MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  ..  7  8  9
Συγγραφέας: Θέμα: φιλαθλοι ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 21-3-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΜΟΝΟ ΧΑΪΔΑΡΙ!!!

Εστάλη στις 9-5-2006 στις 20:22 Απάντηση με παράθεση

Η συγχωνευση (αν θα προχωρησει) θα προχωρησει καθαρα για
οικονομικους λογους και μονο. Ο Χαντζης "στεγνωσε" τοσα χρονια
να τα βαζει μονος του, ειναι προφανες. Φυσικα και τα εισιτηρια ειναι
ενας πολυ σημαντικος παραγοντας για την οικονομικη ευρωστια μιας ομαδας.

Θελετε ενα παραδειγμα, με πολυ απλους υπολογισμους;
Παμε λοιπόν...
Ας υπολογίσουμε λοιπόν ότι η ομάδα πάει στην Κορινθο. Η Κορινθος έχει γύρω στους
100.000 κατοικους και ολοι γνωρισουμε την "τρελλα" του κοσμου της επαρχιας
για την ομαδα της πόλης τους.
Η Κορινθος λοιπόν αν εχει ομαδα στη Β' Εθνικη, με την "καβλα" του κοσμου για διακριση
και επανοδο στην Α' Εθνικη, στη χειρότερη περίπτωση θα εχει εναν μ.ο. 5.000 εισιτηρια
ανα παιχνιδι (εδω τωρα στη Δ' κοβει περιπου τοσα...).
5.000 εισιτηρια επί 10 ευρω το εισιτηριο (στην καλυτερη περιπτωση) = 50.000 ευρω εσοδα ανα ματς.
15 εντος έδρας παιχνιδια επί 50.000 ευρω = 750.000 ευρω εσοδα ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ!!!

Αν συνυπολογισουμε τα στανταρ εσοδα που ειχε και ο ΑΟΧ φετος στη Β' Εθνικη (χορηγια ΟΠΑΠ,
παιχνιδια απο το ΠΡΟ-ΠΟ, λεφτα από ΕΤ3), συν χορηγο φανελας, διαφημισεις γηπεδου και ντοπιους
χορηγους... Καντε την προθεση μονοι σας φιλοι μου...

Και μετα μου λετε οτι δεν εχει σημασια που ο κοσμος δεν ερχεται στο γηπεδο...
Ρε παιδια, ειμαστε σοβαροι;;;

ΕΕΕ! ΟΟΟ! ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΙ - ΔΡΟΜΟΚΑΪΤΕΙΟ!!!
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
xaidariotis
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Διάθεση: ΑΓΡΙΑ!!!!

Εστάλη στις 9-5-2006 στις 20:36 Απάντηση με παράθεση

Ξεκόλα ρε aox! και αυτοί που εχεις στο avatar σου κοσμος δεν είναι????
ή μηπως ηταν περαστικοί ειδαν αγώνα και μπηκαν????????????
ποιος τους έδιωξε αυτούς?????????

ποιος ανεβασε την ομαδα Β Εθνική ο κοσμος ή η διοικηση? (η ερωτηση ειναι παγίδα)

ΜΟΥΦΑ ειναι το επιχειρημα περι εισητηριων...αστο...
(αν σε γραφουνε στα @@ τους δεν πας γηπεδο, αυτο ειναι φυσικό επακολουθο )

και αν στεγνωσε ο προεδρος μονος του οδηγηθηκε εκει δεν του φταιει ΚΑΝΕΝΑΣ. και αν παει Κορινθο κανω μια προβλεψη οτι θα φουνταρει και εκει αν ειναι τοσο "αχρηστος" επιχειρηματίας (που δεν ειναι!)

forum οπαδών ΑΟΧ :

http://haidari.thoforum.com/
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
ΑΝΩΝΥΜΟΣ
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 29-4-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ

Εστάλη στις 10-5-2006 στις 08:18 Απάντηση με παράθεση

ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ:
ΓΙΝΕΤΕ Η ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΚΑΙ ΠΑΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ.
ΚΑΝΩ ΤΗ ΕΞΗΣ ΕΡΩΤΗΣΗ:
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΟΙ ΚΑΙ ΔΟΥΝ ΤΟ ΘΕΑΜΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ΚΑΛΑΜΑΤΑ, ΒΕΡΟΙΑ κ.α. ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΝΕΡΩΣΟΥΝ ΟΠΩΣ ΞΕΝΕΡΩΣΑΝ ΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΩΤΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΙΤΥΧΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ, ΣΤΗΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ, ΣΤΟΝ ΑΡΗ. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΝ.
ΠΩΣ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙ ΣΤΕΓΝΗΣ ΤΣΕΠΗΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΜΑΤΙΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΑΙΣΙΩΣΟΥΝ, ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΗΘΕΛΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ; ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΦΕΤΟΣ. ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΗ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΙΚΕΙΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΟ INTERNET ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΑΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ SITE ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΠΩΣ;
den_leei
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 14-4-2006
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 11-5-2006 στις 01:17 Απάντηση με παράθεση

Φίλε ΑΟΧ και λοιποί φίλαθλοι του Χαιδαρίου. Δεν θέλω να σας ενοχλήσω εδώ στον χώρο σας.Από το θέμα καταλαβαίνω ότι είναι πριβέ. Θέλω μόνο να σας ενημερώσω για τα αριθμητικά στοιχεία που δίνεις ως Κορίνθιος και μαθηματικός. Ωστε να γίνουν σωστότεροι οι υπολογισμοί σου.

Λοιπόν η Κόρινθος είναι μια πόλη 40.000 κατοίκων, το γήπεδό της χωράει το πολύ 9000 κόσμο ενώ στις 2 κερκίδες το πολύ να βάλεις 6000. Φέτος στην Δ εθνική το γήπεδο είχε κατά μέσο όρο 1000 με 1500 άτομα αλλά δεν γνωρίζω αν αυτά είναι και εισητήρια. Η διοίκηση υποστηρίζει ότι κόβει λιγότερα που μπορεί να είναι αλήθεια δεν γνωρίζω.

Αν η ομάδα ήταν στην Β εθνική με βεβαιότητα λέω πως θα έκοβε 2000 εισητήρια κατά μέσο όρο μπορεί και παραπάνω αναλογως το ενδιαφέρον του πρωταθλήματος και των κινήσεων της διοίκησης.

Αν λοιπόν ξανακανεις τους υπολογισμούς σου με 10 ευρώ το εισητήριο είναι 10*2000*15=300000.

Συγνώμη για την ενόχληση.

www.korinthosfans.gr
Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
haidari
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 28-4-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 11-5-2006 στις 10:16 Απάντηση με παράθεση

Φίλε den_leei σε παρακαλώ μπορεις να κάνεις ένα σχολιο πάνω σε αυτά που έγραψε ο
ανώνυμος ? Και συνεχίζω, με δεδομένο ότι ο κόσμος της επαρχίας δεν μπορεί εύκολα να ενσωματώσει στους κόλπους του ξένους προς τον τόπο επιχειρηματίες και μιλώ για το χώρο του ποδοσφαίρου, τι θα γίνει στην περίπτωση που θα δεί τέτοιες εμφανίσεις της ομάδας στο πρωτάθλημα? Οι παίκτες του χαιδαρίου που θα είναι πια παίκτες της κορίνθου πως θα αντιμετωπιστούν? Τα ερωτήματα είναι πολλά.
Οταν μιλάμε για τις παραπάνω εμφανίσεις της ομάδας μας μιλάμε για καθαρά προσυμφωνημένα
παιχνίδια και για ξεδιάντροπο φτύσιμο στο φίλαθλο κόσμο του χαιδαρίου που η νοοτροπία του δεν απέχει πολύ απο αυτή της επαρχίας. Κάθε ένας από εμάς που γράφουμε έχει αγωνιστεί με τον τρόπο του να φέρει κόσμο στην ομάδα ,το αποτέλεσμα είναι να βρισκόμαστε στο παιχνίδι με τη βέροια με αρκετο κόσμο που για πρώτη ή δεύτερη φορά ερχόταν να δεί την ομάδα και είδε το αίσχος.
Σε κάθε περίπτωση καλή συνέχεια στην κόρινθο αν γίνει η συγχώνευση ο καιρός για πλησιάζει.
den_leei
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Member Is Offline

Εστάλη στις 11-5-2006 στις 11:46 Απάντηση με παράθεση

Τα στημένα παιχνίδια είναι ότι ντροπιαστικότερο μπορεί να τύχει σε ένα φίλαθλο. Είναι μεγάλη ντροπή για τον φίλαθλο να βλέπει την ομάδα του να κάθεται και να χάνει λόγω δωσολυψιών.

Στην Ελλάδα όμως η ανταλλαγή βαθμών, χρημάτων, προστασίας και ότι άλλο άνομο υπάρχει στο ποδόσφαιρο είναι κανόνας. Εδώ έκατσε και έχασε ο Ολυμπιακός απο την Λειβαδιά για να πέσει ο ΟΦΗ. Και μη μου πείτε για το παράρτημα διότι ο Παναθηναικός δεν ξέρω αν καθόταν να χάσει από τον ΟΦΗ για να τον σώσει. Δεν είμαι οπαδός καμίας ομάδας από αυτές απλά θέλω να τονίσω σε τι πρωτάθλημα συμμετέχετε εσείς οι επαγγελματίες.Στο ερασιτεχνικό είαν άλλες οι βρωμιές.

Θα ζητήσω αν δεν σας πειράζει από εναν παλιό φίλαθλο να σας απαντήσει.Προσπαθώ να κατασταλλάξω σε μια άποψη αλλά εκτός από την αρχική ντροπή δεν μπορώ να σκεφτώ πως θα αντιδρούσε ο κόσμος.Θα σας απαντήσει ο DRAKOS που είναι Κορίνθιος φίλαθλος που παρακολουθεί ποδόσφαιρο και μένει και στην Αθήνα.

Συγνώμη αλλά δεν θέλω να πω την προσωπική μου άποψη.Δεν έχει αξία.Ας μιλήσουν οι εμπειρότεροι αφού εγώ είμαι νέος οπαδός.Όχι στην ηλικία αλλά στην ενασχόληση με το ποδόσφαιρο.

www.korinthosfans.gr
haidari
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 28-4-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 11-5-2006 στις 13:19 Απάντηση με παράθεση

οκ φιλε
aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 11-5-2006 στις 14:58 Απάντηση με παράθεση

Φιλε den_leei,
Βασει των στοιχειων του Υπ. Εσωτερικών και της απογραφης του 2001, οντως η Κορινθος εχει πληθυσμο
περιπου 40.000 κατοικους. Οταν ομως μιλαμε για ομαδα της επαρχιας και τον κόσμο που μαζευει,
γνωριζουμε όλοι ότι μιλάμε για τους κατοίκους ολόκληρου του νομου, ο οποίος αντιμετωπίζει τα παιχνίδια αυτά
ως το σημαντικότερο γεγονός της εβδομάδας. Ο νομός Κορινθίας, βασει των ιδιων στοιχειων, εχει 146.000 περιπου
κατοικους. Ειναι λοιπόν προφανες οτι, στην περιπτωση που η Κορινθος θα ανεβαινε στη Β', ο αριθμός των
εισιτηριων που θα κοβονταν καθε εβδομαδα, πιθανον να ηταν και μεγαλυτερος από αυτον που προανεφερα...
Αυτα τα ολιγα...

den_leei
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Member Is Offline

Εστάλη στις 11-5-2006 στις 16:02 Απάντηση με παράθεση

φίλε αοχ δεν είχα σκοπό να αντιπαρατεθώ μαζί σου. απλά έκανα κι εγω τις αριθμητικές εκτιμήσεις μου.Δεν το ήξερα ότι η Κορινθία έχει 146000 κόσμο. μπράβο μας.

πάντως σε αυτό που λες για τον νομό έχεις δίκιο μάλλον. στον αγώνα με την Θήβα είδα ανθρώπους που τους γνωρίζω και από τις 2 άλλες ομάδες του νομού που παίζανε Δ εθνκή.υποθέτω πως θα είχανε έρθει φίλαθλοι από όλο τον νομό. Δεν ξέρω αν είναι εφικτή μια τέτοια συσπείρωση στην Κόρινθο αλλά πραγματικά δεν το είχα σκεφτεί.

Γι αυτό σας λέω να σας απαντήσει κανένας εμπειρότερος.

Ευχαριστώ.

www.korinthosfans.gr
drakos
Ερασιτέχνης παίκτης

Registered: 1-5-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 11-5-2006 στις 22:23 Απάντηση με παράθεση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΗ denleei ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ aox ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΝ Η ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΑ ΓΕΜΙΖΕ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ 6.000 ΚΟΣΜΟ. ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΝΩΣΤΗ Η ΚΑΨΟΥΡΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΤΟΥΣ.
ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΠΑΡΟΝ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝ Η ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΕΠΑΙΖΕ Β' ΕΘΝΙΚΗ. ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΙΟΠΑΛΙΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΨΗΛΑ. ΤΟ ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ. ΤΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΩΝ ΑΘΗΝΑΪΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ. ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΧΑΡΤΗΣ ΤΗΣ Α ΚΑΙ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ. ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ. ΕΠΑΙΖΑΝ Α ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΕΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΚΡΑΤΗΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΜΕ 100 ΚΑΙ 200 ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑΝ ΕΞΩ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΚΛΠΚΛΠ...ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ Ο ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ. ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ Α' ΕΘΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΑΘΗΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΛΑΧΙΣΤΩΝ ΕΞΑΙΡΑΙΣΕΩΝ. ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ..ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΡΑΓΚΑ ΤΟΝ ΤΡΩΕΙ Η ΜΑΡΜΑΓΚΑ..ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.
drakos
Ερασιτέχνης παίκτης

Registered: 1-5-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 11-5-2006 στις 22:39 Απάντηση με παράθεση

ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ "ΑΝΩΝΥΜΟ" ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΡΩΤΑΕΙ ΑΝ ΞΕΝΕΡΩΝΑΜΕ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΣΤΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΠΑΝΤΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΠΟΥΛΗΜΑΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ Δ ΕΘΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ..ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΜΩΣ ΑΝ Ο ΧΑΤΖΗΣ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΧΤΕΙ ΩΣ ΣΩΤΗΡΑ..ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ??ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΗΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΤΕΡΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ..ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ..ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ (ΘΗΒΑ) ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΜΑΣ..
ΑΝΩΝΥΜΟΣ
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 29-4-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ

Εστάλη στις 12-5-2006 στις 10:22 Απάντηση με παράθεση

ΚΑΜΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΚΕΙ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. Η ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ."ΚΑΝΟΝΙΚΑ" ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΠΑΛΑ ΟΥΤΕ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ. ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ. ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Ο ΑΡΗΣ Ή Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ; Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ; ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΠΑΛΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ, ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ. ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ "ΚΑΝΟΝΙΚΑ" ΜΠΑΛΑ ΠΑΙΖΕΙ Η ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ Η ΓΝΩΡΙΜΙΑ. ΟΤΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΟΤΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΤΙ; ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ.
ilisiakos
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 24-3-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 4-8-2006 στις 14:04 Απάντηση με παράθεση

http://www.ilisiakos.com/dbVDetail.asp?id=342

PAIDIA DYSTYXOS GIA ESAS SAS KERDISAME STO POLO GYNAIKON ME 5-4 KAI ANEBHKAME A2

EGINE KALO MATS

OPOIOS KERDIZE ANEBENE

WWW.ILISIAKOS.COM
aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 4-8-2006 στις 15:37 Απάντηση με παράθεση

Παιδια, τι να πω... Αγνοουσα την ιδια την υπαρξη γυναικειας ομαδας πολο... Και μαλιστα τοσο καλης που διεκδικουσε την ανοδο στην Α2. Ειμαστε αδικαιολογητοι... Πρεπει του χρονου, να βοηθησουμε κι αυτα τα κοριτσια... Χαϊδαριωτισες ειναι κι αυτες αλλωστε...

Ασε που μπορει να ειναι και καμια ωραια κοπελιτσα εκει στην ομαδα, να πηγαινουμε να ξελαμπικαρει λιγο το ματι μας!!!!
Δεν μπορει από τον Κουκουτσελα και τον Μπελεγρινη, πιο ωραιες θα ειναι!!!

ilisiakos
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 24-3-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 4-8-2006 στις 16:58 Απάντηση με παράθεση

POLY KALH OMADA EXETE.

KAI AYTES OI OMADES AXIZOYN MEGALYTERHS PROSOXHS.

EMEIS EYTYXOS POY EXOYME POLLA TMHMATA (PODOSFERO MPASKET BOLEY XANTBALL KOLYMBHSH KLP0KAI PAME PANTOY.

DEN MPOREITE NA FANTASTEITE TI XARA PHRAN TA DIKA MAS KORITSIA SHMERA.

NA SKEFTEITE OTI XANAME 3-4 KAI 2-3 ALLA KATAFERAME KAI PHRAME TO MATS

WWW.ILISIAKOS.COM
 Σελίδες:  1  ..  7  8  9

Go To Top