MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3  4
Συγγραφέας: Θέμα: Παναθηναικος - γαυρος 3-0 (βόλεϊ γυναικων)
alelev
Μαντρόσκυλος

Registered: 4-10-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Κάλιστη

Εστάλη στις 15-11-2006 στις 14:29 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by tek
για τον αγωνα των ναζι κ του ''παναθηναικου'' τιποτα ε; για την χουντα κ το γουεμπλει; ενα στοιχειο βρε παιδια...

Τις αγκαλιές της Δέσποινας με το Δομάζο στη λεωφόρο τις είδε όλη η Ελλάδα.Την αγωνία του Ασλανίδη για να πάει η ομάδα τελικο την ξέρουν όλοι όσοι ήταν τότε στα πράγματα και υπάρχουν μαρτυρίες.

Οπως και για τους προβολείς που απέκτησε ο Ερυθρός Αστέρας στο γήπεδό του μετά το 3-0 της Λεωφόρου.

Για περισότερες πληροφορίες έγραψε η Μπίλντ τότε αλλά λόγω χούντας τα έμαθαν μόνο όσοι έμεναν έξω.

Για τον αγώνα της δήθεν μικτής Αθηνών με τους ναζί,σε ενημερώνω ότι δεν υπήρχε καμμία μικτή,ήταν η ομάδα του Παο με κανονικά το τριφύλι στη φανέλλα.Θα βρω και τη σχετική φωτό και θα τα πούμε.

Τις παπαριές για δήθεν πράκτορα Σωκράτη στη Στάζι τις ξεκίνησε ο ανεκδιήγητος Καμένος χωρίς κανένα στοιχείο.Το περίεργο είναι ότι οι αμερικάνοι εμπιστεύονται τον πρώην πράκτορα της Στάζι να τους κατασκευάζει τα λογισμικά των Πάτριοτ.:P
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
tek
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 16-11-2005
Member Is Offline

Διάθεση: Cliche Guevara

Εστάλη στις 15-11-2006 στις 15:15 Απάντηση με παράθεση

δηλαδη εσυ δεν ειχες διορισμενο προεδρο απο τη χουντα, δεν πηρες λεφτα για το καραισκακι, δεν πηρε η πεφο λεφτα απο τον ασλανιδη, δεν πηρες πρωταθληματα κ κυπελα; μας δουλευεις μου φαινεται...

λογικο το να αγκαλιασει η παπαδοπουλου τον δομαζο κ τον καθε δομαζο... το ποδοσφαιρο ειναι το οπιο των λαων. ηθελαν τον λαο με το μερος τους.

αλλα το τι ειχε γραψει η μπιλντ, ολως παραξενως ολοι/ες αυτην επικαλειστε αλλα κανεις/μια δεν την εχει δει μπροστα του... οοοολοι εχετε ακουσει απο καποιον/α που ελεγε .... φερε μας λοιπον την εφημεριδα κ τα λεμε.

φερε στοιχεια που να λεει οτι φτιαξαμε τους προβολεις του σταδιου του ερυθρου αστερα κ τα λεμε.

για τον αγωνα με τους ναζι το ιδιο. στοιχεια εχεις;

για τον κοκκαλη αγαπητε δεν το ειπε μονο ο καμενος. τον εχουν γραμμενο τα αρχεια της σταζι. τα αρχεια που επαρκουν για να κλεισουν φυλακη τον τσιγαριδα του ε.λ.α αλλα οχι τον εθνικο προμηθευτη. ειναι τυχαιο οτι εκανε μυνηση για συκοφαντια στην ελευθεροτυπια κ την εχασε; πως ξαφνικα ειχε δικαιωμα η ελευθ. να τον κραζει ως κατασκοπο κ διαπλεκομενο αν δεν υπηρχε τιποτα απο πισω; η μηπως ειναι κ τυχαια μια προκυρηξη της 17ν που εγραφε πως ξερουν οτι ο σωκρατακος ειναι πια πρακτορας των αμερικανων;
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
tek
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 15-11-2006 στις 15:17 Απάντηση με παράθεση

αντε φταστε τον Παναθηναικο κ μετα μιληστε. το αεκακι εκανε την πρωτη νικη στο τσ. λιγκ φετος. αντε κ εσεις να κανετε καμια νικη εκτος (γιατι ετσι που καταντησατε ουτε κ εντος μπορειτε).

Le monde fait de nous des putes. Νous ferons du monde un bordel!
[:il etait une fois l' homme].
spyros7
Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ

Registered: 25-10-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΜΑΧΙΜΗ

Εστάλη στις 16-11-2006 στις 01:04 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by Καστρο του Εδιμβουργου
Τις στείλαν για πιάτσα στην Τρούμπα!

Βέβαια για ποικιλία!Τόσα χρόνια οι δικές σας ήταν εκεί!
Ή μήπως μπορείτε να κατεβείται Πειραιά;

ΟΥ ΠΟΣΟΙ
ΑΛΛΑ ΠΟΥ
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
tek
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-11-2006 στις 01:26 Απάντηση με παράθεση

εσεις ανεβαινεται αθηνα;

spyros7
Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ

Registered: 25-10-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΜΑΧΙΜΗ

Εστάλη στις 16-11-2006 στις 01:57 Απάντηση με παράθεση

ΈΛΑ!Δεν ανεβαίνουμε ρε τέκ;

ΟΥ ΠΟΣΟΙ
ΑΛΛΑ ΠΟΥ
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
blondie
υπερΚΟΥΠΑσμένο μέλος

Registered: 30-12-2005
Member Is Offline

Διάθεση: ni dieu, ni maitre

Εστάλη στις 16-11-2006 στις 02:50 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by tek
εσεις ανεβαινεται αθηνα;

παθητικος εισαι ρε?:D

"Ο κόσμος δεν κερδίζεται με προσευχές"
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
tek
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-11-2006 στις 11:08 Απάντηση με παράθεση

καταρχας εσυ η αποπανω με τους τρεις εαυτους μην μου κανεις μαθηματα ορθογραφιας... τα δικα σου ειναι μνημειωδη.

γιατι εμεις δεν κατεβαινουμε πειραια ρε σπυρο; αποδειξη το σαββατιατικο που πηγαν στο λιμανι για να πανε κρητη με τον εργοτελη...

αν εννοεις καμινια, εχουμε ερθει κ καμινια. αντιθετως εσυ αμπελοκηπους η ζωγραφου δεν εχεις ερθει ποτε.

alelev
Μαντρόσκυλος

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-11-2006 στις 12:37 Απάντηση με παράθεση

Ωχ...κατάλαβα.

Και εγώ προσπάθησα να κάνω διάλογο;

Ασε μας ρε Τεκ,ακόμα οι δικοί σου είναι χαμένοι στα βουνά της Τρίπολης και μιλάς για Πειραιά;που κατεβήκατε 42 άτομα με τη συνοδεία της αστυνομίας στα μουλωχτά και όταν πήρε είδηση ο εισαγγελέας τι έγινε έδωσε εντολή και σας γύρισαν πίσω με τις κλούβες του police travel;

Εγώ έχω δει τον Αργυρούδη να σκοράρει στη Λεωφόρο και να σας αποκλείουμε στο κύπελο από τη θύρα 12.Εσύ έχεις δει το Καραϊσκάκη από μέσα;

Οσο για το πόσα λεφτά πήραμε για το Καραίσκάκη πληρώστε πρώτα τα ενοίκια της περιβόλας στο δήμο και μετά μιλάτε.

Η δε δύναμη του Θρύλου στην Αθήνα φαίνεται από το ότι και οι 2 υποψήφιοι δήμαρχοι είναι γάβροι.Θα μπορούσε ποτέ να εκλεγεί δήμαρχος βάζελος στο πειραιά;

Ε; :P
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
tek
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-11-2006 στις 13:22 Απάντηση με παράθεση

καταρχας σε ευχαριστω για την εκτιμηση στο προσωπο μου. αν δεν υπηρχε πιστεψε με δεν θα συνδιαλεγομασταν.

θαυμαζω βεβαια τις γνωσεις σου στα συνδεσμιακα του Παναθηναικου. μου κανει εντυπωση που αγνοεις το πεσιμο που ειχαν κανει καποιοι δικοι μας (μαλακισμενη τακτικη τα πεσιματα σε συνδεσμους, δεν διαφωνω καθολου) στον συνδεσμο σας στα καμινια (οσες κ να φαγανε σημασια εχει οτι ειχαν την μαγκια να ερθουν). εσυ στους mad boys κ στου ζωγραφου ποσες φορες εχεις ερθει; ειναι τυχαιο οτι ολη η συνδεσμιακη σου δυναμη ειναι στην αθηνα κ πως οι του πειραια ειναι ανυπαρκτοι;

επισης ισως να αγνοεις τα περσινα οπου σας βρηκαμε στον πειραια οταν πηγαιναμε ηρακλειο να παιξουμε με οφη κ ανεβαινατε τρεχοντας τις γεφυρες (υπαρχουν βιντεο κ φωτογραφειες)...

το αν ηταν 42 η 242 δεν μου λεει τιποτα απολυτως... σημασια εχει οτι υπηρχε παρουσια... το νουμερο θα πρεπει να απασχολει εμας για το ποσοι/ες παμε γηπεδο κ οχι καποιον/α αλλο/η.

για την αστυνομια ασχολιαστο επισης. φανταζομαι μου το ανεφερες γιατι εσεις ερχεστε μονοι σας; αληθεια πως σχολιαζεις το οτι ερχεστε απο αττικη οδο κ οχι απο κηφισσιας;

εννοειται πως δεν αμφισβητω το συνδεσμιακο χωρο του γαυρου. κατι νοοτροπιες φωστηρα κ μαχαιροβγαλτη σαν την δικη σου μου την δινουν.

μου αναφερεις την ασεα... να σου θυμισω το παγκρατι; εμεις στα βουνα, εσεις στις ανηφορες. βεβαια σε τιμα που μου αναφερεις την ασεα. δεν ξερεις ποσο φιλαθλο/οπαδο σε κανει το οτι επικαλεισαι ως νικη ενα πεσιμο πολλαπλασιων δικων σου σε ενα λεωφορειο δικο μας που κατεληξε σε μαχαιρωμα δυο οπαδων του Παναθηναικου...

μηπως θα μου πεις κ για τον ηλ******λο για να σου πω εγω τι ειχε κανει στο πουλμαν του συνδεσμου σας απο τον βολο;

καπου λεγαμε για σεβασμο στους οπαδους...

το καραισκακι το εχω δει. να σου θυμισω οτι εχουμε κατσει κ μισοι μισοι στην 7 μια εποχη;

για τα ενοικια της λεωφορου ασχολιαστο. αληθεια σε ποιον ανηκει το καραισκακι κ ποσα λεφτα εβαλε ο κοκαλης; στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι.

η δυναμη του θρυλου στην αθηνα φαινεται απο το τι ομαδα ειναι οι δημαρχοι του; σκεψου δηλαδη δυναμη ο Παναθηναικος που εχει πρωθυπουργο δικο του... μονο εσεις αγαπητε ψηφιζετε συμφωνα με τα οπαδικα σας. μαλλον εσεις κ τα παοκια... σκεψου τι προβατα ειστε κ ποσο ευκολα χειραγωγησιμοι.

με τις υγειες σου... δεν πιστευω να σε χαλασε;

alelev
Μαντρόσκυλος

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-11-2006 στις 15:08 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by tek
αληθεια σε ποιον ανηκει το καραισκακι κ ποσα λεφτα εβαλε ο κοκαλης; στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι.

Αυτό ακριβώς λέω και εγώ:

Λοιπόν το "Γ.Καραϊσκάκης" ανήκει ΚΑΚΩΣ στην ΕΟΑ ενώ από τότε που ήταν ποδηλατοδρόμιο συντηρείται αποκλειστικά με χρήματα του Θρύλου.

Το σημερινό στάδιο φτιάχτηκε με 70 εκατομμύρια ευρώ που δαπάνησε αποκλειστικά ο Ολυμπιακός και ο Πρόεδρός του.Μετά από 49 χρόνια και αφού από τον 17ο χρόνο θα πληρώνει και ενοίκιο,θα πρέπει να επιστραφεί στην ΕΟΑ.

Μπορείς να μου πείς πόσα έδωσε ο βάζελος για το Βοτανικό που θα είναι ΙΔΙΟΚΤΗΤΟΣ;;;

ΠΟΣΑ;;;;

Ακριβώς τόσα:ΟΥΤΕ ΕΥΡΩ.

Ασε λοιπόν τοις παροιμίες γιατί δε σε συμφέρουν.

Τα άλλα περί οπαδών κ.λ.π. δε με ενδιαφέρουν αλλά μη διαστρεβλώνεις τα γεγονότα.
tek
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-11-2006 στις 15:16 Απάντηση με παράθεση

που διαστρεβλωσα γεγονοτα; αναφερθηκε συγκεκριμενο γεγονος κ αυτο σχολιασα. εσυ ανεφερες την ασεα.

για πες μου ποσα λεφτα δωσατε να το φτιαξετε; εδωσε λεφτα ο κοκαλης; δεν ηταν στα ολυμπιακα εργα; δεν απαιτουσε χρημα απο τον λιανη ο σωκρατης; εμπορικη χρηση στο καραισκακι ποιος εχει; γιατι ο Παναθηναικος στον βοτανικο δεν την εχει.

alelev
Μαντρόσκυλος

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-11-2006 στις 15:30 Απάντηση με παράθεση

Πάλι ανακρίβειες.

Το κράτος πλήρωσε μόνο για τη διαμόρφωση της πρόσοψης του σταδίου προς τη μεριά του σταθμού και αυτό επειδή το στάδιο εντάχθηκε στα Ολυμπιακά έργα.Αν θυμάσαι εκεί έγιναν αγώνες αλλά και ο τελικός του ποδοσφαίρου της ολυμπιάδας.Πλήρωσε λοιπόν το δημόσιο μέσω των Ολυμπιακών έργων 4,5 εκατομμυριάκια ευρώ.τα υπόλοιπα εβδομήντα εκατομμύρια τα πλήρωσε ο Ολυμπιακός (και ο Πρόεδρός του)

Οσον αφορά τις εμπορικές χρήσεις:Πράγματι ο Ολυμπιακός έχει τις εμπορικές χρήσεις του "Καραϊσκάκης" αλλά και ο Παο τις έχει στο Βοτανικό.

Το θέμα είναι ότι ο Παο θα στεγάσει στο Βοτανικό ΟΛΑ τα τμήματά του εκτός του ποδοσφαίρου όπως το μπάσκετ και το βόλεϋ σε ιδιόκτητες εγκαταστάσεις δηλαδή,χωρίς να πληρώσει ούτε ευρώ ενώ ο Ολυμπιακός θα τρέχει πάλι στο νοικιασμένο ΣΕΦ και στου Ρέντη.

Αυτή είναι η ισονομία της πολιτείας.
tek
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-11-2006 στις 15:37 Απάντηση με παράθεση

o Παναθηναικος εχει τις εμπορικες χρησεις μονο την ωρα του αγωνα.

alelev
Μαντρόσκυλος

Member Is Offline

Εστάλη στις 16-11-2006 στις 15:40 Απάντηση με παράθεση

Δηλ. τα Goodys θα πληρώνουν ενοίκιο στον Παο την ώρα του αγώνα και τις υπόλοιπες ώρες σε ποιόν;

Ρώτα να μάθεις και τα ξαναλέμε.
 Σελίδες:  1  2  3  4

Go To Top