MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3  4
Συγγραφέας: Θέμα: πανάθα vs επικοινωνία
bad
starxidiaman

Registered: 8-3-2005
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 7-12-2006 στις 17:58 Απάντηση με παράθεση
πανάθα vs επικοινωνία

ο ολυμπιακός έχει ωραίες εφημερίδες και περιοδικά. ο πρωταθλητής, το red believer είναι ωραίες εκδόσεις προσεγμένες. άσχετα από την φανατίλα και τις μαλακίες που γράφουν και την πόρωση που πουλάνε, αλλά αυτός είναι ο σκοπός της ύπαρξής του (εκτός από την κονόμα δηλ). πήρα τον "πράσινο τύπο" και έκλαιγα τα λεφτά μου. πλήρωσα 1 λίρα και 60 σεντς (στην κύπρο τα κλεφτρόνια οι διανομείς τα βάζουν σε λίρες. αν κάτι κάνει 1 ευρώ στην ελλάδα, στην κύπρο κάνει 1 λίρα δηλαδή διπλάσια τιμή). τί αίσχος εφημερίδα είναι αυτή ρε. τί ηλιθιότητα. πολύ κακή σελιδοποίηση στο πόδι, ηλίθια θέματα που γράφουν ό,τι τους κατέβει απλά για να γεμίσουν σελίδες. τί βλακεία εφημερίδα. η άλλη η αθλητική ηχώ, εντάξει μπορείς να πεις ότι είναι κάπως σοβαρή, αλλά μόνο το κεντρικό θέμα συνήθως έχει ενδιαφέρον για να διαβάσεις που συνήθως είναι ψέμα πχ "EPXETAI O ΣABIOΛA AYPIO ΓIA NA YΠOΓPAΨEI!!!". αν θέλω να πάρω αθλητική εφημερίδα θα πάρω goal ( που είναι σκατοαεκτζήδες) sport day, ή sportime. μια φορά στο περίπτερο είχε μόνο αθλητική ηχώ και φίλαθλο και προτίμησα τον φίλαθλο μιλάμε.

επίσης ένα άλλο επικοινωνιακό πρόβλημα είναι και η φανέλα της ομάδας μιλάμε. τί ηλίθιες φανέλες είναι αυτές ρε παιδί μου. κοιτάω άλλες ομάδες με πράσινα όπως η βέρντερ, η μπέτις, η φέγενορτ, ακόμα και η πράσινη της λίβερπουλ (που είναι και αυτή adidas) πολύ πιο ωραίες από της πανάθας. γενικά ο παναθηναικός είναι πολύ άσχημη ομάδα εμφανισιακά. αν ήταν άντρας θα ήταν πατσαβούρης μιλάμε. βρέστε μια εταιρεία να φτιάξει ωραίες εμφανίσεις (της μόδας τώρα είναι το ένα μανίκι ένα χρώμα το άλλο άλλο). η adidas μόνο για παπούτσια αξίζει (οι τρεις ρίγες στο πλάι έχουν την κάβλα τους).

Πάσα επιστήμη, είναι μορφής υποθετικής εντός ενός πλαισίου, οπωσδήποτε πεπερασμένου.

μπούγιακα μπουγιάκα μπούγιακα

so... yea.. miao.
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
manosdas
Α΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 26-10-2006
Member Is Offline

Διάθεση: Παναθηναϊκή

Εστάλη στις 8-12-2006 στις 08:59 Απάντηση με παράθεση

ρε bad βρηκα λυση στο προβλημα σου, πολυ απλη και πολυ σωστη, λοιπον ακου προσεκτικα...
1ον... αλλαζεις ενημερωση και αγοραζεις πρωταθλητη και red believer και τωρα εισαι και τυχερος γιατι εχεις ακομα μια επιλογη, αλλη μια φυλλαδα την double!!!
2ον... αλλαζεις ομαδα και γινεσαι βερντερ, μπετις, φεγενορντ η ακομα και λιβερπουλ, θα σου ελεγα να γινοσουν ολυμπιακος αλλα κριμα γιατι δε φοραει adidas, κανε υπομονη ποτε δε ξερεις!!!
3ον... για εμφανισεις της μοδας μπορουμε να στειλουμε μηνυμα στην ΠΑΕ και απο του χρονου να αναλλαβει το ντυσιμο της ομαδας ο γαβαλας ή νικος&τακης, ασλανης κτλ κτλ για να ειμαστε στην μοδα!!!
4ον... ρε συ bad με στεναχωρεις τωρα, η adidas μια εταιρεια του κωλου, τελευταια στον χωρο των αθλητικων ειδων που ντυνει τις μικροτερες ομαδες του κοσμου βλεπε ρεαλ, μιλαν κτλ κτλ και απο εθνικες ομαδες βλεπε γαλλια, αργεντινη, γερμανια, κτλ κτλ δεν κανει για την παναθα μας...ειμαστε για πολυ παραπανω εμεις.
1-2 σχεδια βγαζει καθε τοσο και απο αυτα επιλεγουν οι ομαδες το πως θα ντυθουν.

ΠΑΣ ΜΗ ΕΛΛΗΝ ΒΑΡΒΑΡΟΣ

Μ@νος
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
ArpaTZon
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 1-7-2005
Member Is Offline

Διάθεση: No γαβρ accepted...

Εστάλη στις 8-12-2006 στις 10:43 Απάντηση με παράθεση

Συμφωνάω, ούτε μια εμφάνιση της προκοπής ο Πανάθας.
Υπάρχουν και αποχρώσεις του πράσινου, και γκρίζο και λευκό να τα συνδυάσουνε.
Σαν losers μου φαίνονται κάθε χρόνο :mad:

ΠουΧου, θυμάστε μια εμφάνιση γκρί του γάβρου με κόκκινες λεπτές γραμμούλες πάνω ; Ωραία !
Γιατι δεν κάνουν κι αυτοί μια γκρί/ασημί με πράσινα ;
Και γενικώς γιατι δεν έχουν φαντασία εκει στο τμήμα μάρκετινγκ του ΠΑΟ ; ε ;

Οσο για τα άλλαο που λές με τις κόκκινες-πράσινες-κίτρινες κ@λοφυλλάδες, μ αφήνουν αδιάφορο.
Ειναι οτι πιο άχρξηστο κυκλοφορεί που πρέπει να πληρώσεις.
Βασικά οι αθλητικές εφημερίδες στο Ελλάντας είνε γκια ηλίτιους.

Να μ' αγαπάς όπου και νά 'μαι... '
εγω θα σε θυμάμαι...
TZON
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
manosdas
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 8-12-2006 στις 12:02 Απάντηση με παράθεση

οι καλυτερες εμφανισεις ever ηταν του 1996 που καναμε και την τρελη πορεια μεχρι τα ημιτελικα, πρασινη με τα τις 3 καθετες λευκες σειρες απο ρομβακια!!! αντε μωρη παναθα!!!

ΠΑΣ ΜΗ ΕΛΛΗΝ ΒΑΡΒΑΡΟΣ

Μ@νος
tek
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 16-11-2005
Member Is Offline

Διάθεση: Cliche Guevara

Εστάλη στις 8-12-2006 στις 13:25 Απάντηση με παράθεση

Κ οι φωσφοριζε οι νεες σπερνουν. αλλα κ οι πρασινες που εχουν γαμουν κ αυτες.

Le monde fait de nous des putes. Νous ferons du monde un bordel!
[:il etait une fois l' homme].
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
bad
starxidiaman

Member Is Offline

Εστάλη στις 9-12-2006 στις 17:28 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by manosdas
ρε bad βρηκα λυση στο προβλημα σου, πολυ απλη και πολυ σωστη, λοιπον ακου προσεκτικα...
1ον... αλλαζεις ενημερωση και αγοραζεις πρωταθλητη και red believer και τωρα εισαι και τυχερος γιατι εχεις ακομα μια επιλογη, αλλη μια φυλλαδα την double!!!
2ον... αλλαζεις ομαδα και γινεσαι βερντερ, μπετις, φεγενορντ η ακομα και λιβερπουλ, θα σου ελεγα να γινοσουν ολυμπιακος αλλα κριμα γιατι δε φοραει adidas, κανε υπομονη ποτε δε ξερεις!!!
3ον... για εμφανισεις της μοδας μπορουμε να στειλουμε μηνυμα στην ΠΑΕ και απο του χρονου να αναλλαβει το ντυσιμο της ομαδας ο γαβαλας ή νικος&τακης, ασλανης κτλ κτλ για να ειμαστε στην μοδα!!!
4ον... ρε συ bad με στεναχωρεις τωρα, η adidas μια εταιρεια του κωλου, τελευταια στον χωρο των αθλητικων ειδων που ντυνει τις μικροτερες ομαδες του κοσμου βλεπε ρεαλ, μιλαν κτλ κτλ και απο εθνικες ομαδες βλεπε γαλλια, αργεντινη, γερμανια, κτλ κτλ δεν κανει για την παναθα μας...ειμαστε για πολυ παραπανω εμεις.
1-2 σχεδια βγαζει καθε τοσο και απο αυτα επιλεγουν οι ομαδες το πως θα ντυθουν.

πειράζει που θέλω ο παναθηναικός να είναι όμορφος και μάγκας και όχι σαν μαλάκας που είναι τώρα?

σε τί διαφωνείς απ' αυτά που λέω? έχει ωραία φανέλα ο παο? γι αυτό όλοι αγόρασαν την φωσφοριζέ? την φανέλα της μιλαν ή της μπάγερν μπορείς να την φορέσεις και να πας σε κλαμπάκι το βράδυ. μπορείς να φορέσεις την φανέλα του παναθηναικού και να κυκλοφορείς στον δρόμο? σα γύφτος θα είσαι. μια ζωή ο παναθηναικός έχει την πιο άσχημη φανέλα. η μόνη εμφάνιση που μου άρεσε ήταν του γουέμπλει με το μεγάλο άσπρο τριφύλλι. ο παναθηναικός εμφανισιακά δεν έχει προσωπικότητα. πρέπει να βρουν άλλη απόχρωση του πρασίνου.

μπορεί να τους κοροιδέυει η adidas. της μιλαν η φανέλα δεν παίζεται

http://www.acmilan-online.com/shop.php

εννοείται ότι ο παναθηναικός είναι πολύ παραπάνω από την μίλαν την ρεάλ την αργεντινή και λοιπές μέσα στο μυαλό μας. αν είσαι βάζελος πρώτα είσαι παναθηναικός και μετά ρεαλ μίλαν κλπ. εσύ έχεις πιο πάνω τη ρεαλ την μιλαν την γαλλία κλπ, μαλακίες βάζελος είσαι
bad
starxidiaman

Member Is Offline

Εστάλη στις 9-12-2006 στις 17:31 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by ArpaTZon
Συμφωνάω, ούτε μια εμφάνιση της προκοπής ο Πανάθας.
Υπάρχουν και αποχρώσεις του πράσινου, και γκρίζο και λευκό να τα συνδυάσουνε.
Σαν losers μου φαίνονται κάθε χρόνο :mad:

ΠουΧου, θυμάστε μια εμφάνιση γκρί του γάβρου με κόκκινες λεπτές γραμμούλες πάνω ; Ωραία !
Γιατι δεν κάνουν κι αυτοί μια γκρί/ασημί με πράσινα ;
Και γενικώς γιατι δεν έχουν φαντασία εκει στο τμήμα μάρκετινγκ του ΠΑΟ ; ε ;

Οσο για τα άλλαο που λές με τις κόκκινες-πράσινες-κίτρινες κ@λοφυλλάδες, μ αφήνουν αδιάφορο.
Ειναι οτι πιο άχρξηστο κυκλοφορεί που πρέπει να πληρώσεις.
Βασικά οι αθλητικές εφημερίδες στο Ελλάντας είνε γκια ηλίτιους.

τι γκρι και ασημί θα μας τρελλάνεις μιλάμε

Πάσα επιστήμη, είναι μορφής υποθετικής εντός ενός πλαισίου, οπωσδήποτε πεπερασμένου.

so... yea.. miao.
manosdas
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 10-12-2006 στις 08:38 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
πειράζει που θέλω ο παναθηναικός να είναι όμορφος και μάγκας και όχι σαν μαλάκας που είναι τώρα?

σε τί διαφωνείς απ' αυτά που λέω? έχει ωραία φανέλα ο παο? γι αυτό όλοι αγόρασαν την φωσφοριζέ? την φανέλα της μιλαν ή της μπάγερν μπορείς να την φορέσεις και να πας σε κλαμπάκι το βράδυ. μπορείς να φορέσεις την φανέλα του παναθηναικού και να κυκλοφορείς στον δρόμο? σα γύφτος θα είσαι. μια ζωή ο παναθηναικός έχει την πιο άσχημη φανέλα. η μόνη εμφάνιση που μου άρεσε ήταν του γουέμπλει με το μεγάλο άσπρο τριφύλλι. ο παναθηναικός εμφανισιακά δεν έχει προσωπικότητα. πρέπει να βρουν άλλη απόχρωση του πρασίνου.

μπορεί να τους κοροιδέυει η adidas. της μιλαν η φανέλα δεν παίζεται

http://www.acmilan-online.com/shop.php

εννοείται ότι ο παναθηναικός είναι πολύ παραπάνω από την μίλαν την ρεάλ την αργεντινή και λοιπές μέσα στο μυαλό μας. αν είσαι βάζελος πρώτα είσαι παναθηναικός και μετά ρεαλ μίλαν κλπ. εσύ έχεις πιο πάνω τη ρεαλ την μιλαν την γαλλία κλπ, μαλακίες βάζελος είσαι

οντως μαλακιες βαζελος ειμαι, ειμαι ενας μαλακιες βαζελος με διαρκειας στην μπαλα και στο μπασκετ, με κρατηση εισιτηριου για το final four στο ΟΑΚΑ, ειμαι ενα μαλακιες βαζελος επειδη στην πραγματικοτητα ξερω οτι η παναθα ειναι πολυ κατω απο τις ομαδες που προανεφερα και αναφερεις κι εσυ, ειπαμε να ειμαι βαζελος αλλα οχι και εμπαθης και με τσιμπλα στο ματι. στο μυαλο μου ειναι πανω απ΄ολους η ομαδα,εδω δε συζηταμε τα εσωψυχα μας αλλα την πραγματικοτητα! η εμφανιση της μιλαν ειναι εμφανιση για να βγεις εξω για καφεδακι για εναν και μονο λογο!!! ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΛΑΝ και τιποτα αλλο,μια απλη ριγε εμφανιση ειναι, τι το διαφορετικο εχει απο μια οποιαδηποτε ριγε εμφανιση αλλης ομαδος!!! αν βρεις μια εμφανιση αλλης ομαδος αντικειμενικα πολυ ωραια κ αυτη η ομαδα λεγεται ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ ή ΜΠΟΤΑΦΟΝΚΟ θα την εβαζες να πας για καφε?? δε νομιζω κυριε bad, οποτε μη τα παραλες, μπορει η εμφανιση μας να μην διεκδικει δαφνες ειναι ομως μια ωραια εμφανιση.

ΠΑΣ ΜΗ ΕΛΛΗΝ ΒΑΡΒΑΡΟΣ

Μ@νος
ArpaTZon
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 1-7-2005
Member Is Offline

Διάθεση: No γαβρ accepted...

Εστάλη στις 10-12-2006 στις 13:43 Απάντηση με παράθεση

Ωραίος ο Μάνος ! και σωστός !

Βρε βαδ... αφου συμφωνάμε στην έλλειψη φαντασίας,
τι έχεις να προτείνεις άλλο ;
Μαζί με πράσινο, δενμπορείς να βάλεις κόκκινο ή μώβ, ή μπλέ ! Πάλι σαν losers θα φαίνονται.

Ασε κι εκείνος Τίγρης ρε γμτ.... δε μ' αρέσει :mad:

Να μ' αγαπάς όπου και νά 'μαι... '
εγω θα σε θυμάμαι...
TZON
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
manosdas
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 10-12-2006 στις 15:41 Απάντηση με παράθεση

ενω στο μπασκετ αρπατζον δε παιζομαστε σε τιποτα!!! παρουσιαση ομαδος αλα ΝΒΑ με λεϊζερ φωτα κτλ, η μασκοτ μας ο mr.green αλα hulk ειναι απαιχτος, οι διαγωνισμοι που κανουν πριν την εναρξη του αγωνα και στο ημιχρονο μιλαμε αλλο πραγμα, τα δωρα που μοιραζει ο mr.green στην εξεδρα με ενα κατι σαν μπαζουκας, το σουπερ τριποντο απο την σεντρα που οποιος το βαλει κερδιζει το μερσεντικο SLK, φυσικα ολα αυτα δε τα δειχνει στην TV, μαγκες αξιζει τον κοπο πιστεψτε με οποιος δεν εχει παει στο μπασκετ ΠΡΕΠΕΙ να παει!!! εχουμε ξεφυγει παρα πολυ απο τα ευρωπαικα δεδομενα, ας ειναι καλα ο υιος γιαννακοπουλος που εχει αναλαβει το τμημα μαρκετινγκ της ομαδος και εχει φερει ενα μεγαλο μερος του σοου του ΝΒΑ και στο ΟΑΚΑ.

ΠΑΣ ΜΗ ΕΛΛΗΝ ΒΑΡΒΑΡΟΣ

Μ@νος
bad
starxidiaman

Member Is Offline

Εστάλη στις 11-12-2006 στις 16:06 Απάντηση με παράθεση

θα μπορούσε να παίζει πιο θεαματικό μπάσκετ. αφού έτσι κι αλλιώς τα έχει πάρει όλα. να πάρει και φέτος το πρωτάθλημα ευρώπης και μετά ή να φέρνουν πιο θεαματικούς παίχτες ή να πάρουν μόνο έλληνες πιτσιρικάδες-ταλέντα να τους φτιάξει ο ζέλικο σαν την γιουγκοπλάστικα. να φτιάξουν έλληνες κούκοτς ντράζεν κλπ.
τώρα είναι μια κορυφαία ομάδα σίγουρα αλλά δεν μπορεί να είναι σαν τους σικάγο μπουλς επί τζόρνταν για παράδειγμα. δηλαδή της λείπει ένας μαγικός παίχτης σαν τον τζόρνταν να κάνει άλλα κόλπα από άλλον πλανήτη. όπως ο άρης είχε τον γκάλη. εντάξει δύσκολα βρίσκεις τέτοιους παίχτες. αυτό που θέλω να πω είναι ότι οι γιαννακόπουλοι τώρα που τα έχουν πάρει όλα κι είναι αυτοκράτορες πρέπει να κοιτάζουν σε άλλα επίπεδα το άθλημα. να προσπαθήσουν να φτιάξουν μια μαγική ομάδα λέμε. να κάνουν πράγματα που να μείνουν στην ιστορία του αθλήματος. να επινοήσουν έναν καινούριο τρόπο παιξίματος που θα διδάσκεται στις σχολές προπονητών και θα αλλάξει το άθλημα. να κάνουν κάτι ανεπανάληπτο λέμε

so... yea.. miao.
manosdas
Α΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 11-12-2006 στις 18:00 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by bad
θα μπορούσε να παίζει πιο θεαματικό μπάσκετ. αφού έτσι κι αλλιώς τα έχει πάρει όλα. να πάρει και φέτος το πρωτάθλημα ευρώπης και μετά ή να φέρνουν πιο θεαματικούς παίχτες ή να πάρουν μόνο έλληνες πιτσιρικάδες-ταλέντα να τους φτιάξει ο ζέλικο σαν την γιουγκοπλάστικα. να φτιάξουν έλληνες κούκοτς ντράζεν κλπ.
τώρα είναι μια κορυφαία ομάδα σίγουρα αλλά δεν μπορεί να είναι σαν τους σικάγο μπουλς επί τζόρνταν για παράδειγμα. δηλαδή της λείπει ένας μαγικός παίχτης σαν τον τζόρνταν να κάνει άλλα κόλπα από άλλον πλανήτη. όπως ο άρης είχε τον γκάλη. εντάξει δύσκολα βρίσκεις τέτοιους παίχτες. αυτό που θέλω να πω είναι ότι οι γιαννακόπουλοι τώρα που τα έχουν πάρει όλα κι είναι αυτοκράτορες πρέπει να κοιτάζουν σε άλλα επίπεδα το άθλημα. να προσπαθήσουν να φτιάξουν μια μαγική ομάδα λέμε. να κάνουν πράγματα που να μείνουν στην ιστορία του αθλήματος. να επινοήσουν έναν καινούριο τρόπο παιξίματος που θα διδάσκεται στις σχολές προπονητών και θα αλλάξει το άθλημα. να κάνουν κάτι ανεπανάληπτο λέμε

bad συγγνωμη αλλα τωρα νομιζω ή οτι δεν εχεις ιδεα απο μπασκετ ή απλα δεν εισαι παναθηναικος!!! να ανακαλυψει νεο τροπο παιξιματος??? δηλαδη? με τα ποδια ας πουμε? αστειευομαι, ρε συ bad εισαι αδικος, παιζουμε πολυ θεαματικο μπασκετ και ταυτοχρονα πολυ ουσιαστικο!!! ποιος συγκρινε ομαδα του ΝΒΑ με τον παναθηναικο? μαλλον καταλαβες λαθος!!! μιλησα για το τμημα μαρκετινγκ του ΠΑΟ οτι εχει παρει πολλα στοιχεια απο το ΝΒΑ, δεν συγκρινα εμας με ομαδα απο το ΝΒΑ, διαβαζε καλα τι γραφω ρε συ bad.
να φερει πιο θεαματικους παιχτε? δε σου κανουν αυτοι δηλαδη? τον θυμασαι τον μπατιστ πριν 4 χρονια πως ηταν? ουτε την μπαλα δε μπορουσε να πιασει καλα, ειδες πως τον εκανε ο ζελικο??? κι οχι μονο αυτον! δεν ειναι ο διαμαντιδης θεαματικος παιχτης!!! οτι θελουμε λεμε τωρα!!!

ΠΑΣ ΜΗ ΕΛΛΗΝ ΒΑΡΒΑΡΟΣ

Μ@νος
tek
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 11-12-2006 στις 18:40 Απάντηση με παράθεση

δεν ειναι η μπλουζα του Παναθηναικου για να την βαλεις κ να πας να πιεις καφε; κ τι ειναι η μπλουζα της ομαδος ρε; συνολακι μοδας; κ τι εχει δηλαδη που σε χαλαει; εγω την βρισκω μια χαρα. βεβαια επειδη κυκλοφορουν πολλοι/ες καμμενοι/ες μονο κατι πιτσιρικια φορουν μπλουζες ομαδος κ βγαινουν εξω (αν κ τωρα πολλοι την πεφτουν κ στα πιτσιρικια)... για πηγαινε μιλανο κ φορα την μπλουζα της μιλαν κ τραβα για καφε κ μετα πες μας ποσοι/ες της ιντερ σου την επεσαν. η φορα την μπλουζα της μπαρτσελονα κ πηγαινε για καφε στην μαδριτη... μηπως σκεφτεσαι να βαλεις καμια μπλουζα της τοτεναμ κ να πας για καφε στην περιοχη της chealsea; μην τρελαθουμε κιολας... μαλακια που δεν μπορεις να βαλεις την μπλουζα της ομαδος σου αλλα ολα εχουν ενα μετρο....

bad
starxidiaman

Member Is Offline

Εστάλη στις 13-12-2006 στις 17:16 Απάντηση με παράθεση

όλο μαλακίες λέτε ρε.

η ψαλίδα NBA-ευρώπη έχει κλείσει. ναι να γίνει πιο θεαματικός να αφήσει κάτι πίσω στην ιστορία του αθλήματος. να παίζει με δυο πάσες μόνο ξέρω γω. να βάζει κατοστάρες συνέχεια. να βάλει και 200άρα μιλάμε να μείνει στην ιστορία σαν την μοναδική ομάδα που έβαλε 200 πόντους. όπως έμεινε η βραζιλία του πελε σαν η κορυφαία ομάδα όλων των εποχών ή η dream team με τζόρνταν τζόνσον σακίλ κλπ.αν θέλεις να είσαι πάντα πρώτος πρέπει να κυνηγάς ρεκόρ και απίστευτα πράγματα. ο παναθηναικός απλά κερδίζει τις άλλες ομάδες μέχρι να χάσει έναν σμαντικό αγώνα και να μείνει απ έξω όπως πέρσι με την μπανταλόνα (από ποια χάσαμε και αποκλειστήκαμε?) να φτιάξει μια ομάδα επιπέδου NBA και να κάνει αίτηση να παίζει στο NBA ή να διοργανώνει τουρνουά στην ελλάδα κάθε καλοκαίρι και να έρχονται αμερικάνικες ομάδες να παίζουν.

τεκ εγώ δεν λέω ότι δεν μπορείς να την βάλεις για να μη στην πέσουν οι χούλιγκανς, λέω ότι είναι άσχημη φανέλα και δεν μπορείς να την φορέσεις γιατί θα είσαι σαν γύφτος.

so... yea.. miao.
tek
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 13-12-2006 στις 17:25 Απάντηση με παράθεση

απο την ταου χασαμε περσι.

αγγλια παντως την φοραγα την μπλουζα της Παναθας μια χαρα κ ας μου την επεσαν καποιοι μαλακες καποιες φορες γιατι με περασαν για ιρλανδο.

εδω αν δεν υπηρχε κινδυνος να φαω μαχαιρι θα την φοραγα ανετα αν μου εκανε κεφι. την γουσταρω πολυ. κ μονο που γραφει Παναθηναικος μου αρκει.

την ειχα φορεσει κ ενα καλοκαιρι στην σεριφο ετσι για σπασιμο γιατι ειχα δει ενα μαλακα με μια μπλουζα που εκραζε τον κοσμο μας... κ μετα ειδα οτι στο ιδιο μερος με εμενα εμεναν καμια 30αρια απο τους μισφιτς του γαυρου... προβλημα βεβαια δεν υπηρξε... ισως σκεφτηκαν οτι θα ηταν ακυρο να την πεσουν σε εναν μονο κ στην τοτε συντροφο του... τι να σου πω...

ηταν παντως το θεατρο του παραλογου. σημαιες του γαυρου υψωμενες παντου + καπου αναμεσα περπαταγα εγω με την κοπελα μου κ την μπλουζα του Παναθηναικου... οτι να 'ναι.

Σελίδες:  1  2  3  4

Go To Top