MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  ..  5  6  7
Συγγραφέας: Θέμα: Απόγονοι Στόλου 0 Παναθηναϊκός 1
spyros7
Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ

Registered: 25-10-2006
Member Is Offline

Διάθεση: ΜΑΧΙΜΗ

Εστάλη στις 28-3-2007 στις 18:03 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by tek
ρε συ σπυρο δεν ειπα οτι δεν ειναι προσβλητικο... απλα ειπα οτι ειναι μερος της διαλεκτικης των γηπεδων και ισως να μην πηγαινει καπου προσωπικα αλλα απλα να το γραφει... αλλα αλλο τοσο καφρος ειναι ο ταδε χρυσαυγιτης που θα μας καψει και θα μας ραψει και στο τελος θα μας κλασει...

το θεμα ειναι να μην γινει οπαδικο σαιτ εδω μεσα και το γαμησουμε τελειως... δεν λεω να το παρεις στην πλακα αλλα να ξεκολησετε απο εκει. οσο κολλας σε κατι τοσο περισσοτερες αφορμες δινεις σε καποιον να συνεχισει.

οσο για τον ερυθρο αστερα και τα ορθοδοξα αδερφια σας ασχολιαστο...

υγ. νηρ λαρισαια εισαι; ε ρε τυρι που εχουμε να φαμε...

Δέν ξέρω ρέ τέκ άν είναι χρυσαυγίτης,απλά είπα μία γνώμη!
Για τις αφορμές έχεις δίκιο,αλλά κι εσύ οπαδός είσαι και καταλαβαίνεις!
Για τον Ερυθρό Αστέρα λές τί λές,αλλά για τους Ισπανούς συμμάχους σας;
Μίλησα κάποιο βράδυ μέσω νέτ με έναν και κατάλαβες που κατέληξε!
Για έναν Orgulo Vikungo λέω,αν το γράφω σωστά!
Όσο για την νηρ θα της τα ψάλω ιντερνετικά παρακάτω!:D:D:D

ΟΥ ΠΟΣΟΙ
ΑΛΛΑ ΠΟΥ
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
spyros7
Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ

Member Is Offline

Εστάλη στις 28-3-2007 στις 18:14 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by TC
Οι αγγλόφωνοι λένε: if you can't stand the heat, stay out of the kitchen.

Αν έπαιρνα στα σοβαρά όλα αυτά που έχω ακούσει τα τελευταία 20 χρόνια στα γήπεδα, η μάνα μου και ο πατέρας μου και το σόι μου όλο δεν θα μπορούσε να περπατήσει από τις πολλές φορές που θα τους είχαν γαμήσει, το σπίτι μου θα είχε καεί εκατοντάδες φορές και εγώ ή ίδια θα είχα κάνει μια περιουσία από τα φράγκα που θα έβγαζα ως πουτάνα, κι ας είχε ξεχειλώσει το στόμα μου από τα τσιμπούκια που μου έδιναν όλοι αυτοί.
Πλην όμως, δεν είναι έτσι. Γιατί είναι γνωστό τι συμβαίνει στα γήπεδα, είναι γνωστό πώς συμπεριφέρονται οι φανατισμένοι και πωρωμένοι άνθρωποι, εντός και εκτός γηπέδων. Και το ξέρω και εν γνώσει μου πηγαίνω και δεν παίρνω σοβαρά αυτά που ακούω. Είναι μέρος της γραφικής παραδοσιακής συμπεριφοράς που συναντά κανείς σ' αυτές τις περιπτώσεις.
Αν βρίζω και φωνάζω οτι γαμιέται η μάνα του όποιου Βασσάρα και του όποιου Νικοπολίδη και ότι οι ίδιοι είναι παιδιά του κώλου γιατί ο πατέρας τους είναι ξεσκισμένος παλιόπουστας του κερατά και τον παίρνει σαν πουτάνα, είναι τουλάχιστον ηλίθιο και ανώριμο να βγάζω μαχαίρι όταν βρίσουν τη δική μου μάνα και να διαμαρτύρομαι σαν παιδάκι του νηπιαγωγείου.

Αν κάποιος από εδώ μέσα που διαμαρτύρεται για το Κάστρο του Εδιμβούργου, ή για όποιο άλλο μέλος, μπορεί να μου αποδείξει ότι ΠΟΤΕ στο γήπεδο δεν έχει βρίσει κανενός μάνα ή πατέρα, εγώ η ίδια θα ζητήσω να διαγραφεί ο εν λόγω τίτλος.

TC με αφήνεις άναυδο :D,αλλά ξέρεις τώρα που είναι πιό κλειστό το κύκλωμα τα παίρνω περισσότερο που λένε για την περιοχή μου!
Απλά εγώ βρίζω στο γήπεδο,κι απλά απαντώ εδώ μέσα!
Δέν το έπαιξα υψηλή κοινωνία!:D

ΟΥ ΠΟΣΟΙ
ΑΛΛΑ ΠΟΥ
Προφίλ μέλους E-Mail User Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
spyros7
Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ

Member Is Offline

Εστάλη στις 28-3-2007 στις 18:50 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by tek
3. ναι, ειμαι κομπλεξικος και γουσταρω.

Τώρα με ισοπέδωσες!
Μιλάω με έναν κομπλεξικό δηλαδή;:D:D:D:D:D

ΟΥ ΠΟΣΟΙ
ΑΛΛΑ ΠΟΥ
tek
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 16-11-2005
Member Is Offline

Διάθεση: Cliche Guevara

Εστάλη στις 28-3-2007 στις 19:24 Απάντηση με παράθεση

αστα να πανε σπυρο... στο μεταξυ ακουσα οτι εδω μεσα γραφουν και κομμουνιστες...

Le monde fait de nous des putes. Νous ferons du monde un bordel!
[:il etait une fois l' homme].
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
spyros7
Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ

Member Is Offline

Εστάλη στις 28-3-2007 στις 21:28 Απάντηση με παράθεση

Εντάξει τέκ,αλλά με τον αθλητισμό δέν μας πειράζει;

Εγώ δέν είμαι,άν θέλεις να μάθεις:D:D:D:D:D:D:D,αλλά δέν με πειράζει!

ΟΥ ΠΟΣΟΙ
ΑΛΛΑ ΠΟΥ
Prince_Philip_II
Θρυλικό μέλος

Registered: 22-1-2007
Member Is Offline

Διάθεση: Σε πτωχευση

Εστάλη στις 19-12-2009 στις 16:45 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by tek
1. δεν ηξερα οτι εισαι απο πειραια,
2. δεν παταω το ποδι μου στον πειραια παρα μονο στο λιμανι οταν ειναι να χρησιμοποιησω πλοιο. δεν εχω παει για αλλο λογο στην πολη αυτη.
3. ναι, ειμαι κομπλεξικος και γουσταρω.
4. εμαθα πως εισαι μαγκας...

Παντως οι Προεδροι σου παραδοσιακα (ειδικα οι Βαρδινογιαννηδες)μετα απο επιυχιες της ομαδας σου στο Πασαλιμανι και στο Μικρολιμανο πηγαιναν για φαγητο , βλεπεις ειστε φραγκατοι εσεις και γουσταρετε αστακοκαραβιδες :P

2. Καλα ρε φιλε σοβαρολογεις οτι δεν πηγαινεις καθολου πειραια ? ( καλα κι εγω ποτε δεν συχναζα Αμπελοκηπους και Γουδι οχι επειδη ειναι η γειτονια του ΠΑΟ , αλλα εχει πολυ καυσαεριο και Αλβανους ρε γμτ ) Παντως αν διαβασεις για την ιστορια του Πειραια θα δεις οτι ειναι αρχιτεκτονικα πιο Ευρωπαικη ( με Γαλλικες επιρροες γι`αυτο και η πλατεια του ηλεκτρικου λεγεται Λουδοβικου ΙΔ γι`αυτο εδρευουν εκει και οι Δυο Γαλλικες σχολες ) απ`την Αθηνα . Καταρχην το Χλιδατο Πασαλιμανι εχει χαρακτηριστει Ελληνικο Μονακο (Μοντε καρλο) Και μη μου πεις οτι δεν ειναι πιο ωραια η Καστελλα απ`την Πλατεια Βαθης και την Ομονοια !!!

3. Ο Ολυμπιακος δεν ειναι απλως ομαδα του Πειραια ειναι ομαδα ολης της Ελλαδας , απλα εκει ιδρυθηκε γι`αυτο και εχει τον περισσοτερο κοσμο σε ολη την Ελλαδα και στους ελληνες του εξωτερικου .

# 基本方針 - 著作権の扱い - 報道関係 - 連絡先 -
免責事項# 基本方針 - 著作権の扱い - 報道関係 - 連絡先 - 免

:caval:

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ '' Το γρηγορο φτυαρι '' ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΤΟ ΦΕΡΕΤΡΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΤΑΙ
Προφίλ μέλους E-Mail User Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member 's Aim 's ICQ status  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
spyros7
Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ

Member Is Offline

Εστάλη στις 21-12-2009 στις 18:23 Απάντηση με παράθεση

PESTA RE FILIP!
TOYLAXISTON EIMASTE APOGONOI ME KOULTOURA
KAI OXI ALBANOPAKISTANOI GIALELEDES OPOS AYTOI!:D

ΟΥ ΠΟΣΟΙ
ΑΛΛΑ ΠΟΥ
Prince_Philip_II
Θρυλικό μέλος

Registered: 22-1-2007
Member Is Offline

Διάθεση: Σε πτωχευση

Εστάλη στις 24-12-2009 στις 19:03 Απάντηση με παράθεση

http://i174.photobucket.com/albums/w93/Prince_Philip/n206688684835_6098.jpg

http://i174.photobucket.com/albums/w93/Prince_Philip/4771_1073019306298_1250629300_30156.jpg

http://i174.photobucket.com/albums/w93/Prince_Philip/15542_1336901465467_1319032410_3093.jpg

# 基本方針 - 著作権の扱い - 報道関係 - 連絡先 -
免責事項# 基本方針 - 著作権の扱い - 報道関係 - 連絡先 - 免

:caval:

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ '' Το γρηγορο φτυαρι '' ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΤΟ ΦΕΡΕΤΡΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΤΑΙ
Προφίλ μέλους E-Mail User Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member 's Aim 's ICQ status  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger 's Yahoo
 Σελίδες:  1  ..  5  6  7

Go To Top