MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Ψηφοφορία: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟ;
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ------------------------------------- 7 (35.00%)
ΤΣΑΤΣΑΜΠΑ ------- 1 (5.00%)
ΣΕΛΕΚΟ ----------------- 3 (15.00%)
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟ ------- 1 (5.00%)
ΛΥΜΠΕΡΗ ------- 1 (5.00%)
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ ------------------------------------- 7 (35.00%)
ΒΙΤΣΑ -- 0 (0%)
ΚΩΤΑΤΗ -- 0 (0%)

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3  4  5
Συγγραφέας: Θέμα: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟ;
haidari
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 28-4-2006
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 4-10-2006 στις 11:25 Απάντηση με παράθεση

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΓΙΑ ΠΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΧΙΛΙΕΣ ΔΥΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΛΕΝΕ.
ΤΣΑΤΣΑΜΠΑΣ: Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚΟΕΞΑΡΤΩΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΠΙΟΝΙ ΤΟΥ ΝΤΗΝΙΑΚΟΥ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΑΡΠΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΜΠΕΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΛΙΝΑΓΩΓΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΣΟΚΟΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΑΘΛΙΑ ΣΕ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ.
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ: ΣΤΗΝ ΑΦΙΣΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΧΑΙΔΑΡΙΩΤΙΚΟΣ ΛΑΟΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΕΙ ,ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΧΝΑΕΙ ΤΙΣ ΡΕΜΟΥΛΕΣ- ΚΟΜΠΙΝΕΣ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΓΟΠΟΤΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ .
ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΜΟΝΟ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΟΤΑΝ ΣΑΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΗΝΥΣΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΟΙ ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΤΩΝ ΕΡΓΟΛΑΒΩΝ?
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ:ΒΟΛΕΜΕΝΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΕ ΚΡΑΤΙΚΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΕ ΑΡΧΑΙΕΣ ΙΔΕΕΣ ΤΟΥ 1980 ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΓΑΡΕΙΑ ΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΘΕΣΗ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΜΕ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΛΑΜΟΓΙΑ ΟΠΩΣ Ο ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ(ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΕΡΚΕΤΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ) ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΣΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
ΚΩΤΑΤΗΣ:ΜΑΛΟΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΗ ΘΩΔΗ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΙΣ ΑΦΙΣΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΑΠΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑΜΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ.ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕΣ ΑΥΤΟΝ ΚΥΡΙΕ ΜΠΕΝΕΑ?
ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...................ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΧΡΟΝΟ
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
nikgrs
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 8-6-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 4-10-2006 στις 12:06 Απάντηση με παράθεση

re file , esu telika poion 8a psifiseis ????? eisai haidariotis i eisai haidariotis e3 apostasews......

theooo
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 16-9-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ

Εστάλη στις 4-10-2006 στις 13:50 Απάντηση με παράθεση

ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜ.ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΤΑΤΗ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΤΟΥ,ΜΠΡΟΣΤΑ-ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΗΣ ΑΕΚ ΜΕ ΥΠΟΣΗΜΕΙΩΣΗ......Η ORIGINAL ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΜΑΣ

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΤΤΕΥΟΥΝ...ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΣΧΟΛΙΟ...Η ORIGINAL ΤΟ ΞΕΡΕΙ;
Balodimas
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 11-4-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 4-10-2006 στις 14:19 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by haidari
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΓΙΑ ΠΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΧΙΛΙΕΣ ΔΥΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΛΕΝΕ.
ΤΣΑΤΣΑΜΠΑΣ: Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚΟΕΞΑΡΤΩΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΠΙΟΝΙ ΤΟΥ ΝΤΗΝΙΑΚΟΥ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΑΡΠΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΜΠΕΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΛΙΝΑΓΩΓΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΣΟΚΟΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΑΘΛΙΑ ΣΕ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ.
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ: ΣΤΗΝ ΑΦΙΣΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΧΑΙΔΑΡΙΩΤΙΚΟΣ ΛΑΟΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΕΙ ,ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΧΝΑΕΙ ΤΙΣ ΡΕΜΟΥΛΕΣ- ΚΟΜΠΙΝΕΣ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΓΟΠΟΤΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ .
ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΜΟΝΟ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΟΤΑΝ ΣΑΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΗΝΥΣΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΟΙ ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΤΩΝ ΕΡΓΟΛΑΒΩΝ?
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ:ΒΟΛΕΜΕΝΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΕ ΚΡΑΤΙΚΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΕ ΑΡΧΑΙΕΣ ΙΔΕΕΣ ΤΟΥ 1980 ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΓΑΡΕΙΑ ΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΘΕΣΗ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΜΕ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΛΑΜΟΓΙΑ ΟΠΩΣ Ο ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ(ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΕΡΚΕΤΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ) ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΣΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
ΚΩΤΑΤΗΣ:ΜΑΛΟΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΗ ΘΩΔΗ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΙΣ ΑΦΙΣΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΑΠΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑΜΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ.ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕΣ ΑΥΤΟΝ ΚΥΡΙΕ ΜΠΕΝΕΑ?

Χωρίς να θέλω να σχολιάσω τα λεγόμενα του φίλου, δεν μπορω παρά να πω ότι θεωρώ λιγάκι μηδενιστικά και απαξιωτικά τα παραπάνω σχόλια. Σε όλες τις δημοτικές παρατάξεις υπάρχουν σοβαροί και άξιοι άνθρωποι, με όρεξη να να προσφέρουν στην πόλη. Με κάποιους θα συμφωνούμε και με κάποιους θα διαφωνούμε. Δε συμφωνώ με χαρακτηρισμούς ανθρώπων, ειδικά όταν αυτοί γίνονται ανώνυμα, χωρίς αποδείξεις, από το διαδίκτυο. Προσωπικά, εγώ γράφω εδώ επώνυμα, δε θεωρώ ότι ανήκω στην κατηγορία των "λαμόγιων συνεργατών του Μαραβέλια" και ούτε θεωρώ πως κάποιος συνυποψήφιος μου (με όποιον συνδυασμό και αν κατεβαίνει στις εκλογές) είναι "λαμόγιο" αν δεν μπορώ να το αποδείξω.
Εγώ εκτίθεμαι στις εκλογές γιατί πιστεύω στις ιδέες και στο όραμα ενός νέου ανθρώπου, πιστεύω ότι προσωπικά έχω πολλά να προσφέρω στο Χαϊδάρι και πιστεύω ότι υπάρχουν κι άλλοι άνθρωποι σαν κι εμένα που θα με εμπιστευτούν. Αν πετύχω στο στόχο μου, καλώς και θα κάνω ότι περνά από το χέρι μου για να βοηθήσω την πόλη μας. Αν όχι, πάλι καλώς, θα βοηθάω όσο μπορώ αυτούς που θα εκλεγούν, όποιοι κι αν είναι αυτοί, για να κάνουν την πόλη μας καλύτερη και πιο ανθρώπινη.
Φυσικά, κάθε ένσταση στα παραπάνω είναι καλοδεχούμενη και ευπρόσδεκτη. Τα μέλη αυτής της συντροφιάς, έχουν δείξει εδώ και πολύ καιρό υψηλό επίπεδο και μπορούν να γίνουν πολύ σοβαρές και εποικοδομητικές συζητήσεις εδώ, ανεξαρτήτως θέματος.
Σταύρος Μπαλοδήμας.
vaggos
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 22-3-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 5-10-2006 στις 22:09 Απάντηση με παράθεση

ολες αυτες τις αφισες να δω αν θα τις μαζεψουνε μετα τις εκλογες

HAIDARI UBER ALLES!
stavrakas
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 13-9-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 6-10-2006 στις 08:27 Απάντηση με παράθεση

ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ vaggo.....

ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΓΕΜΙΣΕΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ.....ΟΥΣΤ!!!!!

ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΡΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ.....ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΣΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΤΙΠΟΤΑ......ΟΥΣΤΤΤΤΤ.

ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΧΑΙΔΑΡΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΔΙΠΛΟ ΣΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ!!!!! (ΚΑΙ ΤΟ Χ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ?)

stavrakas
theooo
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 6-10-2006 στις 18:34 Απάντηση με παράθεση

...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ...ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΝΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ...ΦΤΑΝΕΙ!

ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΠΡΑΣΙΝΟ,ΔΕΝΤΡΟΦΥΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑΙΑ..
ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...

ΑΛΛΟΣ ΠΟΛΥ ΑΛΛΟΣ ΛΙΓΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΣΚΟΥΠΙΔΑΡΙΟ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΑΦΙΣΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΔΕΝΤΡΑ.
ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΔΕΝ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΡΕΕΕΕ...

Ο ΚΩΤΑΤΗΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΕΙ(ΠΟΣΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...)
ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ STAND ΟΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΙΣ ΑΦΙΣΕΣ ΤΟΥ,ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΠΛΑΣΙΕΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ!ΤΟΣΟ ΧΡΗΜΑ;;;ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΤΣΑΤΣΑΜΠΑΣ-ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΛΟΓΙΕΣ(ΕΠΙΤΑΓΕΣ) ΤΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΤΟΥΣ!!!
ΠΑΡΑΞΕΝΟ...

ΚΥΡΙΟΙ Η ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ!!!ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ!!!!
haidari
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 28-4-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 6-10-2006 στις 19:09 Απάντηση με παράθεση

nikgrs το πρόβλημα το δικό σου εστιάζεται μόνο στο τι θα ψηφίσει κάποιος?εκεί τελειώνουν και αρχίζουν όλα? Το γεγονός ότι η πόλη μας βρίσκεται 30 χρόνια πίσω δε σε προβληματίζει ,είσαι ικανοποιημένος με το γεγονός ότι όμοροι δημοι με μεγαλύτερα προβλήματα με λιγότερα εισοδήματα και με ανύπαρκτες προοπτικές μας έχουν αφήσει τουλάχιστον μια δεκαετία πίσω δε σε προβληματίζει?Είσαι ικανοποιημένος από αυτό που βιώνεις καθημερινά στο χαιδάρι?
Ξαναλέω ρίξε μια ματιά στα ψηφοδέλτια που ήδη έχουν κυκλοφορήσει δες ποιοι είναι αυτοί που ζητούν την ψήφο μας και τι έχουν προσφέρει πραγματικά στην πόλη όχι τι λένε ότι έχουν προσφέρει , παρά πολλοί από αυτους είναι χρόνια που ανακατεύονται και έχουν παρελθόν για να τους κρίνεις σωστά.
Αν τώρα ενοχλούν τα γραφόμενα μου και τα λεγόμενα πολλών στο χαιδάρι είναι πρόβλημα δικό τους ,αυτοί έχουν επιλέξει να εκτεθούν σε αυτού του είδους τη διαδικασία και θα ακούν αυτά που λέγονται καλά ή άσχημα μέχρι και προσβλητικά.Τέλος μην ξεχνάς ότι είμαστε χωριό τίποτα δε μένει κρυφό και κανείς στο απυρόβλητο,όσο για το αν είμαι χαιδαριώτης μεγάλωσα και συνεχίζω να μένω στο κεντρικότερο σημείο του χαιδαρίου πάνω στην καραισκάκη στις καφετέριες.
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ:Εχω γράψει πάρα πολλα σε προηγούμενες συζητήσεις.
ΣΕΛΕΚΟΣ: Οχι σε όλα αρνητικώς λόγω κόμματος στα πάντα.
ΛΥΜΠΕΡΗΣ:Μα δε βαρέθηκε? Μάλλον πυροβολημένος με τα εκλογικά.
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ:Με καλή θητεία στο δήμο αγαπητός στον κόσμο, οργανωτικός με μεγάλο μίσος απο τους οργανωμένους δεξιούς και πασόκους (καλός λόγος να τον ψηφίσει κάποιος) δεν γνωρίζουμε τι μπορεί να κάνει αυτός και οι συνεργάτες του και τι είναι διατεθειμένος να κάνει. Μπορεί και υπάρχει φως στο τουνελ.
ΒΙΤΣΑΣ:Καλή η αφίσα στην ιερά οδό.
balodimas καλή επιτυχία στις εκλογές εισαι από τους λίγους που βλέπουμε κάθε μέρα στο χαιδάρι
και τουλάχιστον γνωρίζουμε ότι έχεις διάθεση να ασχοληθείς και δε γεμίζεις απλά το ψηφοδέλτιο άσχετα με το αν εκλεγείς ή όχι .
Ο προβληματισμός μας γίνεται όχι για το ποιον θα ψηφίσουμε αλλά τουλάχιστον ξέρουμε γιατί θα ψηφίσουμε κάποιον είτε είναι καλός είτε κακος .
nikgrs
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Member Is Offline

Εστάλη στις 8-10-2006 στις 08:55 Απάντηση με παράθεση

file haidari,
edw ginetai ena poll me to ti 8a psifisei o ka8enas kai tis apopseis tou gia ton ka8e sundiasmo. Esu o idios eipes oti : "Το γεγονός ότι η πόλη μας βρίσκεται 30 χρόνια πίσω δε σε προβληματίζει ,είσαι ικανοποιημένος με το γεγονός ότι όμοροι δημοι με μεγαλύτερα προβλήματα με λιγότερα εισοδήματα και με ανύπαρκτες προοπτικές μας έχουν αφήσει τουλάχιστον μια δεκαετία πίσω δε σε προβληματίζει?Είσαι ικανοποιημένος από αυτό που βιώνεις καθημερινά στο χαιδάρι?"
Egw ta gnorizw ola auta kai ta viwnw (eimai 30 etwn) kai giauto eipa tin apopsi mou gia tsatsampades ktl kai oti 8elw na dw KATI KAINOYRGIO , diladi MARAVELIA . Episis epsa3a na vrw ti eixes pei paliotera gia to "lamogio" ton Karaviti alla kai pali den vrika tipota. Suni8izeis episis na les "Εχω γράψει πάρα πολλα σε προηγούμενες συζητήσεις", alla na 3ereis oti kanenas mas den 8umatai ti eixe grapsei o allos pio pallia. Kai kati akoma, san Haidariotis kai opodos tis omadas mas , 8ewrw oti einai ntopi sou na vrizeis opoiondipote o opoios exei foresei tin fanela tis omadas mas kai tis e8nikis ellados ........(den lew olumpiakou-aek giati mporei na eisai Pao) . Auta egw pisteuw kai perimenw kai na peis ti 8a psifiseis (apo ta legomena sou katalava oti eisai me ton maravelia) alla kai na tekmiriwneis oti grafeis .........

theooo
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 8-10-2006 στις 12:15 Απάντηση με παράθεση

ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΦΟΡΕΣΕΙ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΤΟΝ ΑΠΑΛΑΣΣΕΙ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΡΙΤΙΚΗ,ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ!!!

nikgrs,ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΔΕΣ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ POST ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ(ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ) ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ.

ΑΝ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ Ο,ΤΙ ΤΥΠΟΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΣΑΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ.

ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΡΙΤΙΚΗ...ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ!!!
xaidariotis
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 21-3-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΑΓΡΙΑ!!!!

Εστάλη στις 8-10-2006 στις 16:10 Απάντηση με παράθεση

ο Balodimas καλός είναι, και φανατικός οπαδός της ομάδας ,αλλά αν εκλεγεί και "βαράει προσοχές" στον Μαραβέλια όπως έκανε και με τον Χατζή εμένα δεν μου κάνει!
Γιατί όπως η "ιδέα ΑΟΧ" ανήκει στους φιλάθλους της πόλης και όχι στον εκάστοτε πρόεδρο έτσι και ο Δήμος (και οι δημοτικοί συμβουλοι) ανήκει στους πολίτες και όχι στο Δημαρχο. Δε σε ψηφίζουμε για να γίνεις yesman σε καθε μαλακία που σε βάζουν να υπογράψεις. Αλλιώς αντε να βάλεις υποψηφιότητα στην Κόρινθο;)

forum οπαδών ΑΟΧ :

http://haidari.thoforum.com/
Balodimas
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 11-4-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 8-10-2006 στις 18:53 Απάντηση με παράθεση

Φίλε ΧΑΪΔΑΡΙΩΤΗ, χαίρομαι για την "πάσα" που μου κάνεις, λυπάμαι όμως πραγματικά αν νομίζεις ότι 3 χρόνια στην ομάδα ήμουν μόνο για να "βαράω προσοχές στον Χαντζή".

Εχω λοιπόν να σου διευκρινίσω τα εξής:
Αν θεωρείς πως, ότι γινόταν στην οντότητητα που λέγεται ΑΟΧ τα 3 τελευταία χρόνια, οφείλεται στον Χαντζή, σου λέω τότε, ότι δεν έχεις ιδέα για το τι γινόταν στην ομάδα πραγματικά. Ο Τάσος Χαντζής, τον οποίον αγαπώ και εκτιμώ, με τα όποια ελλατώματά του, δεν ασχολιόταν καθόλου με το κομμάτι της ομάδας το οποίο βλέπανε όλοι οι Χαϊδαριώτες καθημερινά. Ο Χαντζής και γενικά, ο πρόεδρος της κάθε ομάδας, ασχολιέται με άλλα πράγματα. Η προσφορά μου στην ομάδα, άπτονταν θεμάτων των οποίων ο Χαντζής δε θα μπορούσε να έχει συμμετοχή, πολύ απλά γιατί δεν ήξερε τον τρόπο. Παρομοίως κι εγώ, πολλές φορές δεν είχα ιδέα για πράγματα με τα οποία ασχολιόταν εκείνος. Εγώ είχα αναλάβει ένα κομμάτι στην ομάδα, κάποιοι άλλοι είχαν κάποιο άλλο και με αυτόν τον τρόπο λειτουργούσε η ομάδα. Αν θεωρείς ότι "βάραγα προσοχές" επειδή στις διαφωνίες μου μαζί του δεν αποχωρούσα, με συχωρείς, αλλά εγώ θεωρώ ότι ένα πρόβλημα το λύνεις όταν παραμένεις και προσπαθείς, όχι όταν "πηδάς από το καράβι".
Αυτή είναι η γνώμη μου, κι αν χρειαστεί θα επανέλθω.

Οσον αφορά τις εκλογές, δε θέλω να πω πολλά. Ο καθένας εδώ, έχει γνώμη, μνήμη και κρίση. Αν πιστεύεις στις ικανότητες κάποιου υποψηφίου, τον τιμάς με την ψήφο σου. Αν όχι, δεν τον ψηφίζεις. Τόσο απλά.
Αν στη δική μου περίπτωση, με θεωρείς ικανό να σε αντιπροσωπεύσω στο δημοτικό συμβούλιο που διαχειρίζεται τις τύχες τη πόλης, θα ήταν μεγάλη μου τιμή να με ψηφίσεις.
Αν πάλι θεωρείς ότι θα "βαράω προσοχές στο Μαραβέλια", μπορείς ή να μη με ψηφίσεις (το οποίο είναι δικαίωμά σου), ή να με δοκιμάσεις για να δεις στην πράξη αν θα ισχύσουν οι υποθέσεις σου.

Σε κάθε περίπτωση πάντως, θα είμαστε και πάλι φίλοι.
Φιλικά, Σταύρος Μπαλοδήμας.
stavrakas
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Registered: 13-9-2006
Member Is Offline

Εστάλη στις 9-10-2006 στις 07:52 Απάντηση με παράθεση

ΚΑΠΟΙΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΡΕΛΟΚ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ,......

Ο ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ??????

ΟΥΣΤΤΤΤΤΤ
nikgrs
Δ΄κατηγορίας παίκτης
*

Member Is Offline

Εστάλη στις 9-10-2006 στις 13:54 Απάντηση με παράθεση

file theooo,
egw den lew na min kaneis kritiki (kai egw kanw) alla to na les kati pou den stekei (giati, i den 3ereis i den se sumferei) auto einai asximo. H apopsi sou einai oti o Karavitis kai o 8eofilopoulos den anadeiknioun to Haidari san omada kai san poli, e tote kaneis la8os, giati i den 3ereis i den se sumferei na 3ereis( mallon to prwto). Esu les oti den exeis akousei tipota apo ta stomata tous , e egw sou lew oti esu den exeis akousei.Oso kai ean einai mustirio to giati apoxwrise kai o Stavros o Mpalodimas oso kai o Petros o Karavitis apo tin dioikisi (prepei na pame se allo topic tote) exoun ka8e dikaiwma na einai enoxlimenoi me to Haidari FC giati an8rwpoi pou exoun ponesei kai doulepsei gia tin omada, vlepoune na pernaei se alla xeria 3enwn.......Alla edw eimaste na milisoume gia tis ekloges (parallila me tin omada) kai opws eipe, polu swsta o stavros, opoios goustarei psifizei opoion goustarei. Alla autoi pou exoun tis diasindeseis kai tis dimosies sxeseis, sugoura exoun kai tin dinami gia ena Kalitero Xaidari. Sigoura to gegonos oti stin Kyvernisi einai i Nea Dimokratia, fanerwnei oti ean vgei upopsifios tis 8a ton stiri3ei kai me lefta alla kai erga.......opote ean 8eloume na ginoun erga a8litika(kai alla), tote prepei na pame ME TON MARAVELIA..........

theooo
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 9-10-2006 στις 21:40 Απάντηση με παράθεση

ΛΕΣ ΟΤΙ Η’ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Η’ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ.
ΛΟΙΠΟΝ...

ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΞΕΡΩ,ΛΕΩ Ο,ΤΙ ΒΛΕΠΩ.ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΔΕΙΞΕΙ
ΟΙ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ!ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ..ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΛΟΙΠΟΝ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΥΠΟΝΝΟΕΙΣ,ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΡΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ.ΑΝ ΑΝΑΤΡΕΞΕΙΣ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ POST ΜΟΥ,ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΧΟΛΙΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ.ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ.
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΚΕΛΟΣ!
 Σελίδες:  1  2  3  4  5

Go To Top