MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  ..  3  4  5
Συγγραφέας: Θέμα: cm 03/04
viola17583
Όλα είναι μια ιδέα!

Registered: 8-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: Πάλι τα ίδια?

Εστάλη στις 28-4-2004 στις 14:48 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by Filathlos
Αυτό τον καιρό παίζω Serie A και έχω πάρει Udinese. Θα σας πω λίγο την ιστορία πως έχει:
Λοιπόν από τερματοφύλακες έχουμε τον De Sanctis που είναι νέος (για τερματοφύλακας) και αρκετά καλός και πήραμε και τον Νορβηγό Kristiansen για δεύτερο. Αν και θα πάει και πρώτος καθότι είναι εξελίξιμος σύμφωνα με διάφορα sites.
Πάμε στην άμυνα που είναι και η χειρότερη γραμμή της ομάδας: Καθότι παίζουμε το αγαπημένο μας 4-3-3 πρέπει να έχουμε 4 αμυντικούς. Μετά από πειραματισμούς κατέληξα στους εξής: Αριστερό μπακ ο Gemiti (Γερμανός) και δεξί ο Βραζιλιάνος Alberto. Στο δεξί μπακ είχα πρόβλημα και δοκίμασα ακόμα τον Bertotto και τον Pingi αλλά τελικά ο Βραζιλιάνος είναι ο καλύτερος παρότι όχι καθαρόαιμος μπακ (είναι DMR). Στο κέντρο της άμυνας παίζουν ο Bertotto και ένας Αμερικάνος που πήρα λόγω έλλειψης ρευστού. Λέγεται Mondalvan και έχει βγει ψιλοκελεπούρι.
Από αμυντικούς έτοιμοι για τον πούλο (να τους πουλήσω) είναι οι: Kroldrup,Gargo,Manfredini,Sensini(37 χρονών),Pierini...
Πάμε στο κέντρο που είναι και το πιο δυνατό σημείο της ομάδας. Αριστερά παίζει ο Πολωνός Jankulovski,στο κέντρο ο Χιλιανός Pizzaro και δεξιά ο Δανός Jorghensen. Αλλαγές για το κέντρο είναι ο Castroman ο Αργεντίνος (παίζει δανεικός) και ο νεαρός Pazienza. Για τον πούλο είναι ο Rossito (δεν τον πολυδοκίμασα αλλά είναι ήδη στα 32).
Στην επίθεση τώρα ο Jancker είναι για τα πανηγύρια (έχει μπει ήδη transfer list). Αγοράσαμε τον Papa Waigo τον Σενεγαλέζο από τη Βερόνα που είναι ΤΟ κελεπούρι και τον νεαρό Δανό Artetta(16 χρονών) από τη Βαλένθια επίσης κελεπούρι. Καλός και ο Νοτιοαφρικανός Nomvete. Για τον πούλο ο Fava Rossa, ενώ μέτριος είναι ο Iaquinta.
Στο πρωτάθλημα είμαστε 8οι,φτάσαμε στους 8 του κυπέλλου αλλά αποκλειστήκαμε από τη Juve ενώ είμαστε και στους 16 του ΟΥΕΦΑ. Είμαστε ακόμα στην πρώτη χρονιά. Αν σας άρεσε θα επανέλθω με νεότερα. Αυτά τα λίγα (πιάστηκε το χέρι μου από το typing) :D:D:D:D

O DANILO ARRIETA ΠΟΥ λες είναι όντως πολύ καλός.......πολύ καλός είναι και παπα βάγγος(κατάλαβες δοδόνι ποιός?ο παπα βάγγος)

ο γκραφιέντι είναι αρκετά καλός.....αν έχει φράγκα πάρε 3 πιτσιρικάδες της juv****s gasbaronni,brighi kai blasi einai teleioi........μην πουλήσεις τον Koldrup.....είναι καλός....

http://www.youtube.com/watch?v=da2dnHm3vHk
Προφίλ μέλους E-Mail User Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
Filathlos
Κώστας Δαβουρλής

Registered: 2-3-2004
Member Is Offline

Διάθεση: Είσαι η λύπη και η χαρά μου, είσαι το πιο ωραίο πράγμα στα όνειρα μου

Εστάλη στις 28-4-2004 στις 14:52 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by viola17583
Παράθεση:
Originally posted by Filathlos
Αυτό τον καιρό παίζω Serie A και έχω πάρει Udinese. Θα σας πω λίγο την ιστορία πως έχει:
Λοιπόν από τερματοφύλακες έχουμε τον De Sanctis που είναι νέος (για τερματοφύλακας) και αρκετά καλός και πήραμε και τον Νορβηγό Kristiansen για δεύτερο. Αν και θα πάει και πρώτος καθότι είναι εξελίξιμος σύμφωνα με διάφορα sites.
Πάμε στην άμυνα που είναι και η χειρότερη γραμμή της ομάδας: Καθότι παίζουμε το αγαπημένο μας 4-3-3 πρέπει να έχουμε 4 αμυντικούς. Μετά από πειραματισμούς κατέληξα στους εξής: Αριστερό μπακ ο Gemiti (Γερμανός) και δεξί ο Βραζιλιάνος Alberto. Στο δεξί μπακ είχα πρόβλημα και δοκίμασα ακόμα τον Bertotto και τον Pingi αλλά τελικά ο Βραζιλιάνος είναι ο καλύτερος παρότι όχι καθαρόαιμος μπακ (είναι DMR). Στο κέντρο της άμυνας παίζουν ο Bertotto και ένας Αμερικάνος που πήρα λόγω έλλειψης ρευστού. Λέγεται Mondalvan και έχει βγει ψιλοκελεπούρι.
Από αμυντικούς έτοιμοι για τον πούλο (να τους πουλήσω) είναι οι: Kroldrup,Gargo,Manfredini,Sensini(37 χρονών),Pierini...
Πάμε στο κέντρο που είναι και το πιο δυνατό σημείο της ομάδας. Αριστερά παίζει ο Πολωνός Jankulovski,στο κέντρο ο Χιλιανός Pizzaro και δεξιά ο Δανός Jorghensen. Αλλαγές για το κέντρο είναι ο Castroman ο Αργεντίνος (παίζει δανεικός) και ο νεαρός Pazienza. Για τον πούλο είναι ο Rossito (δεν τον πολυδοκίμασα αλλά είναι ήδη στα 32).
Στην επίθεση τώρα ο Jancker είναι για τα πανηγύρια (έχει μπει ήδη transfer list). Αγοράσαμε τον Papa Waigo τον Σενεγαλέζο από τη Βερόνα που είναι ΤΟ κελεπούρι και τον νεαρό Δανό Artetta(16 χρονών) από τη Βαλένθια επίσης κελεπούρι. Καλός και ο Νοτιοαφρικανός Nomvete. Για τον πούλο ο Fava Rossa, ενώ μέτριος είναι ο Iaquinta.
Στο πρωτάθλημα είμαστε 8οι,φτάσαμε στους 8 του κυπέλλου αλλά αποκλειστήκαμε από τη Juve ενώ είμαστε και στους 16 του ΟΥΕΦΑ. Είμαστε ακόμα στην πρώτη χρονιά. Αν σας άρεσε θα επανέλθω με νεότερα. Αυτά τα λίγα (πιάστηκε το χέρι μου από το typing) :D:D:D:D

μην πουλήσεις τον Koldrup.....είναι καλός....

Εμένα γιατί παίρνει μεταξύ 5 και 6 συνεχώς τότε; :mad:
Δεν έχει και άλλη θέση να τον βάλω...κεντρικός αμυντικός είναι (DC)
Τελοσπάντων θα του δώσω μερικές ευκαιρίες ακόμα...θα εμπιστευτώ ένα viola :)

Ευρώπη,πίκρες,υποβιβασμοί η ψυχή για πάντα κοκκινόμαυρη...
http://www.axaioi3.gr
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
Filathlos
Κώστας Δαβουρλής

Member Is Offline

Εστάλη στις 3-5-2004 στις 08:08 Απάντηση με παράθεση

Λοιπόν η πρώτη χρονιά τελείωσε ψιλοτραγικά με την ομάδα στη 12η θέση. Στις μεταγραφές του καλοκαιριού ενισχυθήκαμε με Rothen(αυτός της Μονακό AML),Rivaldo (στα 32 του ελπίζω να βρει η μεταγραφή),Tribbochi (SC), Gasbarroni, Kompany (DC 18 χρονών από Anderlecht), Pasquale (DLC),Sunday Oliseh (DMC),Victor Valdes (GK από Barca για δεύτερος πίσω από τον De Sanctis),Oscar (21 χρονών Ισπανός SC).
Έφυγαν από το Friuli οι: Jancker,Fava Passaro,Iaquinta (τον πήρε ο βάζελος :o ), Pinzi (τον πήρε η Juve και μου έδωσε λεφτά και τον Gasbarroni και ένα άλλο Γάλλο της πλάκας που δεν θυμάμαι ούτε το όνομα του).
Θα σας ενημερώσω για την πορεία στη νέα χρονιά...

kourtembeu
Β΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 9-9-2003
Member Is Offline

Διάθεση: ΣΕΞΥ ΜΠΟΥΜ ΜΠΟΥΜ

Εστάλη στις 4-5-2004 στις 01:19 Απάντηση με παράθεση

Ενσ προπονητη με το ονομα πουλος τον εχει δει κανεις??

Βρειτε τον και βαλτε στην ομαδα σας ενα ΠΟΥΛΟ....:D:D:D:D

http://clubs.pathfinder.gr/ellada_kupros

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger
kourtembeu
Β΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 4-5-2004 στις 19:12 Απάντηση με παράθεση

ΦΙΛΑΘΛΕ τον βρηκες το πουλο στο CM ?

Mεγαλος προπονητης φιλε ....και μην ξεχνας οτι στην ομαδα σου θα εχεις ενα πουλο.....:D:D:D:D

Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member  Αυτός ο χρήστης έχει MSN Messenger
Filathlos
Κώστας Δαβουρλής

Member Is Offline

Εστάλη στις 4-5-2004 στις 22:20 Απάντηση με παράθεση

Ρε κουρτ από χτες που το έγραψες έχω σπάσει το κεφάλι μου να θυμηθώ που ήταν προπονητής αυτός. Γιατί υπάρχει σίγουρα. Στη Ρόδο ήταν; Έχω κολλήσει...

Filathlos
Κώστας Δαβουρλής

Member Is Offline

Εστάλη στις 5-5-2004 στις 10:59 Απάντηση με παράθεση

Λοιπόν η ενδεκάδα και οι αναπληρωματικοί όπως είναι τώρα περίπου στα 3/4 της δεύτερης χρονιάς. Είμαστε στα ημιτελικά του κυπέλλου (παίζουμε με Roma) και στο πρωτάθλημα είμαστε έβδομοι:
GK: De Sanctis(Italian)
DL:Mondalvan(USA),DC:Hubschmann(Czech),DC:Kompany(Belgian),DR:Hinkel(German)
ML:Jorghensen(Danish),MC:Oliseh(Nigerian),MR: Pizarro(Chilean)
3 SC:Cerci,Papa Waigo,Arrietta.
Ο Cerci είναι απίστευτος επιθετικός 17 χρόνων από τα φυτώρια της Udinese.
Πάγκος: Valdes(GK),Pasquale(DLC),Alberto(DMR),Rothen(AML),Pedretti(DMC),Tribocchi(SC),Rivaldo(FC).

kourtembeu
Β΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 6-5-2004 στις 02:21 Απάντηση με παράθεση

Kaname ena megalo la8os palia kai den upovivasame to pao alla ola edw plhrwnontai......O pao sto teleutaio tou mats gia to prwta8lhma h8ele nikh epi tis aek fusika exase ,kai gia na paei sthn B e8nikh eprepe na xasw egw apo ton iwniko....e koitaxa apo dw koitaxa apo ekei alla termatofulaka den eixa opote katevasa ton amuntiko....kai exasa dusthxws.....:D:D;):)katevasa kai ta deutera giati oi alloi efugan gia diakopes kai exasa re gamwtooo.

:D:D:D:D:D:D

O pao phge sta mparaz opou ekei exase apo ton agio dhmitrio.....kai twra to sun8hma pernei sarka kai osta PAO EKEI STH B E8NIKH....:D:D

kourtembeu έχει επισυνάψει αυτή την εικόνα:
PAOB.bmp - 783.8kb

kourtembeu
Β΄κατηγορίας παίκτης

Member Is Offline

Εστάλη στις 6-5-2004 στις 02:26 Απάντηση με παράθεση

Oxi oti to aekaki phge pisw kai auto akolou8hse to vazelo sthn B ante tou xronou exei seira o paok kai o aris...:D;):)

kourtembeu έχει επισυνάψει αυτή την εικόνα:
PAOB2.bmp - 915.03kb

kezman
Β΄κατηγορίας παίκτης

Registered: 27-8-2004
Member Is Offline

Διάθεση: χαλαράαααα

Εστάλη στις 7-1-2005 στις 02:30 Απάντηση με παράθεση

Παράθεση:
Originally posted by kourtembeu
έχω σπάσει το κεφάλι μου να θυμηθώ που ήταν προπονητής αυτός. Γιατί υπάρχει σίγουρα. Στη Ρόδο ήταν; Έχω κολλήσει...

απλά κοίτα την φώτο αριστερά μου:):)

----------------------------------------------------------
παρεμπιπτόντως χωρίς να έχω κάνει τίποτα και έχοντας φορτώσει μόνο ιταλική λίγκα ο Ολυμπιακός (από μόνος του, με τον προτάσοφ), έχει πάρει το UEFA στις 2 πρώτες φορές που έπαιξα το παιχνίδι. ΤΡΕΛΟ Ε!!!!!!!!

Αυτοί τα πάνε πιο καλά στους αριθμούς
Θα μας κερδίσουν στους μαρμάρινους σταυρούς
 Σελίδες:  1  ..  3  4  5

Go To Top