο τρυπάκι να ψάξω και να το βρω. Τώρα μόλις πήγα στο σάιτ σας να βρω φωτογραφίες.

Ασχετα με τα παραπάνω, οφείλω να πω, πως σας χαίρομαι πραγματικά. Κάνετε συζητήσεις με ποιότητα και κέφι. Προσπαθείτε πραγματικά να βοηθήσετε την ομάδα και να συσπειρωθείτε ως φίλαθλοι. Συγχαρητήρια.

Το αθλητικό δωμάτιο του multiforums, όπως ενδεχομένως θα προσέξατε, είναι τεράστιο. Εχει φόρουμ για ένα σωρό ομάδες μικρών ελληνικών κατηγοριών αλλά και ευρωπαικών ομάδων. Ο αρχικός στόχος, ήταν να μαζευτούν εδώ φίλαθλοι των λεγόμενων "μικρών" ομάδων. Είχα βαρεθεί να βλέπω σε άλλα σάιτς, φόρουμ για παναθηναικό, ολυμπιακό, άεκ, πάοκ και στη συνέχεια ένα γενικό φόρουμ που κάτω από τον τίτλο "αλλες ομάδες", τσουβάλιαζε όλο τον υπόλοιπο φίλαθλο κόσμο. Το εγχείρημα του multiforums μπορεί να μη πέτυχε, μιας και το αθλητικό δωμάτιο, είναι το λιγότερο ενεργό δωμάτιο του multiforums. Ωστόσο, συζητήσεις σαν και τις δικές σας εδώ, με κάνουν να καμαρώνω, να χαίρομαι και να αισθάνομαι μια κάποια έστω ηθική δικαίωση.

Ανάλογες προσπάθειες είχαν γίνει παλιότερα με την ιστοσελίδα του πανσερραικού, όμως αυτοί στη συνέχεια αποχώρησαν μιας και έκαναν φόρουμ μέσα στη σελίδα τους. ʼλλες αντίστοιχες προσπάθειες, γίνονται στο multiforums με την Ρόμα και τη Φιορεντίνα όπου έχουν φτιαχτεί σχετικές "φωλιές" φιλαθλων.

Την καλησπέρα μου σε όλους.

In your head, in your head,
Zombie, zombie, zombie,
Hey, hey, hey. What's in your head, In your head,
Zombie, zombie, zombie?
Hey, hey, hey, hey, oh, dou, dou, dou, dou, dou...
OeO?
Ερασιτέχνης παίκτης

Registered: 25-3-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 26-3-2006 στις 13:30 Απάντηση με παράθεση

Ευχαριστω για το καλοσορισμα παιδια...

Το 'γηπεδικο' αν και δεν ειναι αυτο που καιει το Χαιδαρι προς το παρον ειναι ενα θεμα που χωραει πολυ συζητηση...πρωτα απ' ολα τα γηπεδα σε ποιον ανηκουν?στον δημο, στην παε, στον αοχ?αν γνωριζει καποιος καλο θα ηταν γιατι το εχω απορια....Συμφωνω με τον xaidarioti το γηπεδο του Δασους ως εχει τωρα δεν προσφερετε για πολλα, οι εγκαταστασεις ιδιαιτερα για τους φιλαθλους ισα ισα που καλυπτουν τα βασικα....δεν προσελκυει κοσμο με λιγα λογια....οσον αφορα το Σιδηροπουλο ναι ειναι ποδοσφαιρικο αλλα μεχρι εκει...δεν νομιζω οτι εχει προοπτικη για το μελλον, κυριως λογω της θεσης του(πανω στην Ιερα οδο)...μου ειναι πολυ δυσκολο να φανταστω πως αυτο το γηπεδο θα μπορουσε να φιλοξενησει εγκαταστασεις για μεχρι και 4.000 - 8.000(δεν νομιζω οτι το Χαιδαρι χρειαζετε περισσοτερες θεσεις απο αυτες).....ενα αψογο προπονητηριο ναι, οχι ομως και γηπεδο κατα την γνωμη μου.....Απο την αλλη το Δασος,εκτος της θεας, νομιζω πως εχει ολα τα πλεονεκτηματα....οι αποστασεις στο Χαιδαρι ειναι μηδαμηνες δεν νομιζω πως ο κοσμος δυσκολευετε να παει λογο της θεσεις του, εχει επαρκεια σε θεσεις παρκινγκ και χωρου για εγκαταστασεις ειδικα τωρα που εκλεισε και το στρατοπεδο...αυτα προς το παρον δεν θελω να επεκταθω αλλο....οσο για το μελλον της ομαδας φιλε aox δεν τα βλεπω τοσο ασχημα τα πραγματα....ειμαστε και θα παραμεινουμε Β' εθνικη και του χρονου, ο κοσμος σιγα σιγα αγκαλιαζει την ομαδα.... πρεπει να γινουν κινησεις να ερθει η ομαδα πιο κοντα στους πολιτες της πολης να γινει συνειδηση....γι'αυτο το σκοπο μπορουν να γινουν πολλα κυριως απο την παε και τον δημο...ορεξη και μερακι να υπαρχει και ολα γινονται.....τελος και ειναι αρκετα σημαντικο αυτο, το Χαιδαρι ειναι μια πολη που αναπτυσετε ραγδαια τα τελευταια χρονια...πολυ κατοικοι ειδικα των ηλικιων 30 - 40 δεν ειναι Χαιδαριωτες,.....για να τους προσελκυσεις αυτους θες θεαμα, υπηρεσιες, προσπαθεια και χρονο....αλλα οπως ειπα ολα γινονται και ελπιζω θα γινουν.
 Σελίδες:  1  2  3  4  ..  9

Go To Top