MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  ..  5  6  7
Συγγραφέας: Θέμα: Mundobasket Ιαπωνία 2006
posidonas
shadow knight

Registered: 27-4-2006
Member Is Offline

Διάθεση: πάντα ρει

Εστάλη στις 2-9-2006 στις 11:15 Απάντηση με παράθεση

απο www.sprtime.gr

ΥΓ1. Δύο ατομικές βόμβες έριξαν οι Αμερικανοί πριν 61 χρόνια στην Ιαπωνία, αλλά τα πρόβατα παραμένουν πρόβατα. Κι όχι μόνο δεν πήραν το μέρος του αουτσάιντερ, αλλά εμφανίστηκαν στο γήπεδο με φανέλες των Αμερικάνων, αποδοκίμαζαν την Ελλάδα και επιδοκίμαζαν τις προσπάθειες των φονιάδων των προγόνων τους. Μυαλό κουκούτσι…

Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
Affectuoso31
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 15-6-2005
Member Is Offline

Διάθεση: Acta est fibula, plaudite!

Εστάλη στις 2-9-2006 στις 12:14 Απάντηση με παράθεση

Ξέρει κανείς τι ώρα είναι ο τελικός αύριο?

Πολλοί ειναι εκείνοι που σηκώνουν το κεφάλι τους πάνω απ' τις βουνοκορφές, αλλά η ψυχή τους παραμένει χωμένη στη σκοτεινιά των σπηλαίων.
Προφίλ μέλους E-Mail User Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
Ektor
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 24-11-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Ελεγχόμενη

Εστάλη στις 2-9-2006 στις 12:21 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by Affectuoso31
Ξέρει κανείς τι ώρα είναι ο τελικός αύριο?

Call 11 8 80 !!:P

Οι βουλευτές και οι άγγελοι δεν έχουν φύλο!
Η ελευθερία του λόγου και του κώλου έχουν γίνει ένα και το αυτό!!
Βάλε ένα χαμόγελο στο πρόσωπό σου…..είναι τόσο ωραίο να είσαι χαρούμενος!!!
'Aβυσσος η ψυχή του διαδικτύου!!!!
TC
from 0 to bitch in 2.7 secs

Registered: 24-5-2003
Member Is Offline

Διάθεση: onirama

Εστάλη στις 2-9-2006 στις 14:34 Απάντηση με παράθεση

χε χε!
Είδατε το πανώ/σεντόνι που ανάρτησαν στην αμερικάνική πρεσβεία κατ'εντολήν του πρέσβη, που λέει "Συγχαρητήρια Ελλάδα"?
Ο πρέσβης λέει έδωσε επίσης εντολή να μείνει το πανώ εκεί μέχρι την Κυριακή!!!

Όποιος φυλάει τα ρούχα του...

:D

@ affect, 13:30 ΩΕ

Γλέντα τον εαυτό σου ωσάν νούμερο!

let Life happen
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
anwen
Αμαζόνα

Registered: 15-11-2004
Member Is Offline

Διάθεση: Χαζοθεία!!!!

Εστάλη στις 2-9-2006 στις 20:10 Απάντηση με παράθεση

ʼκουσα ότι ο Ζήσης θέλει να αγωνιστεί αύριο... έστω και για λίγα λεπτά....

Για να δούμε.....

" Φρόνιμα κούκλα μου λέω στην ψυχή μου
όλα θα γίνουν όπως τα 'χουμε σχεδιάσει "

--------------------------------------------------------
Ποιός είπε ότι είναι άσχημα στην κόλαση;
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
anwen
Αμαζόνα

Registered: 15-11-2004
Member Is Offline

Διάθεση: Χαζοθεία!!!!

Εστάλη στις 3-9-2006 στις 14:55 Απάντηση με παράθεση

Είμαστε η 2η καλύτερη ομάδα στον κόσμο!!!!!!!

Οι Ισπανοί μου θύμισαν εμάς μετά τον τραυματισμό του Ζήση....
Συσπηρώθηκαν έπαιξαν και για τον Γκαζόλ, όπως εμείς παίζαμαι για τον Ζήση....

Εμείς... απλά δεν τα καταφέραμε... ίσως κουράστηκαν... ίσως το "είδαν" λίγο φαβορί
(δεν τους κατηγορώ, τους τρελάναμε.. dream team και τους έχουμε στο τσεπάκι.... μην ξεχνάμε ότι οι ομάδα μας αποτελείται από νέους ανθρώπους.....)

Μας έφτασαν στα ύψη... είμαστε στην κορυφή του κόσμου... μπορεί να έχουμε μια ομάδα
λίγο πιο ψηλά, αλλά έχουμε αμέτρητες άλλες από κάτω.....

Μπράβο παιδιά!!!

" Φρόνιμα κούκλα μου λέω στην ψυχή μου
όλα θα γίνουν όπως τα 'χουμε σχεδιάσει "

--------------------------------------------------------
Ποιός είπε ότι είναι άσχημα στην κόλαση;
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
ArpaTZon
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 1-7-2005
Member Is Offline

Διάθεση: No γαβρ accepted...

Εστάλη στις 3-9-2006 στις 20:16 Απάντηση με παράθεση

Μαλλον εξαντλήθηκε όλη τους η ορμή εναντίον των ΗΠΑ.
Ως εδω που έφτασαν είναι ήδη φοβερό. Το άξιζαν όμως.
Οι άλλοι μας είχαν διαβάσει πάρα-πολύ καλά και εμείς δεν περιμέναμε τέτοια αντίσταση.
Με πίκρανε η εμφάνιση και οι μόλις 47 πόντοι σε Τελικό !!!!! ....πολύ κλάψψψψ...

Αλλα να εισαι 2ος στον Κόσμο ειναι κάτι που δεν το καταφέρνουν πολλοί.
Και μάλιστα έχοντας πετάξει έξω - με κατοστάρα - τους αμερικάνους !

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ παιδιά, πάντα ετσι !!! Σας απολαύσαμε και θα σας ξαναχαρούμε πάλι !
Μπράβο !

Να μ' αγαπάς όπου και νά 'μαι... '
εγω θα σε θυμάμαι...
TZON
Δημήτρης
Ερασιτέχνης παίκτης

Registered: 3-9-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ???

Εστάλη στις 3-9-2006 στις 20:19 Απάντηση με παράθεση

Πολύ σωστά το είπες: Είμαστε η 2η καλύτερη ομάδα στον κόσμο. Μπράβο μας! Το γεγονός όμως ότι οι Ισπανοί όχι μόνο μας κέρδισαν αλλά και χωρίς τον καλύτερό τους παίκτη, μας διέσυραν, τους δίνει το δικαίωμα να λένε ότι αυτοί είναι ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ στον κόσμο. Σε συνέντευξη της ΕΤ μετά το παιχνίδι ρωτήθηκε Ισπανός φίλαθλος πώς είδε την Ελλάδα και η απάντησή του ήταν: "Ποιοί Έλληνες"; Και είχε δίκηο! Εσείς είδατε πουθενά τους Έλληνες;

Για μένα η δεύτερη θέση -έτσι όπως ήλθε- είναι αποτυχία! Το να πηγαίνεις στον τελικό έχοντας ρίξει 101 πόντους στους Αμερικάνους, όλοι να σε θεωρούν το φαβορί και εσύ να χάνεις "με τα χέρια κάτω", ε! συγγνώμη ρε παιδιά, αυτό είναι ο oρισμός του "loser". Σήμερα όλα αυτά τα ωραία περί ελληνικής ψυχής, περηφάνιας και φιλότιμου πήγαν περίπατο. Οι δικοί μας έπαιξαν λες και ήταν ευχαριστημένοι με την 2η θέση. Λες και την 1η θέση δεν την ήθελαν!?!

Είμαι απογοητευμένος...

Καλύτερα να είχαν έρθει αλλιώς τα ζευγάρια και να χάναμε από την Ισπανία στα προημιτελικά. Μετά πιθανώς να μπορούσαμε να κερδίσουμε την Αργεντινή στον μικρό τελικό ή έστω ας χάναμε. Χίλιες φορές καλύτερα μια αξιοπρεπής 3η ή και 4η θέση παρά -τώρα- να γελάει μαζί μας όλος ο κόσμος. Ρε! Ούτε 50 πόντους δεν βάλαμε - Το καταλαβαίνετε; Πήγαμε και χάσαμε σαν σχολική ομάδα Λυκείου που βιάζεται να γυρίσει πίσω για να πάει διακοπές. Μας πήραν και τα σώβρακα οι Ισπανοί που είναι πραγματική ομάδα. Έπαιξαν ο ένας για όλους και όλοι για έναν, όλα τους τα παιχνίδια το ένα καλύτερο από το άλλο. Μας εξέθεσαν οι Ισπανοί (και χωρίς να το θέλουν τα παιδιά γιατί οι περισσότεροι είναι φίλοι με τους δικούς μας) αλλά και δεν περίμεναν τέτοια χάλια από την ομάδα που πέταξε έξω τους Αμερικάνους.

Ήμασταν επιεικώς Α-Π-Α-Ρ-Α-Δ-Ε-Κ-Τ-Ο-Ι. Η σημερινή εμφάνιση ντροπιάζει την Εθνική Ελλάδος και θεωρώ ότι η 2η θέση είναι τόσο πλασματική όσο και το EURO 2004 στο ποδοσφαιρο.

Καιρός να βγάλουμε τις παρωπίδες: Με συμπτώσεις, εύννοια της τύχης και αντιπάλους σε κακή μέρα ο κάθε άσχετος φτιάχνει ομάδα με τα παιδάκια της γειτονιάς του. Δεν έχουμε καταφέρει ως χώρα να φτιάξουμε δυνατή παρουσία σε επίπεδο εθνικών ομάδων -και ούτε πρόκειται- διότι δεν καταλαβαίνουμε τι σημαίνει χτίζω σιγά-σιγά, μεθοδικά και με μακροπρόθεσμο σχέδιο σε βάθος χρόνου. ʼλλο πράγμα οι φωτοβολίδες και άλλο τα λαμπερά αστέρια. Εμείς είμαστε παρακατιανοί. Οι σοβαρές χώρες δείχνουν την μεγαλοσύνη τους -ακόμη και όταν χάνουν- γιατί ξέρουν και μπορούν να χάνουν με αξιοπρέπεια.

Είμαι πολύ απογοητευμένος, όχι από την ήττα αλλά από τον τρόπο που ήρθε. Ξενύχτησα για να δώ την Εθνική Ελλάδος να τα δίνει όλα στο παρκέ και αντί γι' αυτό είδα μια παρωδία ομάδας.

Σχεδόν νιώθω ντροπή ... συγχωρέστε με αλλά έτσι είναι! :(

ΔΓΠ.-
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member 's Aim 's ICQ status  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
blondie
υπερΚΟΥΠΑσμένο μέλος

Registered: 30-12-2005
Member Is Offline

Διάθεση: ni dieu, ni maitre

Εστάλη στις 3-9-2006 στις 21:04 Απάντηση με παράθεση

εισαι φαουλ μεγαλε κοψε τις υπερβολες..η δευτερη θεση δεν ειναι σαν την τεταρτη...καναμε μια ηττα...σε καιριο ματσ οκ...αλλα για να φτασουμε εκει κερδισαμε θεους και δαιμονες..ΠΟΙΑ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΑ λες ρε γαμωρο?ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΑ?παρακατιανοι?????σοβαρολογεις?αυτη η ομαδα εχει βασεις, εχει ψυχαρα και ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ειναι βλασφημος οποιος λεει οσα ισχυριζεσαι..μεχρι την Παρασκευη οι Ελληναρες ηταν καλοι?και 0ταν δεν πηρες αυτο που ευχοσουν εγιναν παρακατιανοι?τι σκατα νοοτροπια ειναι αυτη?Σοβαρη ομαδα ειναι ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ..αντρικια και χωρις δικαιολογιες...ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΛΛΙΚΑΡΙΑ μας πηγαν στο δευτερο σκαλι του ΚΟΣΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..μας εχουν παει στην κορυφη της Ευρωπης//Φιλε θελω να σε βρισω..και δεν το κανω..γιατι αν ηταν ο Θοδωρης ο Σοφο ο Βασιλης ο Αντωνης ο Λαζαρος ο Δημητρης και οι αλλοι ηρωες στο πληκτρολογιο δεν θα με αφηναν...ΥΠΟΚΛΙΣΟΥ ιεροσυλε...

ΣΤΗΝ ΑΞΙΑ, ΤΟ ΗΘΟΣ, ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ, ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΤΟΥΣ

ΕΓΩ ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ..ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ..ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ..ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΛΑΜΠΡΟ

ΓΙΑΝΝΑΚΗ.... Παπαλουκα Σχορτσιανιτη Βασιλοπουλε Σπανουλη Παπαδοπουλε Διαμαντιδη Ντυκουδη Τσαρτσαρη Κακιουζη Χατζηβρεττα Ζηση Φωτση ( με τυχαια σειρα ) προσωπικα σας ευγνωμονω

"Ο κόσμος δεν κερδίζεται με προσευχές"
Italian
Battagliero instancabile

Registered: 3-2-2004
Member Is Offline

Διάθεση: Battagliera

Εστάλη στις 3-9-2006 στις 21:11 Απάντηση με παράθεση

Ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλα τα παιδιά και το προπονητικό team της εθνικής για το πρώτο μας, και μάλιστα ασημένιο, μετάλλιο σε παγκόσμιο πρωτάθλημα ανδρών.

Κατά τα άλλα θα μπορούσα να γράφω σελίδες με αναλύσεις μπλα-μπλα κτλ. Η ουσία είναι ότι οι αγώνες κρίνονται στο γήπεδο. Και όπως θα μπορούσαμε να είχαμε κερδίσει τους ισπανούς θα μπορούσαμε να είχαμε χάσει από τους αμερικανούς.

Σημασία έχει ότι είμαστε ΠΑΝΑΞΙΑ δεύτεροι στον κόσμο.

΄~ είναι δυστύχημα που η ρημάδα σοβαρότητα ισορροπεί στην άκρη του γέλιου

by Edge 10-9-07 22:50
Ανώνυμος
Επισκέπτης

Registered: Ποτέ
Member Is Offline

Εστάλη στις 3-9-2006 στις 21:19 Απάντηση με παράθεση

Aστα,
οτι και να γινει, μια ζωη ραγιαδες.
Και υποτακτικοι.
Αν ξερατε ποσο περηφανοι ειναι οι Αγγλοι για τις εθνικες τους...
κι ας μην εχουν κερδισει ουτε 1 τροπαιο...
Κι εμεις οτι πηραμε, κοιταμε να το απαξιωσουμε (και τις φωτοβολιδες πολλοι θα τις θελανε για να τις κανουν αστερες)

cabrondeputa
Ερασιτέχνης παίκτης

Registered: 25-8-2006
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 3-9-2006 στις 21:55 Απάντηση με παράθεση

Το οτι δηλαδη ειμαστε η πρωτη ομαδα ολων των εποχων στο μπασκετ που χανει
σε τελικο απο τουσ ετερναλ λουζερς σπανιολους σας ικανοποιει???
Δημήτρης
Ερασιτέχνης παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 3-9-2006 στις 23:08 Απάντηση με παράθεση

Μάγκες εσείς μπορείτε να λέτε ότι θέλετε γιατί το βλέπετε το θέμα συναισθηματικά.

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι σήμερα -με τον τρόπο που που έπαιξε- η Ελλάδα κατέβηκε να παίξει με την λογική "είμαστε ευχαριστημένοι με την 2η θέση". Ενώ η Ισπανία είπε μόνο η 1η θέση με δικαιώνει και θα ματώσω για να την κατακτήσω. Οι Ισπανοί είχαν νοοτροπία WINNER, η Ελλάδα LOSER. Όσοι άκουσαν τις οδηγίες του Γιαννάκη σε κάποιο time-out, όσοι πρόσεξαν τον τρόπο που τους μιλούσε και όσοι παρατήρησαν το απλανές βλέμμα των παικτών μας, κατάλαβε αμέσως ότι με το που είδαν οι δικοί μας ότι οι Ισπανοί ήταν αποφασισμένοι να πεθάνουν παρά να χάσουν, έριξαν λευκή πετσέτα και άρχισαν να σκέφτονται τις παραλίες. Ξεφτίλα ρε γαμώτο, όχι από αυτή την Εθνική!!!

Είναι σκληρό, είναι πικρό αλλά είναι η αλήθεια: Για άγνωστο λόγο οι δικοί μας έβαλαν τον πήχυ χαμηλώτερα απ' όσο άξιζαν. Φάνηκαν ικανοποιημένοι με την 2η θέση και αυτό είναι το γαμώτο της υπόθεσης. Δικαιολογίες ότι ήταν εξαντλημένοι από την υπερπροσπάθεια με τις ΗΠΑ είναι του κώλου τα εννιάμερα - Οι Ισπανοί δηλαδή ήταν λιγώτερο κουρασμένοι από τον ημιτελικό με την Αργεντινή.

Μην αφήνετε ρε τον συναισθηματισμό και την αγάπη σας για την Εθνική μας να σας θολώνει την κρίση. Κάτι περίεργο έγινε σήμερα στον τελικό και να μου το θυμηθείτε κάποια στιγμή θα βγεί η βρώμα. Μέχρι τότε ας "αναπαυτούμε" στο Νο2. Χειρότερη θέση από την 2η δεν υπάρχει. Από την μια καταφέραμε να φτάσουμε να ακουμπήσουμε το όνειρο και στην πιό κρίσιμη στιγμή είπαμε "δεν γαμιέται, καλά είμαι και στο Νο2, μου φτάνει" ... και μετά ξυπνήσαμε.

Ε! όχι ρε πούστη μου εμένα δεν μου φτάνει !!! Με ποιό δικαίωμα κατέβηκαν σήμερα να παίξουν χωρίς καθόλου τσαμπουκά. Έτσι απλά και μόνο δηλαδή για διαδικαστικούς λόγους;

Ρε πήρατε είδηση ότι βάλαμε κατά μέσο όρο (περίπου) 12 πόντους για κάθε δεκάλεπτο - ΜΟΝΟ !!! Δηλαδή ένα και κάτι ψιλά πόντους το λεπτό. Ούτε σχολική ομάδα δεν ξεφτιλίζεται τόσο.

Με ενοχλεί η νοοτροπία "λούζερ" του στυλ, "καλά είμαι ως εδώ, μέχρι την επόμενη φορά βλέπουμε". Τι λέτε ρε μαλάκες!!! Υπό τις συνθήκες που δημιουργήθηκαν σ' αυτό το Mundobasket ΜΟΝΟ η πρώτη θέση μας δικαίωνε. Είμαστε ή δεν είμαστε οι πρωταθλητές Ευρώπης; Κερδίσαμε καθαρά (ναι ή όχι) όλα τα μάτς στον Α΄γύρο και μετά άνετα Κίνα, Γαλλία και πετάξαμε εκτός πρωτιάς την Αμερική (με κατοστάρα μάλιστα) και μετά μου λέτε ότι καλή είναι και η 2η, ειδικά όταν χάσαμε από τους αιώνιους λούζερς Ισπανούς και μάλιστα με τέτοια ξεφτίλα απόδοση. Έτσι που ήρθαν τα πράγματα μόνο η πρωτιά θεωρείται επιτυχία. Η 2η θέση είναι για να μας χρυσώσει το χάπι της αποτυχίας. Νοοτροπία WINNER έχει αυτός που λέει πάω για την πρωτιά. Αυτός που μπορεί την πρωτιά αλλά συμβιβάζεται και με την 2η θέση είναι big time loser.

Ρε είμαστε σοβαροί ρε!?! Δεν ξαναγράφω επί του θέματος άλλο. Ο καθένας έβγαλε τα συμπεράσματά του.

PS: A! και κάτι άλλο, ρε φίλε blondie άμα είναι να ξελαφρώσεις βρίσε αγοράκι μου μην κρατιέσαι. Δεν θα σου κρατήσω κακία παληκάρι μου. Έχω μιλήσει με τον προσωπικό σου ψυχίατρο και μου είπε πώς έτσι κι αλλιώς γάβρος είσαι, έχεις το ακαταλόγιστο. Δεν σε παίρνει στα σοβαρά κανένας... go man go!!!

ΔΓΠ.-
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member 's Aim 's ICQ status  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
Δημήτρης
Ερασιτέχνης παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 3-9-2006 στις 23:14 Απάντηση με παράθεση

Και συγγνώμη ρε φίλε akirav; Ποιός είναι ο ραγιάς; Εγώ που θέλω να είμαστε οι καλύτεροι απ΄ όλους ή εσύ με την νοοτροπία λούζερ που συμβιβάζεσαι με την 2η θέση ειδικά με τον τρόπο που την "κατακτήσαμε"; Φάε το παγωτό "φυστίκι" τώρα και να σκέφτεσαι πριν μιλήσεις...

Δεν τρώγεστε με τίποτα μερικοί...γι΄αυτό μιά ζωή στην ελλάδα θα είμαστε Νο2, ποτέ πρώτοι...

ΔΓΠ.-
blondie
υπερΚΟΥΠΑσμένο μέλος

Registered: 30-12-2005
Member Is Offline

Διάθεση: ni dieu, ni maitre

Εστάλη στις 3-9-2006 στις 23:28 Απάντηση με παράθεση

δεν ειμαι αγορακι Δημητρακη
α ναι..και ειμαι και λουζερ Ελληνιδα...εσυ απο μεσα εισαι>:P

"Ο κόσμος δεν κερδίζεται με προσευχές"
 Σελίδες:  1  ..  5  6  7

Go To Top