MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Ψηφοφορία: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟ;
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ------------------------------------- 7 (35.00%)
ΤΣΑΤΣΑΜΠΑ ------- 1 (5.00%)
ΣΕΛΕΚΟ ----------------- 3 (15.00%)
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟ ------- 1 (5.00%)
ΛΥΜΠΕΡΗ ------- 1 (5.00%)
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ ------------------------------------- 7 (35.00%)
ΒΙΤΣΑ -- 0 (0%)
ΚΩΤΑΤΗ -- 0 (0%)

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3  ..  5
Συγγραφέας: Θέμα: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟ;
aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 21-3-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΜΟΝΟ ΧΑΪΔΑΡΙ!!!

Εστάλη στις 20-7-2006 στις 19:38 Απάντηση με παράθεση
ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟ;

Παιδιά, οι εκλογές έχουν πολυ ψωμι... Θα πεσουν παρα πολλά γελια μεχρι τον Οκτωβρη με όλους αυτούς που ζητανε την ψηφο μας και υποσχονται να φτιαξουν το Χαϊδαρι...

Επομένως, ετσι για να τους τη σπασουμε, εγω λεω να αρχιζουμε από τωρα να φτιαχνουμε κλιμα και να κανουμε τη δικη μας μικρη ψηφοφορία για τον Δημαρχο...

ΔΩΣΤΕ ΚΑΙ ΣΩΣΤΕ, ΕΔΩ Ο ΚΑΛΟΣ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ...

Τέλος παντων, για λογους που εχω ξαναπει, εγω θα το ριξω στον Μαραβελια...

Υ.Γ. Πολύ σωστή και σοβαρη η τοποθετηση του Μπαλοδημα στο topic των διοικητικων. Σοβαρός και μετρημενος. Α, και πολύ σωστό αυτό που είπε για τη διάδοση του φορουμ. Ο ανθρωπος εχει δικιο, πρεπει μα το διαδωσουμε οσο μπορουμε. Ετσι η φωνη μας θα αποκτησει μεγαλυτερη δυναμη και θα μας δινουν σημασία. Και οι Μητροπουλοχαντζηδες και οι δημαρχαιοι...

ΕΕΕ! ΟΟΟ! ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΙ - ΔΡΟΜΟΚΑΪΤΕΙΟ!!!
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
Balodimas
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 11-4-2006
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 21-7-2006 στις 19:48 Απάντηση με παράθεση

Από ότι φαντάζεστε κι εσείς, είναι μάλλον περιττό να αναφέρω ποιον θα ψηφίσω για δήμαρχο...

Πάντως είναι πολύ ενδιαφέρουσες και έξυπνες όλες οι ψηφοφορίες του forum και, αν μη τι άλλο, δείχνουν το υψηλό επίπεδο που έχουν οι φίλαθλοι της ομάδας μας και τον πολύ σωστό τρόπο που διαχειρίζονται πολλά και σοβαρά θέματα, όπως είναι κι αυτό των δημοτικών εκλογών.

Σταύρος Μπαλοδήμας.
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
Nedelkovic
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 23-3-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 16-9-2006 στις 12:18 Απάντηση με παράθεση

ΣΕΛΕΚΟΣ!!:cool::cool::cool::cool::cool:

ΧΑΙΔΑΡΙ ΓΕΡΑ ΣΤΟY ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΑ!
vaggos
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 22-3-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 17-9-2006 στις 18:23 Απάντηση με παράθεση

σελεκ.εσεις τι λετε αν βγει βοηθει τον αοχ η οχι;εγω λεω ναι

HAIDARI UBER ALLES!
Nedelkovic
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 23-3-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 18-9-2006 στις 19:00 Απάντηση με παράθεση

σελεκο θεε παρε την παε!!!:cool::D:cool:

ΧΑΙΔΑΡΙ ΓΕΡΑ ΣΤΟY ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΑ!
aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 19-9-2006 στις 14:57 Απάντηση με παράθεση

Nα λοιπόν που αρχίζουμε να σχολούμαστε και πάλι με την καυτη πατατα των εκλογων!!!
Το γκαλοπ καλα πάει, απλά ηλπιζα σε μεγαλυτερη συμμετοχη. Παντως ποτε δεν ειναι αργα, όσοι από τους παλιους φίλους της παρεας θελουν να "ξαναθυμηθουν" την παρεα μας, ας το κανουν κι ας μας πουν τη γνωμη τους.

Εγω, αν και λογω δουλειας θα λειψω για πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα από το Χαϊδαρι (μενω στην Ηλεια πλεον), ψηφιζω στο Χαϊδαρι και φυσικα τον Οκτωβρη θα ερθω για να ψηφισω και τις δυο Κυριακες.
Θα ξεκινησω λοιπόν μια ψιλοκριτικουλα για τους υποψηφίους (παντα συμφωνα με την προσωπική μου γνωμη).

Ο Μαραβελιας (τον οποίον και θα ψηφισω) θεωρω ότι είναι ο καταλληλοτερος για να γίνει δημαρχος αυτη τη συγκεκριμενη χρονικη στιγμη. Ειναι νεος, σπουδαγμενος, σοβαρος, αναγνωρισιμος, χαμηλων τονων, φίλαθλος (οχι σαν το Σελεκο βεβαια) δεν εχει αντιπαθειες και εχει και καποιους ανθρωπους στο ψηφοδελτιο του (που προερχονται από την ομάδα, ξερουμε ποιους) τους οποιους συμπαθω. Συν τοις αλλοις, ηρθε η ωρα πιστευω για αλλαγη στο δημο, μετα από 24 χρονια που ηταν οι ιδιοι. Ασε που επειδη ο Μαραβελιας ειναι ΝΔ, και η κυβερνηση ειναι ΝΔ, υπαρχει η πιθανοτητα να γινουν εργα στο Χαϊδαρι, οπως ειχε γινει επι Ντηνιακου τη δεκαετια του '80.

Ο Τσατσαμπας είναι για εμενα ο "συνεχιστης" της δυναστειας Ντηνιακου. Επι 10 χρονια συνεργατης του, αντιδημαρχος 8 χρονια, το δεξι του χερι, ο yesman του Ντηνιακου. Χαμηλων τονων, δεν τον γνωριζει πολυ ο κοσμος. Μονο και μονο για το παρελθον του στο πλευρο του Ντηνιακου, τον απορριπτω.

Ο Σελεκος, ειναι κομμουνιστης, ειναι πολυ προοδευτικος ανθρωπος, ειναι φίλαθλος της ομάδας (πιο πολυ από τον Μαραβελια) και μου ειναι πολυ συμπαθης. Τον θεωρω ανθρωπο με δυνατοτητες, αγνο φίλαθλο, ομως για να προσφερει στην πολη, θεωρω πως δε θα μπορεσει να κανει τοσα πολλα οσα ο Μαραβελιας, γιατι ειναι περιχαρακωμενος στις κομματικες παρωπιδες του ΚΚΕ, και οι σχεσεις του με την κεντρικη πολιτικη εξουσια θα ειναι συνεχεια τεταμενες. Το αποτελεσμα; Το Χαϊδαρι θα ειναι σε μια τετοια περιπτωση συνεχεια στην απ' εξω.

Ο Σπηλιοπουλος, ειναι μια περιεργη περιπτωση. Ρε παιδια, ο ανθρωπος αυτός, δουλευει; Τι δουλεια κανει; Γιατι αν αληθευει ότι ειναι πατωματζης, τοτε πως αντεχει για 3η συνεχόμενη φορα να κανει εναν τοσο ακριβο προεκλογικο αγωνα; Που βρισκει τοσα λεφτα; Μιλαμε για πολλες χιλιαδες ευρω!!! Μου ειναι αντιπαθης, ετσι που τον βλεπω με το μουστακι του, μου θυμιζει κατι πασοκους της κλαδικης της δεκαετιας του '80. Θεωρω ότι δεν εχει να δωσει τιποτε στην πολη.

Ο Λυμπερης, ειναι μαλλον μια περιεργη περιπτωση. Δεν τον ξερω, αλλαδε μου φαινεται για σοϊ ανθρωπος. Τοσες φορε υποψηφιος, δε βαρεθηκε; Αφου δε βγαινει και ο κοσμος του εχει δειξει επανειλλημενα ότι δεν τον ψηφιζει. Γιατι ταλαιπωριεται και ταλαιπωρει κι εμας;

Ο Βιτσας, ανηκει στον ΣΥΝ, και παει για να παρει το 3% που του αναλογει. Ουτε θετικη, ουτε αρνητικη γνωμη εχω για αυτόν.

Ο Πανόπουλος, ανήκε από ότι ξερω (ο πατερας του δηλαδη) παλια στην... ΝΔ, ΔΗΑΝΑ (Στεφανοπουλος), ΠΟΛΑΝ (Σαμαρας), μετα κατεβηκε με τον Ντηνιακο (ΠΑΣΟΚ) και τωρα κατεβαινει μονος του, να ... σωσει το Χαϊδαρι!!! Τι να πω, μια από εδω, μια από εκει, μια παραπερα, όλο και αλλαζει πλευρα το παιδι. Τι να πω, εμενα δεν μου φαινεται για πολυ αξιοπιστος καποιος που αλλαζει στρατοπεδα σαν τα πουκαμισα. Στο χωριο μου, αυτους τους λεμε "κωλοτουμπες". Δεν τον ξερω, αλλα ειναι κριμα ενα νεο παιδι, να φερεται πολιτικα σαν καιροσκοπος.

Τέλος, ο Κωτατης, ειναι καποιος που δεν τον ξερει κανεις. Εχει πλουσιο βιογραφικο, αλλα ο τυπος "δεν υπαρχει" στο Χαϊδαρι. Ελειπε στο εξωτερικο και ηρθε τωρα για να... γινει δημαρχος... Τι να πω...

Ελπιζω να ψηφισουμε όλοι με γνωμονα το συμφερον της πολης μας και να επιλεξουμε τον καλυτερο.
Μια συζητηση πανω σε αυτό το θεμα θα ηταν πολυ ενδιαφερουσα, γιατι αν περιμενουμε από την ομάδα... Βρασε ρυζι...

theooo
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 16-9-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ

Εστάλη στις 20-9-2006 στις 22:51 Απάντηση με παράθεση

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΟΤΙ Ο ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΗΓΕ ΦΕΤΟΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΧΙΟ;

ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΜΕΝΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 6000 ΧΙΩΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΥΧΑΙΟ...
Balodimas
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 28-9-2006 στις 18:38 Απάντηση με παράθεση

Φίλε theooo, ναι είναι αλήθεια αυτό που γράφεις παραπάνω. Πού είναι το κακό όμως;

Κι εγώ πήγα στην Πύλο, κι εσύ φαντάζομαι κάπου αλλού. Σίγουρα η χιώτικη "παροικία" στο Χαϊδάρι είναι πολυπληθής, όμως εσύ θα ψήφιζες ποτέ για δήμαρχο κάποιον μόνο και μόνο επειδή θα τον είχες δει για διακοπές στην ιδιαίτερή σου πατρίδα;
Είμαι σίγουρος (όχι μόνο εσύ, αλλά και πολλοί άλλοι σε αυτή την παρέα) ότι άλλα στοιχεία θα λάμβανες υπ' όψιν σου πριν ψηφίσεις.

Νομίζω ότι, μιας και είμαι υποψήφιος με τον Δημήτρη Μαραβέλια, δε χρειάζεται να αναφέρω τα στοιχεία αυτά. Γνώμη, μνήμη και κρίση έχουν όλοι, ας πράξει ο καθένας όπως θεωρεί ότι είναι το σωστό.
Σταύρος Μπαλοδήμας.
theooo
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 28-9-2006 στις 20:28 Απάντηση με παράθεση

ΦΙΛΕ ΜΠΑΛΟΔΗΜΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΛΑΒΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΥΠΟΨΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥ ΠΗΓΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.
ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΝΩΜΗ,ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΚΡΙΣΗ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ.

Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ΕΝΟΨΕΙ ΕΚΛΟΓΩΝ.
ΙΣΑ ΙΣΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ (ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...) ΑΝ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ.

Υ.Γ.ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...
Balodimas
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 28-9-2006 στις 23:29 Απάντηση με παράθεση

Φίλε theooo, φυσικά και κατάλαβα το αστείο σου και φυσικά, σε καμία περίπτωση δεν πήρα προσωπικά το σχόλιό σου. Αν είναι ποτέ δυνατόν. Φυσικά και δεν παρεξηγήθηκα και για να σου το αποδείξω, σου λέω ότι κι εγώ ψάχνω εισιτήριο για το πλοίο για Χίο μέχρι τις ... εκλογές!!! Τι λες; Προλαβαίνω;
theooo
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 1-10-2006 στις 21:58 Απάντηση με παράθεση

ΚΩΤΑΤΗΣ ΚΑΙ ΤΣΑΤΣΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ....

ΡΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ;ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΤΕ;ΓΙΑ ΑΦΡΙΚΑΝΟΥΣ ΙΘΑΓΕΝΕΙΣ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΤΕ;
ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΘΥΜΗΘΗΚΑΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ;ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΚΩΤΑΤΗΣ ΡΩΤΗΣΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΗΞΕΡΕ!ΕΙΧΕ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ LAPTOP ΜΑΖΙ ΤΟΥ...ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΚΑΝΤΕΜΗΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΑΜΕ!!!
stavrakas
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 13-9-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 2-10-2006 στις 08:08 Απάντηση με παράθεση

ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΨΗΦΙΖΩ ΣΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ.....(ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ)

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΨΗΦΙΖΑ, ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΨΗΦΙΖΑ ΣΕΛΕΚΟ.....

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ....ΑΛΛΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΠΛΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.....

ΟΧΙ ΣΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΟΠΩΣ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ.....ΟΥΣΤ!!!!

ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ο ΤΣΙΤΣΟΜΗΤΣΟΣ......ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΑΑΑΑ

stavrakas
theooo
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 2-10-2006 στις 20:29 Απάντηση με παράθεση

VOTE TSITSOMITSOS FOR MAYOR...WITHOUT LAPTOP....
theooo
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 4-10-2006 στις 00:16 Απάντηση με παράθεση

ΟΠΟΤΕ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΕΦΤΩ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΚΑΙ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟ.
ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΟΤΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΣΗ ΤΟΥ,ΑΛΛΑ Ο ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ;ΜΟΝΙΜΟΣ ΣΤΟ ΤV MAGIC (ΕΝΣΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ; ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΚΕΡΑΗΛΙΔΗ ΣΤΟ EXTRA.ΠΡΟΧΘΕΣ ΔΕΙΧΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ.

ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ....ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ;
ΜΕ ΠΟΙΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΠΙΛΕΧΘΗΚΑΝ;
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Ο ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙ;

ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ;ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗΣ..ΓΙΑΤΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ(ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ) ΚΑΙ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ(ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ) ΜΟΝΟ ΑΝΑΓΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ...
aox
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 4-10-2006 στις 08:12 Απάντηση με παράθεση

Σωστός ο theooo. Εγω παντως, θα ανεβω Χαιδαρι για τις εκλογες. Θα το ριξω στον Μαραβελια, επειδη θελω αλλαγη καποια συτιγμη μετα από 25 χρονια στο Χαϊδαρι. Κι επειδη τον γουσταρω αρκετα και πρεπει να ειναι και καλο παιδι, θα ψυφισω τον Μπαλοδημα, λογω ομάδας...

Σελίδες:  1  2  3  ..  5

Go To Top