MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  ..  5  6  7
Συγγραφέας: Θέμα: Μεταγραφες
aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 21-3-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΜΟΝΟ ΧΑΪΔΑΡΙ!!!

Εστάλη στις 18-7-2006 στις 14:12 Απάντηση με παράθεση

Σορι φίλε μου που δεν μπορω να συμμεριστώ την αισιοδοξία σου, αλλα στα παπαρια μου οι λουμπινιες και τα παρασκηνιακα μαγειρεματα του Μητρόπουλου, της παραγκας και του Στοιχηματος. Εμενα με νοιαζει η ομαδα και το τι μπαλα θα βλεπω. Αν ειναι να το κανουν μαγαζακι τους τον ΑΟΧ και να μας διωξουν απο το γηπεδο με τη μπαλα που θα παιζει η ομάδα... Να πανε να κοψουν το λαιμό τους τοτε. Αντε μπραβο...
Εχω αρχισει να ξενερωνω οταν διαβαζω οτι πρεπει να περιμενουμε να μας δωσει δανεικους το Αιγαλεω για να συμπληρωσει η ομάδα το ροστερ της...

ΕΕΕ! ΟΟΟ! ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΙ - ΔΡΟΜΟΚΑΪΤΕΙΟ!!!
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
haidari
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 28-4-2006
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 18-7-2006 στις 17:44 Απάντηση με παράθεση

aox, ο ανώνυμος (αν καταλαβαίνω σωστά ) είναι και αυτός αηδιασμένος από την κατάσταση όπως και εσύ και εγώ και πολλοί άλλοι φίλοι,έχει όμως δίκιο μεταξύ σοβαρού και αστείου ο Μητρόπουλος είναι η μόνη μεταγραφή της ομάδας και από αυτή θα εξαρτηθούν πολλά.
Είιναι πραγματικά κατάντια μετά από μία πολύ καλή πρώτη χρονιά στην Β εθνική να διαλύεις την ομάδα αγωνιστικά και να την παραδίδεις και επίσημα(τα προηγούμενα χρόνια είμασταν απλώς επιβάτες στο τραίνο του παραγκομάστορα) στον εν λόγω κύριο.
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
ΑΝΩΝΥΜΟΣ
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 29-4-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ

Εστάλη στις 18-7-2006 στις 19:50 Απάντηση με παράθεση

ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΑΝΕΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΟΥΣΑΜΕ (ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΤΣΑΣ, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ)
ΚΑΙ ΟΙ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΗΤΑΝ ΑΙΤΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΥΣΙΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ "ΠΗΡΕ" ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΕΛΠΙΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ FORUM ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ ΟΤΙ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΠΑΡΑ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΣΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΤΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ) ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΚΥΡΙΟ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΤΟ ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΣΤΗΝ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΣΤΟ ΧΑΪΔΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΟ
aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 18-7-2006 στις 20:10 Απάντηση με παράθεση

Φίλε ΑΝΩΝΥΜΕ ανοιγεις μεγαλη κουβεντα, ομως μου βαζουν χερι και φωναζουν η γυναικα μου και τα παιδια μου για ... βολτα, οποτε...

Θα επανερθω στο μεγαλο αυτο θεμα αυριο, οπως επισης και στο (πολυ σημαντικο για εμενα) θεμα των δημοτικων εκλογων.
Πανω από όλα ειμαστε Χαϊδαρι, ειμαστε Χαϊδαριωτες και εμενα προσωπικα, δεν με ενδιαφερει μονο ο ΑΟΧ, αλλα κι η πολη μου...
Οποτε, εχουμε μπροστα μας πολλα θεματα για να συζητησουμε...

aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 22-7-2006 στις 15:37 Απάντηση με παράθεση

Παιδιά, δεν ξερω αν το διαβασατε, αλλα κερδισαμε με 5-0 οπως διαβασα στον τυπο μια ομαδα επιλεκτων της Θεσ/νικης.
Η αληθεια ειναι διαφορετικη βεβαια από αυτη που εδωσαν στον τυπο.
Το σκορ του παιχνιδιου ήταν 12-0, ο αντιπαλος ήταν κατι μαυροι παλιοι παιχτες από τη Θεσ/νικη που εχουν ομάδα ανεξαρτητων και μαζευονται και δινουν φιλικα με αλλες ομάδες.

Οσο για τις μεταγραφες, οντως εκλεισαν οι Σαγανας και Τσιτσομητσος.
Τωρα τι θα κανουν αυτοι, αγνωστο...
Ο Σαγανας περυσι ειχε 16 συμμετοχες. Σε 3 παιχνιδια ξεκινησε βασικος κι εγινε αλλαγη και στα 3, ενω στα 13 μπηκε αλλαγη.
Ο Τσιτσομητσος (καλα... αυτος απορριπτεται λογω ονοματος και μονο) περυσι έπαιξε 28 λεπτα μονο, οταν μπηκε αλλαγη στο παιχνιδι κοντρα στον ΠΑΟ.
Τι να λεμε τωρα, οι φετινες μεταγραφες με εχουν κανει να ανησυχω πολυ. Μακαρι να δουμε κατι καλυτερο φετος και οι παιχτες αυτοι να βγουν καλες λυσεις και να βοηθησουν. Αν και εξακολουθω να ειμαι απαισιοδοξος...

xaidariotis
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Διάθεση: ΑΓΡΙΑ!!!!

Εστάλη στις 22-7-2006 στις 20:01 Απάντηση με παράθεση

TΣΙΤΣΟΜΗΤΣΟΣ?????ΧΑ, ΧΑ, ΧΑ, ΧΑ:D:D:D:D
ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΑΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΡΕ????
σκισε Τσιτσομήτσο!!!
ΑΟΧ θυμασαι που κοροιδευες τη συνθεση του Πανηλειακού στην εκδρομή στον Πύργο???

(Θα σας πω ονόματα: Κακαζούκης, Κολοτούρος, Κολόκας, Πελέκης, Καράμπελας... Τι να πω, τα λόγια είναι περιτά. Μιλάμε για κάτι γατάκια, που ούτε στη... Θύελλα Γκρεμού και στη... Σκουριά Λαυρίου δεν παίζουν!!! )

http://www.aokerkyra.com/aok/phpBB/phpBB2/viewtopic.php?t=556&postdays=0&postorder=asc&start=20

Λουσου τα τώρα στη Χαιδαράρα μας:D:D

forum οπαδών ΑΟΧ :

http://haidari.thoforum.com/
aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 23-7-2006 στις 12:07 Απάντηση με παράθεση

Τι να πω ρε φιλαρακο, τα εχω παιξει...
Εχουμε γεμισει ... υπερπαιχτες από Πευκη, Μοσχατο, Αγ. Παρασκευη, Ερμη Κορυδαλλου, Πανθησειακο, Χολαργο και αλλα τετοια... μεγαθηρια του παγκοσμιου ποδοσφαιρου!!!
Και εχεις και τον Μητροπουλο να σου φερνει τον καθε τυχαρπαστο απο το Αιγαλεω που δεν κανει στον Χατζαρα.
ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΙ ΩΣ ΠΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΪΔΑΡΙ;

Μακαρι, μακαρι όλα αυτα που λεμε τωρα να αποδειχτουν ψεματα και τα παιδια αυτα να βοηθησουν την ομάδα.
Απλά, δεν μπορω με τιποτε να ειμαι αισιοδοξος...

aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 2-8-2006 στις 11:25 Απάντηση με παράθεση

Παρτε μια ακομα μεταγραφαρα μαγκες. Την εγραφαν οι εφημεριδες σημερα...
Πηραμε τον ΤΣΕΚΙΤΣΙΔΗ από τον ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ!!!!!
Φυσικα το Αιγαλεω μας τον εστειλε κι αυτον τον υπερπαιχτη. Μετα λοιπόν από τους παιχταραδες από τα τοπικα της Αθηνας και του Πειραια, τωρα πηραμε σβαρνα και τα τοπικα των Σερρων και της Μακεδονιας... Αν προσθεσεις σε αυτους τους παιχταραδες και τον τεραστιο... ΤΣΙΤΣΟΜΗΤΣΟ που θα παρουμε από το Αιγαλεω... Το μονο που μας σωζει ειναι να ερθει ο Σαγανας μπας και βρουμε κανα σεντερ φορ γιατι αλλιως γκολ θα βαζουμε με το σταγονομετρο...

Τι να πω ρε παιδια... Δεν εχω λογια...

nikgrs
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 8-6-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 4-8-2006 στις 08:00 Απάντηση με παράθεση

Pantos to 22 pou evale tin gkolara pou perase oli tin AEK , itan ola ta lefta. (Danikos apo to Aigalew) kai to 7 pou pirame apo tin pefki kalos einai . Pantos korufaios olwn o Lampropoulos.
Auto einai magges to sunxrono podosfairo. Ftiaxneis paixtes kai tous poulas kai vgazeis esoda....

Balodimas
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 11-4-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 4-8-2006 στις 09:52 Απάντηση με παράθεση

Για μια ακόμα φορά, έχοντας δει το χθεσινό παιχνίδι με την ΑΕΚ, αποδεινύεται ότι δεν πρέπει σε καμία περίπτωση, ούτε να θριαμβολογούμε, ούτε να καταστροφολογούμε προτού δούμε τους παίχτες μέσα στο γήπεδο να παίζουν. Οι νέοι παίχτες που πήρε η ομάδα μας φέτος, έπαιξαν χθες καταπληκτικά, κόντρα σε πολυδιαφημισμένους αντιπαλους και πήραν μια δικαιότατη νίκη. Πολλά συγχαρητήρια ανήκουν στον προπονητή και στον γυμναστή για αυτό το σύνολο που παρουσίασαν και που μας άφησε πολλές ελπίδες για τη συνέχεια.

Μετά τον αγώνα είδα τον Βασίλη τον Πλιάτσικα στα αποδυτήρια και εκτός από τον προβληματισμό που είχε για τη δική τους άσχημη εμφάνιση, είχε μείνει έκπληκτος από το πόσο καλή ήταν η εμφάνιση του ΑΟΧ. Εφημερίδες βέβαια δεν έχω διαβάσει ακόμα για να δω τι γράφουνε, όμως μάτια έχω και ξέρω τι είδα.

Απλά, δεν πρέπει να ενθουσιαζόμαστε, και να πετάμε στα σύννεφα. Η ομάδα θέλει ακόμα πολύ δουλειά, ώστε οι νέοι παίχτες να ενσωματωθούν στο σύνολο και να είμαστε αξιόμαχοι στη συνέχεια. Το φιλικό της Κυριακής με την Προοδευτική θα είναι ένα καλό τεστ να δουμε σε τι επίπεδο βρισκόμαστε κόντρασε έναν αντίπαλον της κατηγορίας μας.

Τέλος, να αναφέρω και κάτι που δε μου άρεσε χθες. Η συμπεριφορά του Τουρνά χθες ήταν πολύ περίεργη. Ο πολύ καλός κατά τα άλλα παίχτης, γκρίνιαζε συνεχώς σε συμπαίχτες, διαιτητή και αντιπάλους με αποκορύφωμα τη φάση του 1ου γκολ, όπου όλοι οι παίχτδες πανηγύριζαν και αυτός ήταν έτοιμος να τσακωθεί με συμπαίχτη του γιατι δεν του είχε δώσει τη μπάλα προτύτερα. Ηταν κάτι που έκανε άσχημη εντύπωση, όχι μόν ο σε εμένα, αλλά και σε όλους όσους βλέπαμε το παιχνίδι χθες μαζί.

Σταύρος Μπαλοδήμας.
nikgrs
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 8-6-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 5-8-2006 στις 10:34 Απάντηση με παράθεση

file stavro,
rwtisa kai ema8a gia tin sumperifora tou Tourna (ton 3ereis kalutera vevaia apo ton ka8ena) kai opws grafeis, tin eipe se ena neo sumpaixti tou giati den tou edwse tin mpalla protutera. To paidi einai Olympiakos kai i8ele na valei kai autos ena goal (to dikaioutan pisteuw). Pantos meta ton agona pou tou to eipan to pws fanike stin kerkida apantise oti ekane la8os.

Tin kuriaki na doume ti 8a ginei pou paizoume me tous 3ulokopous kai eimai sugouros 100% oti 8a ginei sura3i apo tous paixtes mas gia to antia8litiko paixnidi tis proodeftikis.....

Opote rantevou sto gupedo !!!!!!

haidarifc
Ερασιτέχνης παίκτης

Registered: 12-8-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 12-8-2006 στις 15:09 Απάντηση με παράθεση

Καλά από μετεγγραφές χορτάσαμε φέτος. Δεν είμαι πάντως τόσο απαισιόδοξος καθώς πιστεύω ότι ομάδες σαν και εμάς καλό είναι να παίρνουν παίκτες μικρούς που διψάνε για διακρίσεις. Αλλά η αλήθεια είναι ότι το παρακάναμε φέτος!! :) Ανανέωσε και ο Φρίμπονγκ για 3 χρόνια νομίζω. Το διάβασα χθες.
 Σελίδες:  1  ..  5  6  7

Go To Top