MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3  4  ..  9
Συγγραφέας: Θέμα: ΑΣ ΑΣΧΩΛΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ
den_leei
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 14-4-2006
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 1-5-2006 στις 21:23 Απάντηση με παράθεση

καλώς τον φίλο Δρακο. όλοι οι καλοί Κορίνθιοι χωράνε στο ευγενικό φορουμ του Χαιδαρίου. Ευχαριστούμε για την φιλοξενία παιδιά.

www.korinthosfans.gr
Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
druidis
Ερασιτέχνης παίκτης

Registered: 1-5-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 1-5-2006 στις 22:08 Απάντηση με παράθεση

Ρε παιδια αυτο το ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟ που λετε τι ειναι;

ΟΥ ΠΑΝΤΟΣ ΠΛΕΙΝ ΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΝ
plethon
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 15-8-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Κιτρινόμαυρη

Εστάλη στις 1-5-2006 στις 23:58 Απάντηση με παράθεση

γήπεδο είναι το σιδηρόπουλο...

παιδιά συγνώμη που επεμβαίνω στα εσωτερικά σας. Απλά θα ήθελε να κάνω μια ερώτηση. Εσείς θέλετε συγχώνευση? φαντάζομαι όχι μια και η ομάδα θα λέγεται κόρινθος και θα έχει εκεί έδρα. και καλά κάνετε. Το ίδιο θα έκανα κι εγώ. Και γιατί δεν αντιδράτε σας φίλαθλοι? Δηλαδή έρχεται ο κάθε πρόεδρος και κάνει μπίζνες με την αρρώστεια σας? Οι συγχωνεύσεις από οτι ξέρω θέλουν έκγριση από τον ερασιτέχνη (μπορεί να μην τα ξέρω και καλα). Πως το επιτρέπετε αυτό? Ποιός έχει τον έλεγχο του ερασιτέχνη? Πάντως άμα είμασταν εμείς και μας έλεγε ο Χριστοβασίλης κάνα τέτοιο ανέκδοτο, την άλλη μέρα θα έφευγε κλοτσιδόν και ας γινόμασταν τρένο προς τα κάτω μετά. Ο πηλαδάκης έκανε 1-2 μπιχτές για ένωση με αστέρα (αν είναι δυνατόν) και προσπάθησε να βάλει χέρι στον ερασιτέχνη και του το ξεκοψαμε. Βεβαια την κοπανισε και χάσαμε την α' εθνική (γιατί ήταν 100% ότι θα μας πήγαινε) αλλά στα @@ μας. Αυτός ο Χαντζής σε ποιά κατηγορία σας ανέλαβε? Είναι δυνατό να σας στείλει στο τοπικό τώρα? Δηλαδή έγινε μαγκας με το χαιδάρι, την ιστορία του και την φανέλα του και τώρα που βλέπει ότι γιά πιο πάνω θέλει καλύτερη φανέλα και ιστορία θα σας πετάξει σαν στιμμένη λεμονόκουπα? Τι είναι αυτά ρε αίσχος. Και τον κοιτάτε? Κρίμα και άδικο για τους κόπους σας τόσο καιρό.....
aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 21-3-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΜΟΝΟ ΧΑΪΔΑΡΙ!!!

Εστάλη στις 2-5-2006 στις 12:30 Απάντηση με παράθεση

Φίλε plethon, ειναι προφανες ότι δεν θελουμε τη συχωνευση...
Και ναι, φυσικα και χρειαζεται να εγκρινουν όλοι οσοι αναφερεις κατι τετοιο...
Και ναι, φυσικα και θα υπαρξουν αντιδρασεις...

Φυσικα βεβαια ο χαντζης και ο καθε Χαντζης δεν κοιταει την ομαδα μονο με συναισθηματικα κριτηρια, αλλα (πανω από όλα) με επαγγελματικα, αφου πλεον οι ομαδες ειναι εταιριες. Το Χαϊδαρι σαν εταιρεια, φυσικα και δεν ειναι κερδοφορα και ο Χαντζης το βαζει αυτό πανω από όλα. Απλά, επειδη ειναι Χαϊδαριωτης, οι δουλειες του ειναι εδω και ζει αυτός κι η οικογενεια το σε αυτην εδω την πολη, θεωρω (προσωπικα) ότι ειναι μαλλον δυσκολο να παρει την ομαδα και να φυγει. Από ότι το αντιλαμβανομαι εγω, θελει με τη διατηρηση αυτης της φημολογιας να πιεσει καταστασεις (καλα κανει) ωστε ή να ασχοληθουν κι αλλοι και να βοηθησουν την ομαδα, ή να καταφερει να κανει το ονομα της ομαδας να ακουστει, ωστε να την πουλησει πιο ευκολα σε αλλον.
Φυσικα και όλοι θελουμε το 2ο σεναριο και για αυτό το λογο περιμενουμε να δουμε τις εξελιξεις...
Εχουμε αγχος φυσικα και μας ανησυχει ιδιαιτερα η ολη υποθεση, ομως εγω προσωπικα πιστευω ότι δε θα προχωρησει η ιστορια της συγχωνευσης... Αλλιως, οποιος υπογραψει την αποχωρηση του ΑΟΧ από το Χαϊδαρι, να αλλαξει πολη καλυτερα. Οποιος διαφωνει λοιπον από τη διοικηση, να βγει δημοσια και να διαχωρισει τη θεση του και να παραιτηθει αμεσως. Η (εστω και σιωπηρη) συναινεση του οποιουδηποτε από τη διοικηση σημαινει και αποδοσχη της συγχωνευσης. Οποτε...τελος...

ΕΕΕ! ΟΟΟ! ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΙ - ΔΡΟΜΟΚΑΪΤΕΙΟ!!!
haidari
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 28-4-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 2-5-2006 στις 17:40 Απάντηση με παράθεση

Παιδιά καλησπέρα
Φυσικά και δεν θέλουμε συγχώνευση ,φυσικά και έχουμε ξενερώσει,φυσικά και στο τοπικό να παιζουμε θα πηγαίνουμε εντός και εκτός αλλά μια στιγμή.
Ο ερασιτέχνης είναι του ΧΑΤΖΗ γιατί αυτός δινει τα χαρτζιλίκια εκεί και είναι σιγουρο ότι δεν θα πει κουβέντα κανείς ότι και να αποφασίσει ο ΧΑΤΖΗΣ.
Οι δηλώσεις για την συγχώνευση αλλά και το πώς οι ομάδα αντιμετωπίζει το πρωτάθλημα τις τελευταίες αγωνιστικές (περάστε κόσμε ξεπουλάμε ) μόνο το σοβαρό και μετρημένο ΧΑΤΖΗ που με πρόγραμμα θα εδραίωνε την ομάδα στην Β΄ και θα την έκανε αξιοσέβαστη δεν θυμίζει.
Σίγουρα αυτός είναι υπεύθυνος για την μέχρι τώρα πορεία της ομάδας σε όλες τις κατηγορίες και όλοι το αναγνωρίζουν.
Αν το κόστος τώρα πια είναι δυβάσταχτο για να συντηρηθεί η ομάδα και θέλει να τη δώσει υπάρχει τρόπος και το ξέρει καλά ποιός είναι ,πάλι αν θέλει να εκβιάσει καταστάσεις για να έχει και την ανάλογη συμπαράσταση από το δήμο με γειά του με χαρά του αν πιστεύει ότι αυτος είναι ο σωστος τρόπος.
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
deep_down
Ερασιτέχνης παίκτης

Registered: 2-5-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 2-5-2006 στις 19:21 Απάντηση με παράθεση

Καλησπέρα... Είμαι κι εγώ ένας φίλος της Κορίνθου και θέλω να πω δυο πραγματάκια. Κατά τη γνώμη μου είτε έτσι είτε αλλιώς, εύκολα ή δύσκολα, οι πρόεδροι θα κάνουν ότι θέλουν... Εγώ ως οπαδός της Κορίνθου θέλω να βρεθώ σε μεγαλύτερη κατηγορία, ειδικά μετά από τόσα χρόνια που στο παρά πέντε χάνουμε την άνοδο. Η συγχώνευση δεν είναι και ο πιο επιθυμητός τρόπος για μένα, αλλά εφόσον (και λογικά) χάσουμε πάλι την άνοδο, εγώ θα ψήφιζα υπέρ. Όπως επίσης θα ξενέρωνα εάν ήμουν στη θέση των οπαδών του Χαιδαρίου. Είναι λογικό αυτό και δε θα σας κακολογήσω ακόμα κι αν γίνετε η αιτία να χαλάσει η δουλειά. Τέλος, όπως έχει δείξει και η ιστορία, όταν γίνεται συγχώνευση 2 ομάδων σε διαφορετικές κατηγορίες πάντα επικρατεί το όνομα της μικρότερης και η έδρα της. Κι έτσι πιστεύω θα γίνει και τώρα. Δεν υπάρχει και λόγος να γίνει συγχώνευση εάν παίζουμε στο Χαιδάρι. Αν λοιπόν γίνει η συγχώνευση, δυστυχώς η ομάδα Χαιδάρι θα χαθεί αργά ή γρήγορα... Όπως έγινε με τον ΑΟ Μάνης (Εθνικός), την Κασσάνδρα (Ολ. Βόλου) και φυσικά τη Χαλκηδόνα (Ατρόμητος). Μόνο ο πρόεδρός σας θα μείνει και το 70-80% των παιχτών.
ΕχωΒαρεθει
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Member Is Offline

Διάθεση: όταν σας λένε να κοιτάτε από τη μία, εσείς ρίχτε μια ματιά και από την άλλη, καλού - κακού

Εστάλη στις 2-5-2006 στις 19:38 Απάντηση με παράθεση

Φίλο ΧΑϊδαριώτες και φίλοι μας από την Κόρινθο
Καμμια έγκριση δεν χρειάζεται από τον ερασιτέχνη για να δώσει την ΠΑΕ...
Την απόφαση παίρνει η Γενική Συνέλευση της ΠΑΕ (οι κάτοχοι των μετοχών) αν ελέγχεις τα 2/3 κάνεις ότι γουστάρεις. Ρώτα αυτόν τον φίλο σαου αοχ τον Μπαλοδίμα και ενημέρωσέ μας για το πόσο ελέγχει ο Χατζήης και οι μαριονέτες του και ενημέρωσέ μας σε παρακαλώ. Ηδιοίκηση του ερασιτέχνη πάντως φυσικά και είναι του Χατζή.
Αν θελήσει να στείλει αλλόυ την ομάδα πάντως και θα γίνει και δεν θα ανοίξει μύτη. Τσεκάρετε ποιοι από τον ερασιτέχνη και την ΠΑΕ θα κατέβουν στις εκλογές και απειλείστε τους ότι θα τους μαυρίσουμε. Ο ερασιτέχνης στα Βασιλικά έκανε δυναμική παρέμβαση κατά της συγχώνευσης με Χαλκίδα και απλώς την καθυστ'ερησε.
Το γήπεδο του Σιδηρόπουλου τώρα. Για Β θέλει γκρέμισμα και ξαναχτίσιμο. Θα πείτε αφού τώρα φτιάχτηκε. Ο δήμαρχός μας με το έτσι θέλω αποφάσισε ότι εμείς θα παίζουμε στο βουνό χωρίς να μας ρωτήσει... (όταν εκλέγεσαι 5 φορές με 60% η δημοκρατία πάει περίπατο). Σ' αυτό έχει δίκιο ο Χατζής. Αλλάόπως έχω ξαναγράψει είναι μόνο η αφορμή... Ίσως κάποια στιγμή γράψω για τη διαμάχη των δύο αυτοκρατόρων της πόλης που τσακώνονται για το θρόνο. Το πρ΄πβλημα που έχουν μεταξύ τους δεν έχει σχέση με τον ΑΟΧ. Μιλάμε για πολλά €. Θα φάω 10 χρόνια φυλακή έτρσι και τα γράψω.
Λοιπόν τον Χατζή δεν μπορεί κανείς μας να τον ακουμπήσει. Πιέστε τους ρουφιάνους του τα τσιράκια του.Απειλειστε τους ότι αν γίνει συγχώνευση ότι λεφτά έχουν βγάλει από την ομάδα θα τα δώσουν σε γιατρούς και σε φαναρτζήδες;););) Αυτοί μπορούν να πιέσουν τον Χατζή. Κράχτε τους, μολις δουν ότι μπορεί να καταστραφούν αυτοί και το αφεντικό τους θα φύγει σαν κύριος μπορεί να στραφούν εναντίον του.
Ξεκινήστε από τώρα, μην περιμένετε να δείτε εξελίξεις και μετα... Θα είναι αργά...
Εγώ πάντως, και απευθύνομαι στους φίλους της Κορίνθου, δεν πιστεύω ότι υπάρχει θέμα. Το εξετάζει ο Χατζης, αλλά άλλος είναι ο στόχος του. Τη συνεργασία του δημάρχου για τις κρατικές προμήθειες θέλει ... ουπς μου ξέφυγε!!! Μέχρι εδώ δε γράφω άλλα σ΄΄ημερα...
aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 2-5-2006 στις 21:17 Απάντηση με παράθεση

Κατ' αρχας, να καλοσωρισω τον φιλο haidari στην παρεα μας και να ευχηθω πολλα
ποστ, εποικοδομητικα οπως και το πρωτο του...Επίσης να σου θυμισω και τις δυο
ψηφοφοριες που τρεχουνε για τον ΜVP της χρονιας και για το αν θελουμε να φυγει ο
Νεντελκοβιτς ή ο Βουζας...

Φιλε Ε.Β. κατ' αρχας ο Μπαλοδημας που ειναι στο δ.σ. της ΠΑΕ, δεν ειναι φίλος μου, ουτε
καν απλός γνωστός μου. Απλά, τον ξερω (οπως κι οι περισσοτεροι φανταζομαι) από την
ενασχοληση του τα τελευταια χρονια στο δ.σ. της ΠΑΕ, από το γηπεδο που τον βλεπω και
τον... ακουω και από την πολυ καλη πραγματικα ιστοσελιδα που εφτιαξε από την περιοδο
της Δ' Εθνικης... Φατσικα μονο τον ξερω και τον βρηκα μια φορα στο δρομο, του ειπα για
την παρεα αυτη και αυτός (προς τιμην του) μας εκανε το link για το φορουμ. Επίσης
(προφητικό αυτό...) την Κυριακη στην εξεδρα τον ακουσα να λεει στον μουσατο τον
ασπρομαλλη γερακο που φερνει καμια φορα τα πανο και σε ενα άλλο παιδι με μουσι (μήπως
ήταν ο φίλος ο maklrilos; ) ότι διαφωνει κι αυτός καθετα με τη συγχωνευση κι ότι (επι λεξη)
οσο κι αν ειναι φιλος με τον Χαντζη, ειναι 100% αντιθετος και αυτος θα παραιτηθει αν προχωρησει
αυτο το σεναριο,για να μην εχει καμια σχεση με τη συγχωνευση... Μπορει κι ο φιλος με το μουσακι
(αν ειναι ο maklrilos) να το επιβεβαιωσει, μιλαγε μαζι του...

Σωστος ο τροπος πιεσης που προτεινεις φιλε Ε.Β. μην εχουμε ομως και μπλεξιματα με την
αστυνομια... Βεβαια, κι ο αγιος φοβερα θελει, οποτε μπορουμε να κινηθουμε σε αυτην την
κατευθυνση... Δεν εχεις και πολυ αδικο...

Παντως επαναλαμβανω, οτι εχω ενα προαισθημα, οτι η συγχωνευση δε θα γινει...

haidari
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Member Is Offline

Εστάλη στις 2-5-2006 στις 21:38 Απάντηση με παράθεση

φίλε ΕχωΒαρεθεί αρχίζεις και θέτεις το θέμα σε μία ακόμα πιο σωστή βάση.Παρεπιπτόντως, εχουμε βαρεθεί και όλους αυτούς (εντός και εκτός δημαρχείου) που κρατούν τα ηνία του δήμου μας οι οποίοι εμφανιζονται κατά τακτά χρονικά διαστήματα στα επίσημα απαρτίζοντας δημοτικό συμβούλιο και προσδίδοντας αίγλη στην κερκίδα. Τέλος πάντων προσωπικά κράζω όπου μπορώ και όσο μπορώ και όχι μόνο στις καφετέριες.Κλείνω με ένα ανέκδοτο :Δύο πρόεδροι έβλεπαν ενα παιχνίδι στην Καλαματα (ο 'ασσος 1,90) το σκορ στο 87-88 αν θυμάμαι καλα είναι 2-0 και ο γηπεδούχος πρόεδρος φεύγςι για τα αποδυτήρια της ομάδας του εκείνη τη στιγμή από λάθος της άμυνας γίνεται χαμένη ευκαιρια για την Καλαμάτα σηκώνει ο φιλοξενούμενος το τηλέφωνο και λέει στο γηπεδούχο πρόεδρο '' ρε μ.......α τι κανει ο δικός σου ¨? στο 90 θα μας κάνει over to παιχνίδι? ....... (δεν ξέρω πόσο είχε το under)
To γεγονός μάλλον τώρα πια δεν έχει καποια αξία, απλώς αναφέρεται γιατι ημουν αυτήκοος μάρτυρας , και γιατί επιβεβαιώνεσαι σε ότι έχεις γράψει .
Τελικά δεν μπορείς να πας πουθενα με 500 εισητήρια που λέει και ένας εν ενεργεία παικτης της ομάδας μας (χαιδαριώτης ) καταραμένη φτώχεια....
ΕχωΒαρεθει
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Member Is Offline

Διάθεση: όταν σας λένε να κοιτάτε από τη μία, εσείς ρίχτε μια ματιά και από την άλλη, καλού - κακού

Εστάλη στις 2-5-2006 στις 22:47 Απάντηση με παράθεση

μπράβο ρε haidari έτρσι να τα λέτε αυτά για να παίρνουν χαμπάρι και να ξυπνήσουν όλοι.
Δεν βάζει κανείς λεφτά στην μπάλα σήμερα. Επενδύει δυο τρία χρόνια Χ € και παίρνει πίσω Χ επί 10. Σιγά μην τους έπιασε ο καημός να ανεβάσουν την ομάδα από τη Δ. Η Δ δεν έχει διαδεδομένο στοιχημα στο ιντερνετ κλπ.
Όποιος διαφωνει,αοχ, και είναι κολλητάρι του Χατζή να το λέει δημόσια και όχι σε πηγαδάκια. Ας το γράψει στην ιστοσελίδα να τον παραδεχτώ. Γιατί δεν το κάνει; Γιατί όλοι τους στηρίζουν τον Χατζή με την παρουσία τους;(δεν φαντάζομαι ότι ο Χατζης τους ρωτάει για τίποτα ή ότι ψηφίζουν και παίρνουν αποφάσεις στα ΔΣ). Ας παραιτηθούν. Πότε θα το κάνουν όταν φύγει η ομάδα και μείνουν ... "άνεργοι". Αλλά συνεργάζονται μπας και πάρουν κανα δυο χιλιαρικάκια ο καθένας τους παραπάνω. Γιατί οι ξεφτίλες είναι και φτηνιάρηδες.
Όταν πήραν την ομάδα δεν το ξέρανε ότι θα έχουν 500 εισητήρια; Οι 99/100 ομάδες έχουν μέχρει 1500 εισιτήρια. Και μεις θα είχαμε παραπάνω αν δεν διώχνανε τον κόσμο με τα στημένα και με την συμπεριφορά τους... Πάρα πολλοι άρρωστοι φίλοι της ομάδας μου έχουν πει ότι δεν πατάνε στο γήπεδο λόγω προσβολών που τους έχουν γίνει κατά καιρούς (η ειρωνία με το... τρένο για την Πάτρα που αναφέρει σε ποστ ο Μακρυλός είναι γνωστή).
ΕχωΒαρεθει
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Member Is Offline

Εστάλη στις 2-5-2006 στις 22:53 Απάντηση με παράθεση

ΧΑΪΔΑΡΙΩΤΕΣ ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ
ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΙ ΛΕΓΕΤΕ
ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΤΕ ΤΟΥΣ.
ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΕ ΤΟΠΙΚΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙ ΛΕΓΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ (ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ, ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΟΛΑ).
ΠΑΡΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΕ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΧΩΣΤΕ ΤΑ
ΣΥΖΥΤΗΣΤΕΤΑ ΣΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ
ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ
ΚΡΑΧΤΕ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ
den_leei
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 14-4-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 3-5-2006 στις 00:02 Απάντηση με παράθεση

παρόλο που είπατε να το συζητήσετε το θέμα μετά το τέλος του πρωταθλήματος βλέπω ότι οι Χαιδαριώτες δεν έχουν σταματήσει να μιλάνε για το μόνο πλέον θέμα που τους καίει.

Εγώ θα περιμένω και το τέλος για να συνεχίσω σε αυτήν την κουβέντα παρόλο που το φορουμ σας γέμησε με Κορίνθιους από το δικό μας σαιτ οι οποίοι κάτι θα έχουν να πουν και αυτοί. Καλή συνέχεια στην κουβέντα σας.

Τα λέμε από Δευτέρα για το θέμα.

www.korinthosfans.gr
Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΝΩΝΥΜΟΣ
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 29-4-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ

Εστάλη στις 3-5-2006 στις 12:57 Απάντηση με παράθεση

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,
ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΕΔΩ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ, ΜΕ ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ. Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ, ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΗ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΙΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ. ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΦΗΜΕΣ ΚΑΙ ΑΣΑΦΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΝΕ ΜΕΝ ΑΛΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΗΣ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗΣ Ή ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ, ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ (ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ????) ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΤΕ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΑ ΕΙΤΕ ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ.
ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΚΑΤΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ Α.Ο.Χ.(ΠΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΑΘΛΗΤΗΣ) ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΥΝ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΧΙ Η ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΑΛΛΑ Η "ΠΩΛΗΣΗ" ΤΗΣ ΘΕΣΗΣ ΣΤΗΝ Β' ΕΘΝΙΚΗ. ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΤΟΤΕ: ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΙΣΟΒΑΘΜΙΣΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΔΕΝ ΑΝΕΒΗΚΕ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΜΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ) ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΣΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ. ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΣΤΗ Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΧΛΥΑΡΕΣ ΦΗΜΕΣ ΓΙΑ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΜΕ ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ "ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟ" ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΞΑΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ?!?!?!?!?!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 3-5-2006 στις 15:30 Απάντηση με παράθεση

Φίλε ΑΝΩΝΥΜΕ, να σε καλωσορισω στην παρεα μας. Μην ξεχασεις να ψηφισεις στις δυο ψηφοφοριες που "τρεχουν"...

Συμφωνω απόλυτα μαζι σου, για την αναμονη που πρεπει να κρατησουμε στο θεμα της συγχωνευσης...
Σε αντιθεση με τους φιλους Ε.Β., haidari και fanatikos, που εχουν μια μαλλον εχθρικη σταση απεναντι στη διοικηση στο θεμα αυτό, εγω θεωρω πως πρεπει να εχουμε λογο περισσοτερο υπομονη, να μην προκαταβαλουμε καταστασεις και να μη βιαστουμε να βγαλουμε συμπερασματα. Προς Θεου, επι της ουσιας δεν διαφωνω με τα παιδια σε τιποτε, ομως θελω να περιμενω λιγο ακομα πριν προβω σε κρισεις (αρνητικες ή θετικες)...

Λοιπόν...
Φίλε ΑΝΩΝΥΜΕ, γινε λιγο πιο σαφης για τη συγχωνευση του βολεϋ του ΑΟΧ και τη σχεση που εχει εν ενεργεια μελος του δ.σ. της ΠΑΕ. Νομιζω πως όλοι θελουμε να μαθουμε περισσοτερα...
Φιλε Ε.Β., αν και συμφωνω μαζι σου για αυτό που ειπες για τον υπ. τυπου, νομιζω οτι ειναι μαλλον ανεφικτο να βγει στην επισημη ιστοσελιδα της ΠΑΕ και να κανει δηλωσεις ότι διαφωνει με την επικειμενη συγχωνευση και ότι θα παραιτηθει. Νομιζω ότι το αντιλαμβανεσαι αυτό, από τη στιγμή μαλιστα που δεν υπαρχει ακομα καμια επίσημη τοποθετηση του προεδρου για την οριστικη εξελιξη του θεματος. Αν γινει κατι τετοιο και δεν βγουνε ολοι από το δ.σ. δημοσια να διαφωνησουν και να παραιτηθουν... τοτε, μαζι σου...

Παντως, επιμενω, οτι εγω αισθανομαι οτι αυτη η ιστορια της συγχωνευσης δε θα προχωρησει...

drakos
Ερασιτέχνης παίκτης

Registered: 1-5-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 3-5-2006 στις 22:30 Απάντηση με παράθεση

ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ den leei ΑΠΟ ΚΟΡΙΝΘΟ.
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΚΥΒΕΡΝΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΒΡΩΜΙΑ.
ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΓΝΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΒΙΩΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ. ΜΑΣ ΑΦΑΙΡΕΣΑΝ 4 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ. ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΙΞΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΙΝΑΜΕ ΑΠΛΟΙ ΘΕΑΤΕΣ. ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΧΑΘΗΚΕ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΥΡΙΑ ΚΟΡΟΠΟΥΛΗ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΘΗΒΑΣ) ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ (ΔΙΟΙΚΗΣΗ) ΜΑΣ ΤΗ ΣΤΗΣΑΝΕ. ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΜΙΛΑΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΞΕΠΟΥΛΗΜΑΤΟΣ?? ΟΤΑΝ Η ΚΥΡΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΤΗΝ FERRARI ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΤΖΙΓΓΕΡ KAI ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΕΙ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ FERRARI ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΚΑΓΚΑΤΣΗ. ΑΣ ΜΗΝ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΚΤΥΛΟ ΜΑΣ. ΟΛΑ ΠΟΥΛΙΟΥΝΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΙ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ ΣΤΟ ΒΩΜΟ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ. ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ. ΜΑΣ ΣΤΕΡΗΣΑΝ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ. ΜΑΣ ΤΟ ΕΚΛΕΨΑΝ. ΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ Δ' ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΟΙ..ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΛΕΨΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ..ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΪΔΑΡΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΛΥΤΕΡΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΑΠΛΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ. ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΣΤΗΜΕΝΗ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΜΕ ΣΑΝ ΜΑΛΑΚΕΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΣΑΣ.
 Σελίδες:  1  2  3  4  ..  9

Go To Top