MultiLabs.gr  MultiHosting.gr  WebStocks.gr  MultiPolls.gr  MultiRadio.gr  
Sports forum Τελευταία ενέργεια: Ποτέ
Not logged in [Σύνδεση - Εγγραφή]
Go To Bottom

[ Κεντρική σελίδα ] [ Κόκκινο δωμάτιο ] [ Πράσινο δωμάτιο ] [ Μπλε δωμάτιο ] [ Καφέ δωμάτιο ] [ Λευκό δωμάτιο ]

Εκτυπώσιμη Έκδοση | εγγραφή στο θέμα | Προσθήκη στα αγαπημένα  
 Σελίδες:  1  2  3  ..  9
Συγγραφέας: Θέμα: Pimpo de oro della Roma-Francesco Totti
greektotti
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 20-11-2003
Member Is Offline

Διάθεση: GIALOROSSIKI

Εστάλη στις 30-1-2004 στις 09:47 Απάντηση με παράθεση
Pimpo de oro della Roma-Francesco Totti

Ανοίγω ένα τόπικ για τον ποδοσφαιριστή που αποτελέι το σύχρονο σύμβολο της πολυλατρεμένης μου Ρόμα.
Και μη βιαστείτε να με κατηγορήσετε για μεροληψία, γιατί θα γράφω και τα κακά του όπως κάνω πάντα.
Ο Φραντζέσκο μας είναι ο καλύτερος τεχνικά κατιρτισμένος Ιταλός ποδοσφαιριστής αυτή τη στιγμή.Μπορεί να βάλει τα πιο απίθανα γκολ,τα πιο δύσκολα και ο τρόπος που τα πετυχαίνει δημιουργεί την ψευδαίσθηση ότι είναι εύκολα...
Σπεσιαλιτέ του το σκαφτό σουτ...ο βασιλιάς του cucchiaio στην Ιταλία,μόλις δει τον αντίπαλο πορτιέρο εκτός εστίας βάζει όλη του την τέχνη και επιχειρεί να τον κρεμάσει...
Τι να πρωτοθυμηθώ,το σκαφτό πέναλντι στον Βαν Ντε Σαρ στον αλησμόνητο ημιτελικό του Εύρω 2000 στην ψυχοφθόρα διαδικασία των πέναλντι????Είχε το θράσος να εκτελέσει τέτοιο πέναλντι και τα κατάφερε...
Το 5ο γκολ με τη Λάτσιο στο θρυλικό Λάτσιο-Ρόμα 1-5 το 2002,ένα γκολ ποίημα,με λόμπα σχεδόν έξω από την περιοχή έστειλε τη μπάλα να αναπαυθεί στα δίχτυα του εμβρόνητου Περούτσι!!!!
Οι επικριτές του του προσάπτουν ότι στα κρίσιμα παιχνίδια χάνεται και δε βοηθά την ομάδα.
Συμφωνώ ως ένα βαθμό,αλλά όταν τον μαρκάρουν συνεχώς 2 αντίπαλοι με χέρια και με πόδια,τραβώντας φανέλες και σορτς,ε,νομίζω πως ο καθένας θα είχε πρόβλημα...ο αρχηγός εκνευρίζεται και χάνει την ψυχραιμία του και αυτό έχει τεράστιο αντίκτυπο και στο ρυθμό της ομάδας.
Τα τελευταία 4 χρόνια είναι ο παίκτης με τα περισσότερα κερδισμένα φάουλ στο πρωτάθλημα,με μεγάλη διαφορά από τον δεύτερο!!!!!!
Αλλά η σημαντικότερη επιβράβευση γι αυτόν είναι οι εκατοντάδες δηλώσεις αντιπάλων που όποτε ρωτηθούν αναφέρουν ότι η Ρόμα με τον Τότι είναι άλλη ομάδα από αυτήν χωρίς αυτόν...αν δούμε και τα αποτελέσματα τότε σίγουρα έχουν δίκιο.
Το βασικότερο όλων είναι ότι η μορφή του εμπνέει την πίστη των οπαδών προς την ομάδα που ηγείται...το παιδί που μάζευε τις μπάλλες πίσω από τα γκολπόστ στην εστία του Ολύμπικο που βλέπει στη Curva Sud,κατάφερε με σκληρή δουλειά και πάθος για τη Ρόμα να γίνει ο αρχηγός της...κερδίζοντας το σεβασμό και την αναγνώριση όλων των φιλαθλων του κόσμου και όταν μια Ρεάλ Μαδρίτης σε έχει μεταγραφικό της στόχο σχεδόν κάθε καλοκαίρι νομίζω πως δε χρειάζεται τίποτα άλλο!!!!!
Για όλα αυτά και για πολλά περισσότερα που θα αναφέρω σιγά-σιγά δεν είναι τυχαίο το πανό που κοσμεί σε κάθε σχεδόν εντός έδρας παιχνίδι μας...
Ο Τότι είναι ένας από μας και όλοι μας είμαστε ο Τότι!!!!!
Δεν μπορεί να γίνει ακριβής μετάφραση στα Ελληνικά δυστυχώς...

http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/reuters_ids/20040111/i/2574690238.jpg

www.asroma.gr
www.asroma.forumup.gr
http://clubs.pathfinder.gr/ASROMA1927
Προφίλ μέλους E-Mail User Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
greektotti
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 2-2-2004 στις 10:19 Απάντηση με παράθεση

Λες και με διάβασε και θέλησε να αποδείξει ότι κάθομαι και γράφω μαλ...ες!!!!!
Το Σάββατο έκανε το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ παιχνίδι του στην καριέρα του με τη Ρόμα...δεν υπάρχουν λόγια να το περιγράψω...το μόνο που θέλω είναι να ξεχάσω!!!!
Νεύρα πό το 1' λεπτό,γλύτωσε και την αποβολή...ας είναι καλά ο Μπολονίνο που του χαρίστηκε...παίζουμε την Κυριακή με την ομάδα των Ανιέληδων.
Στις 5 μπαλιές τις 4 τις έκανε λάθος!!!
Φάουλ στα περιστέρια,μια σέντρα σουτ στο 23 που ο Κασιάνο δεν μπόρεσε να τη σπρώξει στα δίχτυα και αυτό ήταν όλο.
Με μια λέξη ¨νεκρός¨...
Τελικά αυτές οι διακοπές για τις γιορτές του έκαναν τεράστιο κακό!!!!!
Εξιλέωση την Κυριακή,αν και κάτι μου λέει ότι και πάλι τίποτα δε θα γίνει.

www.asroma.gr
www.asroma.forumup.gr
Προφίλ μέλους E-Mail User Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
greektotti
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 18-2-2004 στις 14:39 Απάντηση με παράθεση

Ο μεγάλος Ντιέγκο ξαναχτύπησε!!!
Πήρε το μέρος του Φραντζέσκο μας στο θέμα που δημιουργήθηκε με την κίνηση των 4 δακτύλων στο Τούντορ στο ντέρμπι με τη Γιουβέντους,το οποίο σήκωσε ατέρμονες συζητήσεις στην Ιταλία.
silenzio...quattro...e a casa!!!!!
Σιωπή...4...και στο σπίτι!!!!!
Η φράση που έγινε λογότυπος σε μπλουζάκια και είδη αξεσουάρ.
Και το χρυσό αγόρι του παγκόσμιου ποδοσφαίρου δήλωσε ότι και ο ίδιος αυτό θα 'κανε!!!!
Είναι γνωστή η συμπάθεια που τρέφει ο Μαραντόνα για το χρυσό αγόρι της Ρώμης,τον οποίο θεωρεί παγκόσμια κλάση!!!
Αξέχαστη η ατάκα του πέρσι ότι βλέπει Ιταλικό ποδόσφαιρο μόνο όταν υπάρχει αγώνας στον οποίο συμμετέχει ο Τότι.
Δε νομίζω πως υπάρχει μεγαλύτερο παράσημο από αυτά τα λόγια του μάγου Ντιέγκο.

According to the Pibe de Gold, absolutely legitimate. "I do not know who was contesting Totti - has said interviewed to Those that soccer -, but the Roma won 4-0. What had to say? 1-0? 10-0? If we put the drama in soccer... ". It, has assistant, would have made the same one. "If someone of the Juve said to me something - it has said - I would have answered: 4 and you go to house ".

www.asroma.gr
www.asroma.forumup.gr
zografos
Βετεράνος του φόρουμ

Registered: 13-2-2004
Member Is Offline

Διάθεση: No Mood

Εστάλη στις 18-2-2004 στις 16:09 Απάντηση με παράθεση

o Nedved gia ton Totti: "Totti sara il mio erede come Pallone d'oro. In Italia e il numero uno."
Προφίλ μέλουςΔείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
greektotti
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 27-4-2004 στις 22:58 Απάντηση με παράθεση

Δηλώσεις ενός από τους μεγαλύτερους Ιταλούς επιθετικούς που εκθειάζουν τον μεγάλο αρχηγό μας...
Κι όταν τέτοιες λέξεις βγαίνουν από το στόμα ενός Βιάλι...ε,τότε κάποιοι πρέπει να σωπαίνουν
-----------------------------------------------------------------------------------------
Totti e' ' fantastico', ' fenomeno'. Gianluca Vialli thus joins the chorus of compliments for number ten of the Rome. ' E' be the only one - it explains - not to create tactical problems to the allenatori' Vialli has spoken then about the national one, emphasizing that ' Of the Piero fara' a large one europeo', while on Baggio in its has said che' the well put Trap e' ruolo'. Baggio has finally defined positive the withdrawal punitivo of the Juve and foretold a consensuale divorce between Lippi and square.

greektotti έχει επισυνάψει αυτή την εικόνα:
Modena-Roma 0-1.jpg - 24.94kb

www.asroma.gr
www.asroma.forumup.gr
Filathlos
Κώστας Δαβουρλής

Registered: 2-3-2004
Member Is Offline

Διάθεση: Είσαι η λύπη και η χαρά μου, είσαι το πιο ωραίο πράγμα στα όνειρα μου

Εστάλη στις 28-4-2004 στις 08:08 Απάντηση με παράθεση

Πάντως φίλε greektotti διαβάζω ότι η Ρεάλ πιέζει τον Τόττι να πάρει μεταγραφή για Μαδρίτη μεριά. Ο ίδιος λέει ότι κάποια στιγμή θα ήθελε να αγωνιστεί εκεί. Τι λες να γίνει;

Ευρώπη,πίκρες,υποβιβασμοί η ψυχή για πάντα κοκκινόμαυρη...
http://www.axaioi3.gr
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
zografos
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 28-4-2004 στις 13:58 Απάντηση με παράθεση

δειτε ΑΥΤΟ και ΑΥΤΟ ειδικα ο greektotti
greektotti
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 29-4-2004 στις 10:45 Απάντηση με παράθεση

Μπράβο σου καλλιτέχνη μου!!!!
Ζωγράφος όνομα και πράμα...
Free magazine διαβάζεις?????
Στο τεύχος Απριλίου ένας τρελαμένος ονόματι Γιάννης Τσαούσης έγραψε ένα ρεπορτάζ ψυχής για τον παιχταρά μας και το σύμβολο της γενιάς μου...
Εάν δε το χεις διαβάσει στο φυλάω και μπορώ να σου βγάλω κάποια αντίγραφα και να στα στείλω σε κάποια δ/νση που θα μου πεις se prive message edw...
Στείλε μου και που μένεις και τι πιθανότητες έχουμε να συναντηθούμε...υπάρχει φήμη ότι έχει ανοίξει κλαμπ της Ρόμα στο Ναύπλιο και έχει πάρει και επίσημη έγκριση από την Διοίκηση...καταλαβαίνεις ότι αν είναι αλήθεια ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑΥΠΛΙΟ!!!!!
Πρέπει να οργανωθούμε!!!!!!

φίλαθλε εάν είναι να πάει στη Ρεάλ ΑΣ ΠΑΕΙ γιατί είναι κρίμα αυτός ο ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ να μείνει χωρίς Ευρωπαικό τίτλο!!!!!
Θέλω και τίτλο με την Ιταλία,να τον δω να σηκώνει με τη σκουάντρα ατζούρα ένα Μουντιάλ ή ένα Ευρωπαικό!!!!
αν δε το σηκώσει ο Ρεχάγκελ,χα-χα-χα ασ το πάρει ο Φρατζέσκο...
και έτσι και πάει στη ρεάλ έχω και τα κονέ πλέον και θα σας τον φέρω στην Ελλάδα...ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΜΗΘΕΙ ΣΑΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ!!!!

www.asroma.gr
www.asroma.forumup.gr
greektotti
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 5-5-2004 στις 13:50 Απάντηση με παράθεση

Francisco Totti to the Rome: ' mine priorita' e' that one to remain here. But I want 4 champions, the Rome must be from scudetto'. In an interview to the Gazette of the Sport, the champion asks ' Mexes for the defense, Jankulovski for wraps it left. In average Davids. Vieri'. In the case in which it did not remain to Rome, Totti could be transferred to Madrid.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Λάλησε ο καπιτάνο στη Γκαζέτα και έιπε πως πρώτη του προτεραιότητα να μείνει στη Ρόμα αλλά σε μια ανταγωνιστική ομάδα...
Μεξές από Οσέρ,Γιανκουλόφσκι,Ντάβιντς και Βιέρι πολύ δύσκολα αυτά που ονειρεύεται...
Πάντως ψήνεται να μείνει και αυτό είναι θετικό!!!!

323197559.jpg - 64.91kb

www.asroma.gr
www.asroma.forumup.gr
dodoni
insearch ofthe piece of mind

Registered: 8-2-2003
Member Is Offline

Διάθεση: rasta can dance.

Εστάλη στις 5-5-2004 στις 14:59 Απάντηση με παράθεση

Εγώ πάλι τις βρίσκω διπλωματικές τις δηλώσεις του.
Λέει ότι θέλει να μείνει αλλά είναι αρκετά εύκολο να μην ικανοποιηθούν πλήρως όσα ζητά και να γυρισει να πει, κύριοι, δεν έχετε μεγάλες βλέψεις, παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω.
Ετσι, κανείς δεν θα μπορεί να τον κατηγορήσει. όλοι οι φίλαθλοι, θα είναι με το μέρος του...και θα τα βάλουν με την διοίκηση.

In your head, in your head,
Zombie, zombie, zombie,
Hey, hey, hey. What's in your head, In your head,
Zombie, zombie, zombie?
Hey, hey, hey, hey, oh, dou, dou, dou, dou, dou...
Προφίλ μέλους Ιστοσελίδα μέλους Δείτε όλα τα μηνύματα του χρήστη U2U Member
greektotti
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 6-5-2004 στις 09:47 Απάντηση με παράθεση

100% συμφωνώ dodoni...
Αλλά καλά κάνει και λέει αυτά που λέει για να μην εφησυχαστεί κανείς και γυρίσουμε σε τίποτα περιόδους που μας αρκούσε η έξοδος στο Ουέφα.
Ξέρει κι ο ίδιος ότι είναι αδύνατον να υλοποιηθούν αυτά που ζητά αλλά σαν μεγάλος αρχηγός πράτει σωστά.
Πάντως κι από τη Ρεάλ δε βλέπω κινητικότητα αλλά να μου πεις είναι ακόμη πολύ νωρίς...πάντως αλλού δε πάει!!!
Ακολουθεί ένα ωραίο στατιστικό...

Rome: for Totti very 76 shooting in door...σουτ στην εστία...όχι τα άουτ

The player piu preciso to the shooting of the championship of Series A is Francisco Totti. Analyzing the Data bank of Datasport one discovers that the fantasista of the Rome has kicked in the mirror of the door very 76 times. Totti has detached all the attacking others, not to case the second Enrico Ciesa of the Siena with 55 shooting in door.

Third public square for two players: Andriy Shevchenko of the Milan and Javier Chevanton of the lecce. For they 53 shooting. To follow Gilardino (48), Bazzani (39), Bresciano (37), Del Piero(36), Fava (35), Trezeguet (35).

totti me mpalla.jpg - 34.47kb

www.asroma.gr
www.asroma.forumup.gr
greektotti
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 18-5-2004 στις 13:36 Απάντηση με παράθεση

ROME, 17 MAG - Totti illustrious absent to the ceremony of delivery of the prizes roman Ussi 2004. The captain of the Rome would have had to receive, together to that one of the Lazio Favalli, the prize Orange, but e' not made to see in the center of the Canottieri Aniene. Totti e' leaving for Ibiza, where trascorrera' some days of vacation together to the Ilary fiancèe. The absence of Totti e' be appreciate from the organizers of the prize.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Στην Ίμπιζα ο καπιτάνο,ποιός τη χάρη του...
Δεν πήγε να παραλάβει ένα βραβείο χτες αλλά οι διοργανωτές δεν πολυθύμωσαν...
ʼντε να γεμίσει τις μπαταρίες γιατί μας περιμένει πολύ επίπονη χρονιά!!!

tooti se giorti.jpg - 26.35kb

www.asroma.gr
www.asroma.forumup.gr
greektotti
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 21-5-2004 στις 00:38 Απάντηση με παράθεση

Την επιθυμία να μην αποχωριστεί ποτέ τη φανέλα της αγαπημένης του Ρόμα, επανέλαβε για μία ακόμη ο Φραντσέσκο Τότι. Ο αρχηγός και φυσικός ηγέτης των «τζιαλορόσι» ξεκαθάρισε στην Corriere dello sport ότι προτεραιότητα του είναι να παραμείνει στην ομάδα της «αιώνιας πόλης»: «Έχω ήδη εκφράσει την επιθυμία μου στη διοίκηση του συλλόγου να τερματίσω την ποδοσφαιρική καριέρα μου στην Ρόμα. Μόνη προϋπόθεση που θέτω είναι να γίνουν αξιόλογες μεταγραφές, ώστε να πρωταγωνιστήσουμε τη νέα σεζόν. Είναι όνειρό μου να αποχωρίσω από την ενεργό δράση φορώντας την φανέλα της ομάδας. Μετά το ευρωπαϊκό πρωτάθλημα της Πορτογαλίας θα λάβω τις οριστικές μου αποφάσεις».

Όσον αφορά το φημολογούμενο ενδιαφέρον της Ρεάλ Μαδρίτης να τον προσθέσει στο «γαλαξία» αστέρων που έχουν «προσγειωθεί» στη Μαδρίτη, ο «καπιτάνο» της Ρόμα εμφανίστηκε αινιγματικός: «Έχω ήδη πει πώς είναι μεγάλη τιμή για οποιονδήποτε ποδοσφαιριστή να αγωνίζεται στην Ρεάλ Μαδρίτης. Δεν ξέρω, θα δούμε τι θα γίνει. Πάντως θεωρώ σχεδόν αδύνατο, εφόσον φύγω από τη Ρόμα να φορέσω την φανέλα άλλου ιταλικού συλλόγου». (Sportnews 19/5/2004)

Ανεξάρτητα από την όποια εξέλιξη θα έχει το καλοκαιρινό (ενδεχόμενο) "σήριαλ" της μεταγραφής του Κορυφαίου Ιταλού ποδοσφαιριστή Φραντσέσκο Τότι στη Ρεάλ Μαδρίτης (ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!), δε μπορεί κανείς να μην κάνει λόγο για την ΑΛΗΘΙΝΗ & ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ αγάπη του εν λόγω παίκτη για την ομάδα της ΚΑΡΔΙΑΣ του! ή αλλιώς το δεύτερο του σπίτι!
Επαναλαμβάνω.....ακόμα και αν εν τέλει ο Τότι ντυθεί στα Λευκά το καλοκαίρι -κάτι τέτοιο θα συμβεί μόνο στην περίπτωση που η Ρόμα δε μπορέσει να εξασφαλίσει το αναγκαίο budget για μεταγραφές οι οποίες θα καταστήσουν την ομάδα ανταγωνιστική σε όλα τα επίπεδα- η καρδιά του και το αίμα που κυλά στις φλέβες του θα ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ως το τέλος Gialorossika!

Σε έναν (ποδοσφαιρικό) κόσμο όπου MONO τα εκατομμύρια "μιλούν", ο Τότι είναι ένας από τους ελάχιστους (για να μην πω ο μόνος) superstar που ενεργεί και αποφασίζει με βάση την καρδιά και το συναίσθημα του! ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ! Εκτός από παικταράς είναι και άψογος χαρακτήρας!!!!!!

ΥΓ. Μακάρι του χρόνου να έρθει στη Ρεάλ (μιας και δε βλέπω η Ρόμα να βρίσκει τα απαραίτητα χρήματα) και να πάρει και αυτός τους τίτλους που αναλογούν και αξίζουν στο τεράστιο ταλέντο του!!!!

Alex Chatzithanos
-----------------------------------------------------------------------------------------------
το φιλαράκι μου έχει δίκιο...κι ας τον θέλει σαν τρελλός στη Ρεάλ του

www.asroma.gr
www.asroma.forumup.gr
zografos
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 24-5-2004 στις 16:12 Απάντηση με παράθεση

Συνεντευξη του Τοττι οπου λεει οτι μπορει και να παει στη Ρεαλ.
http://www.corriere.it/Primo_Piano/Sport/2004/05_Maggio/22/totti.shtml

Αποψη μου οτι πρεπει να ξεκαθαρισει αν θα παει ή οχι ωστε να ξερει η διοικηση τι κινησεις να κανει. Και δεν πρεπει να κραταει σε αγωνια τον κοσμο. Να βγει να πει, αν γινει αυτο και αυτο θα μεινω, αλλιως φευγω και τερμα. Μεχρι και εμενα αρχισε να με εκνευριζει.
greektotti
Βετεράνος του φόρουμ

Member Is Offline

Εστάλη στις 27-5-2004 στις 13:25 Απάντηση με παράθεση

Totti: "In Italy only the Rome"
Mer 26 Mag, 7:44 PM

Unequalled about the Rome the Francisco Totti, authentication icona of the tifosi giallorossi, speaks about its future and of its it objects you from the from Tuscany withdrawal of Coverciano, center of the first phase of the withdrawal of the National one that is prepared for European the Lusitanian ones:

Totti and the Milan: "For respect of the tifosi of the Rome I will not never wear one mesh of one various Italian society from that one giallorossa. Me flattery that many players of the Milan want to me with they. Me flattery more knowledge that the tifosi of the Rome would come down in public square if you became rossonero: Berlusconi can itself be put the spirit in peace ".

Totti and the Real Madrid: "I did not wait for to me to go via from the Rome. In the case there would be the Real Madrid, but fatemi not to say the name of the foreign square ".

Totti and the Rome: "To the society I have made of the clear demands: I want one square from the competitive rose in order to head for the championship and the Champions League. After the Europeans we will see again ourselves for knowledge ".

Totti, Euro 2004, the Football of Oro and Ilary Blasi: "I want to gain the European championship, and with this trophy task of being able to head for the Football of Gold. Then, after, I will marry myself: I still do not know when it will be, but I will make it "
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Χρειάζεται να πω τίποτα άλλο...δε νομίζω!!!!
Ζωγράφε μη μου τσαντίζεσαι,πολλές φορές γράφονται στα ΜΜΕ πράγματα μόνο και μόνο για να αποπροσανατολίζουν τον κόσμο...ειδικά στην Ιταλία γράφουν ότι θέλουν...ο καπιτάνο με τα παραπάνω έβαλε μια και καλή τα πράγματα στη θέση τους!!!!

Totti: "the Lazio fails? Little badly ". Longo answers: "an other joke"
Gio 27 Mag, 11:20 AM

Botta and a not bad answer that one between Ugo Longo and Francisco Totti. The champion giallorosso from the withdrawal of Coverciano?etto "not dispiaciuto" in case of failure of the Lazio; ready the answer of the biancoceleste president: "It by now publishes jokes and this phrase I would put it in this context. It would have to think, Totti - a Latium one continues the number -, than without Lazio its spiritose t-shirt they would serve little ".
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ωχ-ωχ...
Ο καπιτάνο τσίγκλησε τους γείτονες και πυροδότησε το κλίμα...
Σε ερώτηση ποια η γνώμη του για την περίπτωση που η Λάτσιο πέσει κατηγορία λόγω των οικονομικών προβλημάτων...απάντησε μικρό το κακό!!!!!!!
Και τους έκανε να βγουν από τα ρούχα τους...
Ο πρόεδρος τους ειρωνικά του απάντησε ότι εάν πέσει η Λάτσιο τι μπλουζάκια θα φτιάχνει για να τους τα δείχνει στα ντέρμπιι...πλάκα-πλάκα δεν έχει και άδικο!!!

www.asroma.gr
www.asroma.forumup.gr
 Σελίδες:  1  2  3  ..  9

Go To Top